Search Results

Search results 1-20 of 244.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2017 yazmışsınız yeni seneye girmediniz sanırım

• ikariama veda ediyorum

Fear - - Lips

geçmiş olsun tabi ittifağını dağıttıktan sonra insanın oynayası kalmıyor tabi sende haklısın

• Lips Genel Sohbet Odası

Fear - - Lips

Quote from ObiWan: “Quote from Fear: “Hb Modum ne var ne yok nasıl gidiyor hayat ” Yorucu Normalde izinde olmam gerekiyordu. Şu an yurt dışında proje yönetiyorum.Forum çok aktif olunca izne çıkasım gelmedi. Sizlerleyiz. Siz nasılsınız? ” vallahi formu bıraktıktan sonra 10 yıl gençleştim siz düşünün artık

Fear - - Lips

Quote from Felicity: “@ObiWan Modum hoşgeldiniz ” yenisiniz galiba hoşgeldin

Fear - - Lips

Hb Modum ne var ne yok nasıl gidiyor hayat

Fear - - Lips

Selamın aleyküm beyler bir uğruyayım dedim nasılsınız

Fear - - Lips

Quote from stbond: “@Fear Yemin et ” çok boş konuştuğuna kaanat getirdim cidden bak

Fear - - Lips

Bazılarının sesi soluğu cıkmıyor nerdeler ya çok sıkıcı olmuş buralar gelsinlerde eğlenelim biraz

• Quote from FoSiL: “bos sehirleri demedimki ben sana askeri gemisi olan yerleri gezecen. Oralari gezme yine reklam pesinde kos ” dalga geçiyorsun sanırım yoksa bu kadar küçük duruma düşemezsin zor birşey değil gelip alsınlar elimizden şehirleri gpleri var sonuçta cocuk gibi oroyo soldormo yoyorso boroyo gel

Fear - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from The Ancients: “Quote from FoSiL: “Quote from The Ancients: “@FoSiL harbiden böyle LMAO%202.gif katıla katıla gülebiliyor musun her seferinde LMAO%202.gifLMAO%202.gifLMAO%202.gif ” sende denemelisin panpa cok süper oluyor. Pozitif enerji ” tam trolsün a ehh len ” @Fear gelsin yemin etsin inanayim ” seni gidi dinden yoksun herif ismimi ağzına alma

Fear - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from IOyunBozanI: “ne güzel etmişler işte yine seni ilgilendirmeyen bir muhabbet banlandıysa banlandi iyi olmuş ” olurmu senin simdiye konu acip areslileri niye banlamiyorsunuz demen lazimdi ” yav seni ne ilgilendiriyor sanane kim banlanmış kim banlanmamış

Fear - - Lips

Quote from FoSiL: “@Fear aglamaya devam ” yazık valla sana hayatın form olmuş cok yazık ailene yazık allah inş şifanı verir

• bune ya bune ya of bune yaaa

Fear - - Lips

Quote from IKI YUZLULER: “Quote from Fear: “Quote from IKI YUZLULER: “Quote from Ares GEnerali: “Quote from --DESERTROSE--: “Quote from Ares GEnerali: “yasin 77 ctb ye hayılır olsun. ticaret merkezide kurulu dede den gp cekmesi için benım de farklı bır teklıfım var. dede direk savasa katılsın , arkadan ıs çevirmesinler ” slowe yalvarmaların dilenmelerin bi işe yaramış gördük anladık ada verdin oraya geldik halen ondan bundan medet umarak iş yapıyorsunuz DEDE acık teklif yapıyorum gelin ctbcikler…

Fear - - Lips

Quote from IKI YUZLULER: “Quote from Ares GEnerali: “Quote from --DESERTROSE--: “Quote from Ares GEnerali: “yasin 77 ctb ye hayılır olsun. ticaret merkezide kurulu dede den gp cekmesi için benım de farklı bır teklıfım var. dede direk savasa katılsın , arkadan ıs çevirmesinler ” slowe yalvarmaların dilenmelerin bi işe yaramış gördük anladık ada verdin oraya geldik halen ondan bundan medet umarak iş yapıyorsunuz DEDE acık teklif yapıyorum gelin ctbciklerle paketliyelim sizleri planlı iş yapmaya ka…

Fear - - Lips

bundan sonra büyük lokma ye büyük konuşma @The Ancients

Fear - - Lips

Quote from The Ancients: “Quote from Ares GEnerali: “şurda daha fazla boş muhabbet yapmayın diyorum diplomatımız oyundadır mesaj beklıyor sizden ” Dİplomasi başlamadan ölmüştür. Sebebine gelince 1.si burada dönen muhuabbette sadece şahsım adına konuştugumu belirtmiştim. Kaldı ki mesajlarınızı zahmet eder okursanız senlik bir durum yoktu buna rağmen olaylara dalış şeklin sonunuzu hazırladı Dicek söz yok şahsıma yapılan hakaretleriniz oyunda gereken cevabı görecektir. Son defa iyi niyetlerimi beli…