Search Results

Search results 1-13 of 13.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Öncelikle savaşı kaybedecek olduğumuzu kabul etmiyorum dostum en kısa zamanda ekip arkadaşlarımla görüşüp dönüş yapacağım birbirimize bağlı oynadığımız için hep beraber açarız gibi duruyor toplu bir kararla. açıklamanız ve saldırılarınız için teşekkürler, keyifli oyunlar dilerim Saygılarımla..

• iki rapor attınız diye değil adım geçmiş laf edilmiş cevabını verdim sebebini verdim size aslı budur yanlış biliyorsunuz diye , raporların kendi ittifağıma ayrılan kısmında olan bitenden bahsetmeyeceksem her gelişimizde haftalarca nasıl tatilde kaldığınızdan bahsetmeyeceksem neden açtım o başlığı ben , madem ki çok biliyorsun gelip verseydin cevabını da otursaydım yerime beyler aktif olamıyoruz işimiz var böyle ithamlarda bulunmayın diye ben de yazdıklarımı teker teker silerdim . İttifağınızın …

• Arkadaşlar selamın aleyküm uzun zaman sonra bilgisayarımı açıp foruma bakabilecek kadar müsait olabiliyorum . Kesimler için elinize sağlık tatile almadan ben gemilerimi kesmişsinizdir umarım . Ramazan boyunca oyunda aktif değilim özel sebeplerden dolayı zaten birkaç gündür hesabıma giriş yapamıyordum ve ittifak arkadaşlarımla da bunu tartışıyorduk hatta aramızdaki muhabbetler şöyle dönüyor ; çok sıkıcı oldu börü general basıyor gelsinler artık da savaşalım vs. diye sürekli gece gündüz hesapların…

• Yönetimin tutumsuz davranısları

NoloFinwe - - Kaikias

Açılmış konu başlığına ve içerisinde bulunan tartışmalara tamamen katılıyorum ikariamın çok eski oyuncularından biri olarak bizzat adam kayırmalara şahitlik ettim oyuna beraber başladığım arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğu teker teker oyunun eski zevkinin kalmadığını söyleyerek döküldüler bıraktılar operatörlerin yanlış tutumlarından sadece para babalarının memnun olduğunu düşünüyorum özellikle korsana güncelleme gelmeden önce resmen serverı korsan multisi tarlasına çeviren ve banlanmayan çok ki…

• İttifağımızca çevremizdeki adalara yaptığımız baskınları kesmiyoruz , BÖRÜ ittifağından daha fazlasını beklerdik kime gidersek teker teker tatile alıyorlar , Raporlar ; p6rLlN.jpgXPO5Q6.jpgbBNWzV.jpgdOYRyL.jpg5DWB5q.jpgA1BpRX.jpg0EOQMW.jpg4a65BQ.jpgJQPvoB.jpgOoQP15.jpgz0dbPD.jpgPlXgXQ.jpggOmBm2.jpg9mkOkQ.jpgqG7r7W.jpgMdqrqa.jpgQVb9bV.jpgXPO5O6.jpgbBNWNV.jpgdOYRYL.jpg5DWBWq.jpgA1BpBX.jpgJQPvPB.jpgOoQPQ5.jpgz0dbdD.jpgG9LlL7.jpgy0bXba.jpg6J303W.jpgW7JdJL.jpg3Eydy4.jpgRndqdj.jpgp6rLrL.jpgkOVlVm.jpgN…

• Evet 2. saldırı ve yağma raporları da bu geceden taze çıktılar keyifle inceleyiniz 3Ey285.jpgp6rv4J.jpgD7noXZ.jpg2JGv7L.jpgZ9G22g.jpg9mkvvo.jpgqG799B.jpgazkPP7.jpgYgz33A.jpg8YpmmA.jpgD7nooZ.jpgm2vqqY.jpgEPvQQv.jpgjylzz9.jpg2JGvvL.jpgBLlooV.jpgZ9G21g.jpgoOBnzQ.jpglOnBzB.jpgVr42yy.jpgnO1YG5.jpgvjMYom.jpgLb9doa.jpgrOPYdV.jpg OPERASYONLARIMIZ HER GÜN KATLANARAK DEVAM ETMEKTEDİR TAKİPTE KALINIZ (Bunlar sadece görünen yüzü)

• Pars İttifağı'nın yağma ve savaş raporlarını bu başlığın altında sıklıkla görebileceksiniz arkadaşlar . Herkese keyifli oyunlar bol yağmalar Bize yapılan ziyaretlere ufak çaplı bir iade-i ziyaret yapmış olduk , arkadaşların bazıları tatile almasalardı daha zevkli raporlar verebilirdik iki taraf için de .. Sağlık olsun Yağmalarımız devam ediyor , en kısa zamanda yeni raporları ekleyeceğim QVromk.jpg 0EMod8.jpgkONyoW.jpgVrq1dn.jpgVrq1dZ.jpgXPQrQk.jpgOo1p1D.jpgkONyND.jpgjykGkm.jpglOa6aJ.jpg[b][b][b…

• PARS [PARS] İTTİFAK TANITIMI

NoloFinwe - - Kaikias

İttifak İsmi: PARS İttifak Tagı: PARS İttifak Kapasitesi: Sınırsız İttifağa Alım Puan Sınırlaması: 100k üzeri oyuncular İttifağa Katılmak İçin Gereken Şartlar: Arkadaşlar kurmuş olduğumuz ittifak daha önce farklı serverlarda oynayıp dostluk bağı kurmuş kişilerin tekrardan bir araya gelmesiyle oluşan bir topluluktur . Yeni katılan arkadaşların da saygı göstermesini ve titiz davranmasını istediğim konu da ittifak içi üyeler arasındaki bu bağdır . Oyun içi şartlarımızdan bahsedecek olursam puan ya …

• 1) İlk Golü Hangi Futbolcu Hangi Atar ? Guiliano 2) İlk Gol Kaçıncı Dakikada Gelir ? dakika 37 3) İlk Sarı Kartı Kim Görür? josef de souza 4) Kim Kazanır? Berabere

• Quote from FastFooD: “Maçı Feberbahçe kazanır, ilk golü Volkan Demirel atar. İlk Sarı kartı Gökhan Gönül Görür. ilk gol 5. dakika da gelir. ” Maçı Feberbahçe kazanır, ilk golü Guliano atar. İlk Sarı kartı Medelles Görür. ilk gol 21 dakika da gelir.