Search Results

Search results 1-20 of 63.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• saldırı limiti

AeA-THOR - - Yardım ve Sorular

Dur birde ben yazayım bashing kaldırıldı:)

• serverler arası transfer

üsteki cevaba ek olaraksehir başi 25 amb. kadar indirim veriyor. Yalnız birde alphadan başka servera hesap mı taşınır yahu vazgeç alpha candır:)

• Alpha Genel Sohbet Odası

AeA-THOR - - Alpha

Bir ara her konu alpha biribirini yeme odasina dönüşüyordu.Şimdi alpha konusunda başka server muhabbeti dönüyor.Ne yapmak,nereye varmak istemektesiniz:))

AeA-THOR - - Alpha

Quote from eseas: “Quote from AeA-THOR: “Enes allah sana sabır versin işin zor bununla zehir gibi masallah baksana ” Sorma sorma :))) Akıyo akıyo Görüşemiyoz, nerelerdesin ” Burlardayız işte napalim illegal ticaretten ban yedik keyfimiz kaçtı çok zor çok allah kimsenin başına vermesin

AeA-THOR - - Alpha

Quote from TraNSKoP: “Quote from eseas: “Quote from AeA-THOR: “Senden de hiç bir şey kaçmıyo.Sebebine kadar öğrenmişsin.Korkutuyosun beni ” Tatilsiz ban yediğin için o Hava atma çabası boşa ya sallama onu ” senden korkmadiklari icin mi yazdin bunu ” Enes allah sana sabır versin işin zor bununla zehir gibi masallah baksana

AeA-THOR - - Alpha

Quote from TraNSKoP: “Quote from AeA-THOR: “Trans sen geceleri çalışan ADAMsın sürekli buralarda takılıyosun hadi git biraz uyu. ” gecmis olsun illegal ticaretten ban yemissin ” Senden de hiç bir şey kaçmıyo.Sebebine kadar öğrenmişsin.Korkutuyosun beni

AeA-THOR - - Alpha

Trans sen geceleri çalışan ADAMsın sürekli buralarda takılıyosun hadi git biraz uyu.

• İkariam tarihinin en büyük terhisi

AeA-THOR - - Alpha

Quote from GALYALI01: “Bence gelenek bozulmasın. Her yıl savas olduğu gibi bu yılda bi aksiyon lazım. Köşelere çekilip biz savasmama kararı aldık demek kolay seçenek. Belki alphada hayran kitleleriniz sizleri savaşlarda tekrar görmek istiyordur Alphanın bu kadar pasif olmasında yatan 2. durumda moon ve aytim gibi yüksek puanlı ve üye sayısıda iyi olan itifakların aşırı pasifliği. Oyunu sadece bina yükseltip puan kasmak olarak gören bu itifakları pasifliğinden dolayı kınıyorum.Bu yıl savas çıkmas…

AeA-THOR - - Alpha

Yok mu benzini olan alev harlamıyor şaka şaka böyle iyi

• Tebrikler güzel raporlar

• En güzel rakip gece uyuyan rakip Savaşla ilgili temel şeyler bilindikten sonra üzerine koymak için bolca pratik yapın.Yani örneğin bir kişi filo savaşıyla alakalı nasıl düzenli filo basımı yapılır?savaşa nasıl girilir ve devam edilir?doldur boşalt nasıl yapılır?kendi şehrinde ve rakip şehirde savaşmanın dinamikleri nedir?raundlardaki örslü ve örssüz kesim oranları nedir? vs bunun gibi temel şeyleri öğrenin gerisi pratik.Naçizane önerim tek servera bağlı kalmayın ve yanınızda savaştığınız arkadaş…

• Karaborsa Binası

Quote from TrTunahan: “Evet farkındayım, oyunu öğrenmeye çalışıyorum kusura bakmayın ” Estağfurullah.benimkisi latife Okuyanlar bir şeyler öğrenir ya da tartışarak doğruyu bulur.Bunun kimseye zararı olmaz.

• İkariam tarihinin en büyük terhisi

AeA-THOR - - Alpha

Olur böyle şeyler fazla şaapmamak lazım

• Karaborsa Binası

@General_35 @TrTunahan Artık bu bölümün adı yardım ve sorular olmasın maşallah çok aktif kullanıyosunuz

• Savaşa birim atıp 3-5 gün oyuna bakmıyosunuz demek.Siz hangi serverde oynuyosunuz yahu ben de geleyim:)

AeA-THOR - - Alpha

95 den beri oyunda,98 den beri forumdayım.Oyunu 2044 de bırakmayı düşünüyorum.Ben de hep buralardayım yani:))

• A oyuncusu B oyuncusuna,C oyuncusu D oyuncusuna,sonra hepsi B oyuncusuna:) Bu kafayla yakın zamanda genel tartışma bölümüne "haksız yere nasıl banlandım" başlığı açacaksın gibi bir his var içimde:)

• Garnizon Limiti

Garnizon limiti konusu daha önce kaç kez açıldı benim de aklıma takılan bir soru var cevaplarsanız sevinirim. Şimdi birliklerimiz izin gününde garnizonu terkederlerse sıkıntı yaşarlar mı? ve terketmenin bir limiti var mıdır? cevaplar için şimdiden teşekkürler.

AeA-THOR - - Alpha

Burası nezih bir serverdır.Burda kavga olmaz.Olduysa da ben görmedim.Gören varsa yazsın.

• Başlıkta bilerek devretti diyosun sonra adama acemilik yaptı diyosun bi karar ver:) Bilerek devrettiyse acemilik değildir o.He şunu desen anlarım;benim adamı dolandırdığımı anladı hesabı ona vererek bir nevi hesap satısına vesile oldu.Ama para sana geçmediği ambrosiya olarak hesapta olduğu için o da olmaz:)Zaten hesap kapatılmıştır.(yani öyle olması gerekir) Neyse iyi olmuş dostum beter ol:))