Search Results

Search results 1-20 of 40.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İlginiz için çok teşekkürler arkadaşlar 1 yıl boyunca emek harcayıp elde ettiğimiz bir zaferin ikariam severler tarafından ilgi görmesi bizleri mutlu etti. Söylediklerinizin hemen hemen hepsinde haklısınız. Clubber arkadaşımızında belirttiği gibi ittifak sayfamızdan bu savaşın öncesini incelerseniz kafanızdaki soru işaretleri tek tek silinecektir. Bu savaş dışında 8000 raunda yakın bir iki savaş daha vardı onları da kazanan taraf biz olduk. Rakibimiz baktı ki savaş bölgesinde tutunamayacak sadec…

• Quote from -çılgın47-: “tebrik ederim valla şimdiki savaşlarda daha 10. raunda gelmeden rodosu basıyorlar 35bin raund rodos basmamak ne demek yav ” Sana katılıyorum arkadaşım. 10. raunndda rodos basılır. 20. raundu görmeden adam koloni söker ordularını dağıtır. Baktı ki savaş elden gidiyor oyunu tatile alır. Sen strateji yaparsın organizasyon yaparsın. Gidersin bir ittifakın savaşan bütün oyuncularının bütün şehirlerine eş zamanlı baskın yaparsın. Bir bakmışsın savaşçıyım diyen adamların yarısın…

• Quote from Kurtcigeri: “Her iki ittifakıda , bu uzun savaşlarından ve sabırlarından dolayı kutluyorum. Ancak bu savaş sanki depoların savaşı gibi olmuş. Sonuçta ikariamın en uzun savaşı. İkariam tarihinde henüz depolar yok iken, göğüs göğüse savaşların olduğu yıllarda , ikariamın ilk en uzun savaşını omikron serverinde EFS ve KAN ittifakları arasında yapmıştık. O günleri hatırlamış oldum. Her iki ittifakıda kutluyorum. Kılıçlarınız keskin olsun. ” Güzel yorumun için teşekkür ederim üstadım. Yuka…

• Aynen usta doğru söylüyorsun. 1 yıllık savaşta iki tarafın toplam 37 milyon generali kesilmiş. Generalleri depolamak için kullanılan hesaplarda en fazla 5-6 milyon general oluyor. Bence iyi bir organizasyon ile general depoları da saf dışı bırakılabilir. Sonuç olarak general deposu tatilden çıktığından bir savaş başlatılırsa ticaret yapamıyor. Başında nöbet tutacak kişiler olsun yeter.

• HİLAL İttifakı Savaş Raporları

guneyeyolculuk - - Beta

Meseleyi baya yanlış anlamışsın. Ben bir yıllık savaşta Rodos basmamışken Hilal bizim saldırılarımıza Rodos’la karşılık verdi diyorum dikkat edersen. İster kabul et ister etme Rodos kullanmak her türlü savaştan kaçmaktır. Siz savaşlarda üstün durumdayken de kullanmadım biz öne geçince de kullanmadım. Diğer konuya gelince bizim savaş raporları bölümüne bi bak yada oyuncu adını söyle bana oyundan gelen özel mesajları sana göndereyim. İtibar ve saygınlık sana başkaları tarafından gösterilir. Senin …

• Bu oyunu oynamaktan ve BOB ailesinin bir parçası olmaktan duyduğum mutluluğu anlatamam arkadaşlar. Tüm BOB ailesine bu savaştaki emekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizin eline emeğine yüreğine sağlık. Savaşı istediğimiz kadar uzatırız demekle olmuyor bu işler... Biz ne kadar izin verirsek o kadar savaşabilirsiniz. Sevgili MİR bu savaşı sen başlattın. Sizin şehirleriniz de yaşanacak olan bu savaşları bizim şehirlerimize sen taşıdın. Şu anda ittifakının işgal altındaki üyelerinin ,…

• Geliyor Geliyor TR serverinin bu zamana kadar gördüğü en büyük deniz savaşı en büyük kesim farkı tüm analizleri ile geliyor.

• Bir yıl aradan sonra sayfanıza bi uğradım. Bir yıl önceki hali ile duruyor. Bu bir yıl içerisinde olanları özetlemek istedim size. 1- ) 2 forum sayfası rapor asmışsınız bize 11 sayfa dolusu rapor vermişsin. 2- ) hesabını silip giden oyuncularınız oldu. 3- ) ne lideriniz kaldı ne generaliniz kaldı hepsini yolgeçen hanına çevirdik direnişiniz yok. 4- ) dünyanın generalini altınsızlıktan kaybettiniz. 5- ) siz adına savaşmak diyebilirsiniz ama (sözüm ona) savaştığınız guney3 şehrinde fazladan 5 mily…

• Demek ki şu anda benim guney3 şehrinde devam eden savaş bir Hilal ittifakı oyuncusunun şehrinde olsa çoktan rodos basmışlardı Bu adamlar neye üzüleceklerini şaşırdılar artık. Sadece 3 kişi Hilal ittifakı ile 1 yıl savaştı bir ittifaka karşı 3 kişi sadece 3 kişi şaka gibi Bizim saldırılarımızdan bıkıp hesabını silen oyuncusuna mı üzülsün. Altınsız kalan oyuncuların dağılan ordularına mı üzülsün. Şu anda ittifaklarında savaşa destek veren adamların şehirlerinde üzüm yok ona mı üzülsün. Savaşçıları…

• Neredeyse 1 yıl önce söylediklerimi aynen tekrar ediyorum. Önceden hazırlık yapıp bize pusu kurarak savaş başlattığı için Hilal ittifakı 45 günlük bir üstünlük ile savaşa başladı. Biz general puanında geride olmamıza rağmen önce onları yakaladık sonra geçtik ve 1 yıldır Hilal gemilerini ve askerlerini doğruyoruz. Özellikle savaşıyoruz demiyorum çünkü bu savaş değil kıyım yapıyoruz. 1 yıldır devam ettirdikleri savaşta yedikleri farka inanamazsınız. 2 ay estiler gürlediler 10 aydır aralıksız rapor…

• Yahu arkadaşlar bu ehlikeyf ve keyfekeder isimli arkadaşlar yürek yeyip gelip bizim adalara saldırmamışlarmıydı ??? sonra geri çekilmek zorunda kaldılar tüm ittifak arkadaşları gibi.. şimdide tatile mi aldılar oyunlarını :))) çok mu gidiyoruz üzerlerine. bilemedim şimdi ?

