Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EFES İttifağı Rapor Sayfası

10fuleli10 - - Gamma

Quote from caninicanini: “Ya gerçekten siz kimi kandırıyorsunuz? Hani bazen bütün espritüel insanların Harp ittifağına girdiğini düşünüyorum. Polimik olmasın diyorsunuz,polemik yaratabilecek 2 tane cümle söylüyorsunuz. Neymiş rodosla kazanılmış bir çok rapor? Göster bakiyim kazandğımız raporlar nasıl rodoslarla kazanılıyormuş? Hayır söylediğin ithamları önce bir yargı süzgecinden geçir de, ondan sonra söyle. Şimdi diceksiniz rodos kullandınız,sonra kalan gemileri kestidiniz. O zaman hemen örnek …

10fuleli10 - - Gamma

tebrikler arkadaşlar çok büyük darbe olmuş

10fuleli10 - - Gamma

tebrikler arkadaşlar

10fuleli10 - - Gamma

tebrikler gençler

10fuleli10 - - Gamma

Quote from SiRiuS_Black: “benim gemiler daha gelmemisdi yaw :(( en az bir ay surucek diyodum , en azindan generallerinin hepsi kesilene kadar ama adamlar ciftci cikti sanirim askerleri sulfure cevirib yine ciftcilik yapicaklar :D” sen bir ay diyordun ben bir kaç sene anca ısındık daha tebrikler arkadaşlar raporlar iyi liderin adası tektir sonrası teferruattır

10fuleli10 - - Gamma

tebrikler arkadaşlar devamı gelmesi dileğiyle

10fuleli10 - - Gamma

arkadaşlar tebrikler bu fear diplomatı arkadaşımız hem forumda polimik yapmayalım diyor hemde boyuna laf atıyor rodos yapılmışta falanda filanda evet ben 3 kere rodosladım sizin ittifak tarafından da bir kere rodoslandım biz thada 3 4 saate bir rodos yiyordukta savaşıyorduk sizde öğrenin rodossuz savaş istiyorsan öyle milyonlarca gp yi toplayıp gp si yerlerde sürünen ve yeni server ına alışmaya çalışan ittifağa sebepsiz yere saldırmayacan diplomatıyla alay geçmeyeceksin merak etme bu savaşlar ço…

10fuleli10 - - Gamma

tebrikler arkadaşlar

10fuleli10 - - Gamma

tebrikler arkadaşlar devamını bekleriz