Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Keyifli forumlar. Savaşı bitmiş gibi lanse ediyorsunuz! Henüz devam eden ve bin raundu geçen liman mücadeleleri var. Sevgiler Beta.

• RODOSCU WOO RODOSLU SAVAŞ RAPORLARI

DeNiZ - - Beta

Quote from Kserkses: “Benim raporlarım var. Konuşacak bir şeyim var raporumu asıyorum istediğim kadar konuşurum bak savaş başından beri say bakalım 100 tane yeşil rapor astım foruma belki fazladır saymadım. Sizin konuşacak neyiniz var? Rapor asın sizde konuşun ben yaptığımı konuşuyorum havadan tutup koymuyorum olan şeyler üzerine konuşuyorum sürekli fark ediyorsan. Rodos raporlarınızı koyuyorum onun üzerine konuşuyorum. Siz muhalefet olmasanız kendi halimde raporlarımı koyarım kimsenin şahsına d…

• RODOSCU WOO RODOSLU SAVAŞ RAPORLARI

DeNiZ - - Beta

Keyifli forumlar, Merhaba Darius'un oğlu yüce Amestris'in eşi Kserkses. Ahameniş İmparatorluğu Kralına selam olsun. Her neyse; Forumda garip olayları mutlaka takip eder,üzerinde dururum. Sizdeki gariplik şu:herkes boş konuşuyor ama siz hep dolu dolu konuşuyorsunuz!Onayını ya da sertifikasını aldınız mı? Başka sorum yok!

• WOO - KB - G_O_S - HD

DeNiZ - - Beta

Keyifli forumlar... İnsanlar amacını inkar ettikleri sürece doğruyu bilemeyiz. Sebebi her ne olursa olsun,bir yada bir kaç kişi yüzünden kocaman bir birliği zan altında bırakmaktır yanlış olan. Sürekli hakaretler ve tehditler savurulup,herkes aynı kefeye konuluyor.Rahatsız edici bu! Açıkçası bir yandan da iyi oluyor.Ya yanlış tanıdığını biliyorsun ya da daha fazla güveniyorsun. Ben WOO ittifakına güveniyorum. Var mıdır doğru olmayan insan;elbette vardır.Sizlerin içlerinde olduğu gibi. Ağalık day…

• redmasmas - 18 Kas 2017 +1 ye beni kıtla beni alla beni pulla beni [list][*] [*] [/list] - 8623-7eda777cfe0866e851bd8eae1a75c4b0cc9e9648-32.gifKserkses - 21 Kas 2017Yerim seni kıtlarım seni mucks Bende mafya babası hayranlığı var aslında,profilinizi ziyaret edip yakından bakmak istemiştim. Duvarınızda yukarıda ki yazışmayı gördüm. Sonra anladım ki çok yanlış kişiye çatmışım,affınıza sığınıyorum. Keyifli oyunlar

• Quote from Kserkses: “''İlaveten senin kılına zarar gelmediyse bunu ramazan abiye borçlusun yat kalk dua et ona. Konya milli eğitim uzak değil bir uçuşluk yol. Telefon açtığım vakit ancak sana zararı olur.'' ” Yıllardır bu oyunu oynarım,Beta yı da az çok takip ederim.Bir çok ittifak gezdim,çok insan tanıdım; iyi veya kötü ancak böylesini ilk defa duyuyorum! Pardon hocam mafya babası mısınız?

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

DeNiZ - - Cafe Ikariam

Eminem - When I'm Gone

• Herkese merhaba, Raporlarınız bu işin bir takım oyunu olduğunu ve aslında sadece oyun olmadığının da kanıtı niteliktedir. 1 yılı aşkın bir süre 1 liman 5-10 kişi sürekli gemi yollayacaksın ve bundan bıkmayacaksın,peşini bırakmayacaksın! Mesele prestij,isim,rekor değil.Emek... Bu oyuna renk katan her ferdi tebrik ederim. BOB ailesindeki tüm dostlara selamlar. Saygılarımla, Keyifli oyunlar.

• Selamlar, B-T-A ekibi savaşçı kadrosu ile beğendiğim,güçlü bir ekiptir. Başarılarınızı devamını dilerim. Saygı ve Sevgi ile...

• Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar

DeNiZ - - Beta

Emeği geçen ve bu oyunu güzelleştiren her WOO ferdine teşekkürler.. Kısa ama keyifli bir mücadele oldu.. Rövanşın olması dileği ile. Sevgiler

• Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar

DeNiZ - - Beta

Keyifli forumlar... Merhaba WOO ailesi.. Keyifli mücadeleyi tebrik ederim. Saygılar,sevgiler...