Search Results

Search results 1-20 of 32.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Notos Genel Sohbet Odası

Yamada - - Notos

Quote from MEFiSTOFELES: “sw açıldıgından bu yana bi 10k puan yapamadıysanız o sizin sorununuz gençler iyi yağma yapan ve online olan kişi çok rahat ilk 50 de kalır henüz ambrosia ya yüklenmedim notos da yüklensem ilk 10 ” ben kacıncıyım acaba ya

• Ip kuralı hakkında

Yamada - - Yardım ve Sorular

Quote from Ηazard: “Ayrılan bir eski üyeleri muurat58 söyledi bana. ” o zaman bilemeyeceğim ama vpn kullanılan hesapları banladıklarını yazmışlardı hades açıldığı zamanlarda yetkilier

• Ip kuralı hakkında

Quote from Ηazard: “Yoo, psi serverında Human SSF ittifakının oyuncuları hep VPN kullanıyor, ban yediklerini görmedim ” hayırdır adamların ip adreslerini nerden biliyorsun ? yoksa sadece spekülasyon mu ?

• Lips Genel Sohbet Odası

Yamada - - Lips

aha buldum şimdi gördü madamalrın 2. ittifakı var ve onun bile bizden fazla üyesi var

Yamada - - Lips

log 2 diye ittifak mı var ?

• Ip kuralı hakkında

Quote from army: “Anladığım kadarı ile aynı ip de oynadığım arkadaşımla herhangi bir ticaret yapamıyorum. Fakat ip'si farklı olan bir arkadaşımla ticaret yapabiliyorum? O zaman Vpn üzerinden girersek ipleri farklı yapıp ev arkadaşımla oynayabiliyorum? teşekkür ederim, İyi günler ” vpn kullanmakda kuralalra aykırıydı sanki öyle bir muhabbet vardı bir ara

• İyilik Puanı

GÜnlük görevleri açmak icin önce sağ taraftaki tanrılanın iyiliği adlı görevi bitirmen lazım yani saray kurman gerek hatırladığım kadarı ile öyel açılıyordu

Yamada - - Lips

sıkıntı su ki sahip olunan coklu hesapların kullanımı konusundaki kurallara başka kişiler aracılığıyla delmek istiyorlar problem bundan cıkıyor logdan ban yiyen kişiye baktim asimlips ve bağış hesapları , kendisi logdan sohbetim muhabbetim olduğu cok az sayıda insandan biriydi

Yamada - - Lips

@FoSiL @iMaM @Fear @Rusher @Akdora @everyone arkadaşlar bakın her konunun altında tartısmalar cıkıyor konular amacından sarpıyor sohbet muhabbet genel tartışmayı burda yapalım yada bitane konu açıp orda yapalım @ObiWan her sabah temizlik yapıyor 3 tane konu kapatıyor şimdi gelelim logdan oyuncular banlandı muhabbetine Ceza Sistemi işleyişi & Nedenleri konusunda ip paylasım hesapları arasındaki kurallar var bunalrdan birini başka bir kimsenin yardı mı ile deldiyse ve yakalandıysa ban yemiştir

Yamada - - Notos

@ObiWan örnek konuları tepeye pin lesene yeni acılan konular oldukca alta kayıyorlar

• versiyon 7.8.0

Quote from Kyrenos: “Ustam ben iyilikleri nerede harcadığımızı bulamadım yardımcı olurmusunuz ” EyBakB.png XEjQAD.pngü bunalrda ödül ödüller süre + gelişmişlik seviyesine göre değişiklik gösterebilir

Yamada - - Notos

Quote from ObiWan: “Quote from Yamada: “buranın görevinide sana mı vercekler @ObiWan ” Üstlerim nasıl uygun görürse öyle olur.Fikrim yok. ” her an ekstra iş yükü gelebilir yani

Yamada - - Notos

buranın görevinide sana mı vercekler @ObiWan

Yamada - - Notos

serverda oynayan herkese simdiden başarılar

• g9DEvN.png Arkadaşlar 39. seviye barbar filosudur balon gemisi mucidi tam değil skb mucidi 2/2 dir. örs 5 aktiftir Gerekli mucitler tamamlanırsa eğer total kayıplar füze =8 şahmerdan gemisi = 45 civarı buharlı şahmerdan gemisi 30 balon kaybı sıfıra kadar düşer yani full mucit filo + örs 5 ile yukarıdaki rakamlarda gemi gönderirseniz rahat bir şekilde 39. barbar filosunu kesebilirsiniz

• LOG İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

Yamada - - Lips

Quote from Fear: “3p3dzp.jpg ” Oyuncu adı vardar şehir adı vardar kristal ittifak kısa adı boss bir saattir o püsküllü boyanın altından acaba kimi yağmalamış diye arayıp duruyom tam boyayammışın bidahkine 5 katlı badana yap oyuncu adına

• WGy8W4.png Acaba madenlere ambrosia ile bağış yapan varmı ? gerçekten merak ediyorum açıkçası en azından benim bulunduğum adaya ; oduna 1 ambrosia = 250 odun mermere ise 1 ambrosia = 700 odun veriyor ZOaj2o.png şimdi bir düşünelim bakalım ki bizim ada seviyemiz çok yüksek yani server ortalamasına göre server lips şimdi düşük adalara cok daha az veriyor şuanda yeni sömürge attım 1 ambrosia 50 odun falan bağışlıyor ZOajWg.png pazardaki paket fiyatlarına bakıcak olursak orta grup ve sonrasında odun…

• Game of Thrones Fan Kulübü

Yamada - - Fan Kulüpler

Quote from Akdora: “biri yeni sezonu hacklemiş 6 milyon dolar değerinde bitcoin istiyormuş. bizimkilerde ikariam bugu bulup ambro çarpmaya çalışıyor ” başarı % si kaç peki

• FastFooD Fan Club

Yamada - - Fan Kulüpler

o o o değildir sadece bir hamburger veya köfte yada kimine göre midye fast food dur o aç kalınca yersin zamanın yoksa gidersin burgera tercih sebepleri (kfc , midyeci ali , tahsin usta ) bide @FastFooD var tabi o ayrı bu ayrı

• yummy