• Quote from cLuBBeR-: “Bir tatile giren arkadaş daha EDQ3Bg.png 6NYm70.pngyq2V8k.png GDb3Qr.png zMQnv7.png ODJEn4.png JDd3rJ.png 4zY02A.png AzZ3Qv.pngEDQ39v.png ” Ramazan Ramazan hakmıdır revamıdır yaptıklarınız. Dur diyordu Hilal Yapma diyordu... Ama artık çok geç olmuştu... Best Of Beta kılıçlarını çekmişti bir kere... Hilal oyuncuların altınlarını bitirdiler durmadılar.. Savaşçıyım diyen hesapları tatile aldırdılar durmadılar... Savaşmaya gelen adamları attıkları kolonileri sökmek zorunda bıra…

• Ne adamsınız ya çok güldürdünüz beni.. Hesap sildirmek nedir arkadaş :)) 17 şehirli adada 5 şehir kalmış ona mı güleyim, adamın kaçıp gitmesine mi güleyim... Bu hilal ittifakı bizim asker ver gemi alışverişi yaptığımız ittifaklara da kafa tutuyordu değil mi ?? (Sanki kendileri hiç destek almamışlar gibi :)) MİR sana sesleniyorum asıyordun kesiyordun bana 3 kafadar özelden mesajlar atıyordunuz. Diğer iki arkadaş ile sadece tek mesajlaşma yaptım engelledim ikisi de uzun zamandır inaktifler. Sen it…

• Bir konu daha var. Biz bu hilal ittifakı ile daha öncede savaştık böyle değillerdi kazanmayı da bilirlerdi kaybetmeyi de. Şu anki ittifak yönetimleri ile daha önceki ittifak yönetimleri aynı değil herhalde. Cidden daha önce çok güzel şekilde savaştığımız savaşırken ciddiye alıp organizasyonlar yaptığımız ve gerçekten saygı duyduğumuz bir ittifakın MİR isimli bir generalin ellerinde bu halde oluşunu görmek sıkıntı verici. Çabucak toparlanırlar umarım mazimize saygı duyan insanlarız bizim mazimizd…

• Daha öncede yazdım ya kardeşim. Senin ittifakın barınamadı bu bölgede sen tek başına ne yapamaya geldin ki buralara. Savaştaki gemilerden başka gemi tutmuyor muyuz zannettin ne yaptın :))) Sen bizim savaş tecrübemizi kendi generalinin ki ile bir tuttun herhalde ama öyle olsa bu savaş bu şekilde olmazdı :))

• i.hizliresim.com/dBzPVD.jpg i.hizliresim.com/1EmLRN.jpg daha savaşacaktık.. neden söktün sömü Atilla06 kardeşim. savaşmaya gelmedinmi buralara sen ???

• gelenek bozulmadı :))) adalarımıza aksiyon yapmaya Atilla diye bir arkadaş geldi oda savaştan kaçtı :))) senin bütün ittifakın barınamadı bu bölgede sen tek başına ne yapmayı umdun bu nasıl bir polyannacılıktır :))) onun raporlarını da as kardeşim asta millet savaşçı görsün dünya gözü ile :)))

• Maalesef bunlar ile uğraşmak zorundayız. Ben madde madde yazmayı severim bilirsiniz yine öyle yapacağım. 1-) Hilal İttifakı güya bizi 32425352 gün işgal etti şehirlerimizi derdest etti ya hani yersen o arada biz hiç uslu durmadık gece uykusuz kaldık isyan çıkarttık sülfür çevirdik gemi bastık kısacası bu adamları geldiğine geleceğine pişman ettik. 2-) Baktılar olmuyor biz çatır çatır getirdikleri gemileri doğruyoruz her liman tek tek açılıyor çok organize bir kaçış harekatına başladılar. Ellerin…

• Quote from cLuBBeR-: “Bu arkadaşlar geri cekilip gelişeceklerdi altın kasacaklardı hemde savaşacaklardı ne alemdeler ya birileride çıkıp aydınlatmıyor bizi Güzel raporlar gelecek bekleyin Ne HİLAL lideri kaldı ortada ne Hilal generali ; SORU:Liderine ve Generali sahip çıkamayan bir ittifak nasıl bir ittifaktır, oyunun mantığı ve amacı nerde kalmıştır ? beta oyuncularından ve ikariam oyuncularından sorunun cevabını bekliyorum. ” Quote from cLuBBeR-: “SORU:Liderine ve Generali sahip çıkamayan bir …

• Bu arada biz savaş başladığı zaman Hilal ittifakına söylemiştik. Savaşı pusu kurar gibi başlattınız. Bu yüzden savaşın başında üstün konumdaydınız dedik bu arkadaşlara.. Sonuç ortada astıkları her bir rapora karşılık bize 3-5 rapor verdiler. Umarım ittifak anlaşmalarının ne anlama geldiğini, ittifak savaşının ne olduğunu, ittifak generali olmanın ne demek olduğunu öğrenebilmişlerdir.