Search Results

Search results 1-20 of 422.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

Ugur Kaptan - - Cafe Ikariam

Quote from Ozann: “belki üstümüzden bir kuş geçeerrrrr ” Kanadındaaan bir tüy düşeeeerrrr

• Belki multi hesaptan ban yiyebilirsin. Ama bana kalırsa başka bir hesaptan istihbarat toplamak da pek ahlaki sayılmaz. Her ne kadar oyun da olsa bana kalırsa bazı şeyler ahlak açısından uygunsuz olabiliyor. Zaten istihbarat merkezleri 32 levele kadar çıkıyor. 4 şehrin olsa her şehrinde 4'er tane casus olsa daha ne ihtiyacın var ben onu anlayamadım şahsen. Yani özetle bana kalırsa açtığın konu biraz saçma. Herkesin kararına saygım var bu sadece kişisel görüş.

• mermer üretimi

Ugur Kaptan - - Yardım ve Sorular

Quote from tevafuk: “mermer üretimimde ve diğerlerinde hata yapılmış 818 işçim var ama %54 mermer atölyesi artırıcım var üretimim 1259.72 olması gerekirken 1243 şuan bunu düzeltebilir misiniz ” Yolsuzluk var mı şehrinde ? Yolsuzluk üretimi de düşürür çünkü (Hidden Content)

Quote from Luck: “Merhaba arkadaşlar nasılsınız ? ” İyiyim arkadaşım sen nasılsın

Quote from Luck: “Merhabalar, Flood konusunda insifiyatimizi korumaktayız. 19 adet mesaj birleştirildi. 2. Bir uyarı olmayacaktır. İyi forumlar. ” Bilgilendirme için teşekkürler daha dikkatli oluruz

Ben kaçmıyorum şahsen Allah'ın izniyle gidiyorum. İyi geceler @Carolinee yine beni takmayacaksın biliyorum da şansımı deneyeyim yine. Buralar sana emanet

Quote from pssiko: “Çağırdım iyi hoş da ben gidiyom Uyumam lazım sabah misafirlerin biri gidiyo, bi iki de işim var, uyumam lazımdır, iyi geyikler size ” Rüyanda beni gör

Quote from unresoLved^: “ben yaşıyo gibi mi görünüyorum ordan kardeşim ” Yoo sonuçta sende de kas var senin kaslar da seyiriyor olabilir. Belki ben deliyim ve siz benim hayali arkadaşlarım da olabilirsiniz. Kafamda deli sorular.

Quote from unresoLved^: “iyidir kardeşim yaşıyoruz ” Yaşadığıma bakma. Bunlar sadece kas seyirmesi

Quote from unresoLved^: “selam uğur naber ” Sağol Berkay senden naber

Quote from unresoLved^: “Quote from pssiko: “Vaay, demek unuttu bizi .s ” ben mi ” Canıııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmm görüşemeepduruz

Quote from Carolinee: “ne kadrosu krdşm o ” Hani yazıyor ya şurda kadrolu üye diye <------------------

Quote from Carolinee: “Quote from Ugur Kaptan: “İyiyim sen nasılsın ya çen beni mi savunuyon çeeeennnnnn ” yok ben yeni üyeyim die bana dedi sandım ” Seni bir gecede kadroya alırız sen merak etme

Quote from pssiko: “Neyse sen tecrübeli yapana kadar bu konudan çıkma, harbi bitmeyecek yoksa Noeeee, goş gel yiğidim buraya @unresoLved^ ” Ben artık muvazzaf takılıyorum kaptım kadroyu gelsin rütbeler gelsin beğeniler

Quote from Carolinee: “Quote from Ugur Kaptan: “Caro her zaman olduğu gibi beni yine takmadı. Peki Aslında bazı yerlerde ekran klavyesi kullanmak daha güvenliymiş ” pardon ya naberrQuote from pssiko: “Puhaha, çöm seni ” yiaa deme ölee ” İyiyim sen nasılsın ya çen beni mi savunuyon çeeeennnnnn

Caro her zaman olduğu gibi beni yine takmadı. Peki Aslında bazı yerlerde ekran klavyesi kullanmak daha güvenliymiş

• Can babalar naptınız adamlar Muğla'ya küfür mü etti ne yaptı bunları hak edecek Allah bereket versin valla ne diyeyim

Yıl olmuş Milattan Sonra 2019 dutluklar olmuş betonluk halen daha Allah'ın selamını kısaltanlar var. Selamun Aleyküm

• Allah bereket versin yine formunuzdasınız

@yalan48 neresindensin yaw Muğla'nın topraaam benim