Search Results

Search results 1-20 of 43.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alışması zaman alıcak şimdiki forum daha basit daha kullanışlı gibi

• Quote from Audience: “"Mobil uygulamayı güncelleyin. Yıllardır güncellenmedi. Web tarayıcısının özelliklerinin çoğu çalışmıyor." diyen var. 1802_220612004768531_1425016095_n.jpg ” mobilden elini ayağını çekeli kaç yıl oldu adamlar duyurdu bunlar hala mobili güncelleyin diyor anlamıyorum.

• Comada söylemiş zaten her seferinde gameforge ikariama yeterli kaynak ayırmıyor comada demiş bu kaynaklarla istediğiniz şeylerin olması mümkün değil sonuç olarak gameforge tek oyunu ikariam değil ama en dipte gelir getirmeyen oyunu gibi geliyor o yüzden boşuna kaynak ayırmıyorlar zaman ve para kaybı olmasın diye buda şirket için gayet doğal aklımdaki tek soru oyun hala neden kapanmadı heralde yasal olarak belli bir süresi vardır pat diye kapatamadıkları için oyun açıktır çok fazla bir şey beklem…

• Quote from joe_black2: “en azından korsandan gelen kaynak miktarını azalttılarda. bu çılgınlık biraz olsun azaldı. kesinlikle bir insanın yapmasına imkan olmayan mürettebatlar yapılıyordu. oyunun canına okuyan bir unsurda karaborsa oldu. depocular. ” Hala bir kişinin yapması imkansız mürettebatlar var düşün günde 1m puan toplayanlar var ki oyunda oyuncu kalmamışken bu korsanda her türlü illegal iş dönüyor ama para kazandırıyor diye pek takmıyorlar.

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

MasterChief - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=bbEoRnaOIbs

• Quote from AYChampion: “Hırslıyım biraz o konuda kendimi terbiye etmeye çalışıyorum umarım başarırım ” üslup konusunda çok dikkatli ol hocam " la, lan, adam ol, akıllı ol, aklını alırım , elimde kalırsın" buna benzer cümlerlerde bile 2 gün 1 hafta ban yersin kelimelerini çok dikkatli seç tehdit unsuru falanda içermesin bu konuda ikariam çok hassas zamanında az yemedik bizde

• Quote from Kurtcigeri: “ - Aksiyonlarda, ada üzerinde işçiler , mal taşıyor. Fakat aynı ada üzerinde diğer şehirden mal taşırken illa ticari gemi istiyor.Gemiler limanda değilse ,dönmesini bekle. Halbuki aynı adada karadan olsun. Nasıl asker savaşa karadan gidiyorsa. Malzeme de gitsin. ” Sınır olmaz ki o zaman dostum tek seferde 1m kaynağı 10dk da taşırsın olursada işçi kapasitesi olur mesela boşta duran işçiler ne kadarsa ona göre orantılı mal taşınabilinir 1 işçi 30-50-100-200-300 neyse artık …

• Eskiden mis gibi premium tüccar 5 amb di bir anda %300 zam geldi kimseye açımaz bu gf

• Açılmaması gereken öneri "Herhangi bir birimin, hızları, saldırı, kademe veya hücum gibi değerleri ile ilgili değişiklik önerileri.Ticaret Gemilerinin yükleme oranları ,Ticaret Gemileri Adet Azlığı" Ticaret gemisi işi başından beri istenilen bir şey ama adamlar önceden kesin kuralı koymuşlar.

• Yıkık

• Vikings | Dizi

MasterChief - - Film / Dizi Tanıtım

Seyir zevki vermek için tarihten çok kopuk sahneleri var ama başından beri izlediğim bir dizidir gerçekten çok kaliteli herkesin izlemesi gerekir ve en sevdiğim sahneyide buraya bırakayım benim aklıma kazınan nadir sahnelerdendir. youtube.com/watch?v=5lhfvO9oktw

• ilk zamanlar almıştır yeni olduğu için herkes bakmıştır ki kaç ülkede oynanan bir oyun 22 beğenide çok değil yani

• Quote from Audience: “"Oyunun geleceği için radikal bir değişiklik yapılsın." diyen var. ” bunu ben yazmıştım 2 beğeni almışım çok bakan yok oyunculardan oraya heralde yönetiminde baktığını zannetmiyorum bir cacık olmaz ordanda

• En basit örnek bu projeksiyonlu tiyatro geldiği günden beri yazım hatası var mesela 20s boyunca %12 yazıyor ama tam tersi 12s boyunca %20 yazması lazım ama bunu bile düzeltmiyorlar ki doğru düzenli bi güncelleme gelsin çoktan gözden çıkardılar ikariamı artık ne zaman kapanıcak Allah bilir.

• Gemi kapasitesi oyunun başından beri sıkıntı olan şey ama kesin kural var açılmaması gereken öneri diye "Herhangi bir birimin, hızları, saldırı, kademe veya hücum gibi değerleri ile ilgili değişiklik önerileri.Ticaret Gemilerinin yükleme oranları ,Ticaret Gemileri Adet Azlığı" Malesef oyunun 10.yılına gelinen durumda kaydedilen ilerleme çok az bu seviyeye gelmiş bi oyunun köklü değişimlere ihtiyacı oluyor oyun eskisi gibi değilki inaktif olan birini tam yağmalayamadan siliniyor.

youtube.com/watch?v=8CdcCD5V-d8

youtube.com/watch?v=XbGs_qK2PQA

• Quote from SUR: “Hocam gamma ve Alpha birleşirse emin ol asrın kapışması olur sayın coma ne dersin bu işe ? @FastFooD ” coma ne dicek paşam şirket ne derse o

• Quote from TrTunahan: “Savaş sunucusunun ne anlama geldiğini tam bilmiyorum fakat bu oyun teokrasi ile oynanıyor, en azından ben öyle düşünüyorum. ” Savaş sunucusu belirli özellikleri olan özel bir server dır yol süreleri inşa süreleri birlik üretim süreleri daha kısadır vs gibi ayrıca 3x daha fazla kaynak gelir gelelim diğer dediğine yönetim şeklide senin stratejine bağlıdır ne lazımsa hangi yönetim şekli uygunsa onu kullanırsın bende genelde Aristokrasi kullanırım bina süreli -%20 cooldown ver…

• Madem dokunmadı ben nasıl pi de oynarken omegaya geçebildim