Search Results

Search results 1-20 of 93.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from slowe: “buyuk savas buyuk adamların işi ” ctb ile ARES savaşı sonu ermiştir ! Savaştan anlının akı ile cıkan taraf ARES ittifakımız olmuştur ilgili savaş adasını kuşatıp işgalleyip ve tüm çevre adalardaki ctb'lileri kuşatıp işgalleyip - yagmalayıp ss'leri stokladık ! Deniz ve Kara savaş raporları, Ada ss'leri, Yagmalar, ve daha fazlası bir kaç güne sayfamızda ! İttifakımızda katılan, katılmayıp lojistik destek olan, uykusundan feragat eden, emek veren, ilgilenen herkesin eline sağlık …

• ''kedi uzanamadığı ciğere mundar der''

• Quote from --DESERTROSE--: “yahu bu tek cephe nedir ?? ctb cephe açarmısın pls ? ” Quote from FoSiL: “sen niye acmiyorsun. Saldir saga sola belki asker gemi yakalarsin ” İyi sıkalım... 0EDjED.png lO12qk.png 0EDjRW.png

• yahu bu tek cephe nedir ?? ctb cephe açarmısın pls ?

• Lips Genel Sohbet Odası

--DESERTROSE-- - - Lips

ARES 'imiz herşeyi ile sahada savaşta oyunda ! Bizler yaparız, sizler konuşursunuz bu her zaman böyledir böyle olacaktır sizler hiçbir zaman bizim yaptıklarımızı yapamayacaksınız ! ''zenginin malı züğürdün çenesini yorar'' misaliii BÜYÜK HARFLERLE OYUNDA DESTAN YAZARKEN BİZ, hqdefault.jpg OYUNDA HİÇBİR ZAMAN BAŞARAMIYACAKLARI DESTANLARIMIZI KONUŞAN fosil turkuaz vb. ONLAR, 574453d7a781b645b0b41028.jpg 9771a79f-bc42-4947-bc63-5c4da9dd1b93.jpg

• Bakıyorumda slowe sende L İ D E R L E R İ N L İ D E R İ N İ kıskanmaya başladın gel bakayım dize

• slowe ağlamayalım savaşa dönüp bakalım daha 2 gün önce '' sadece 1 kişi ile savaşıyoruz '' dedin bak bakalım yukarı şişirme ittifakınız 3-4 kişiden oluşuyor kalanları multileriniz anladık onu ! nerden mi anladık 1 gecede 1m kaynak kaldırdıgımızda anladık ! nerden mi anladık 3-4 kişisiniz savaş içinde bizi illa merkezinize çagırdınız halen sen nasıl bu foruma gelip atıp tutabiliyorsun sen ve ittifakın 69:76 kordinatını dünya haritasına yazamazken biz sizin merkezinize 2 ışın atıp savaş başlattık …

• Bizim ünvanımızı tüm server biliyor slowe.. Asıl loser kimlere denir biliyormusun ? 4 5 kere savas davetinde bulunan rakibin davetini bir türlü korkaklıgından kabul etmeyene denir! asıl loser savas için rakibini merkez adalarınız olan ve rakibin merkezine 1gün12saat uzaklıga savaşa davet edene denir! adamlık sergileyip her defasında savas isteyen en son ağlamalarınıza dayanamayıp 1gün12saat uzaklıktaki kordinata ışın atıp savaş başlatan takiplerinize karşı gücü yetmeyip depo indirene denir! asıl…

• Fosil senin ünvanını veriyorum dikkat! asosyal fosil imamı İmam anlatsana biraz nasıl bi şizofrenliktir senin ki bazen kendi multinle konuşmaların begenişlerin oluyor geçmişte ne yaşadın dedeee imam ? Alzaymır oldugunu düşünmekteyim almanya yaramamış sana dön köyüne 1 tavuk al onunla ilgilen bide daha önce sana ailenle vakit geçir demiştim kusurabakma şu yaptıklarından sonra şu hayatta tek kalmışsın anlaşıldı yazık..

• Zoruna mı gitti ? Ağlaya ağlaya çagırdıgınız merkez kordinatta bak neler yapıyoruz!

--DESERTROSE-- - - Lips

Burada ctb 3. ittifaklara yalvararak gp altın ve adam çekmeye çalışması filiz vermeye başladı önce ankadan sonra dededen eeee ares'den günah gitti sonra ağlamayın forumda benden demesi !!

--DESERTROSE-- - - Lips

Quote from Ares GEnerali: “yasin 77 ctb ye hayılır olsun. ticaret merkezide kurulu dede den gp cekmesi için benım de farklı bır teklıfım var. dede direk savasa katılsın , arkadan ıs çevirmesinler ” slowe yalvarmaların dilenmelerin bi işe yaramış gördük anladık ada verdin oraya geldik halen ondan bundan medet umarak iş yapıyorsunuz DEDE acık teklif yapıyorum gelin ctbciklerle paketliyelim sizleri planlı iş yapmaya kalkışmayın patlıyorsunuz.

--DESERTROSE-- - - Lips

gözümün önündesiniz modum :)

--DESERTROSE-- - - Lips

Şunuda eklemekte fayda var herkes bilsin kural veya ihlal dışı birşey sezen varsa burada reklam yapmayı bıraksın bize karşı bu tür itamlarda bulununmadıgı sürece hiç kimseye sen şunu yapmışsın şunlar senin bunlar senin diye itamlarda bulunmadık lakin bize karşı anlamsız itamlar varsa bizde o şekilde cevap verme gereği duyuyoruz ihlal veya kural dışı birşey sezen varsa ticket sistemi forumda mevcut eğer ki ticketten istediginiz sonucu alamıyorsanız burada iftiralara girişmiyeceksiniz ! Jackson ol…

--DESERTROSE-- - - Lips

@YeS-MiLoRd Sen neyin artisligini yapıyorsun ?? bitmiş korsanda öncülük yaptıgınızı sanıp mı artislik yapıyosun burada ?? sadece 1 dönem yarım yamalak korsan yaptık onda da sıra sıra listeden döküldünüz aşagı şu serverda dua edin dogru düzgün korsan yapan ittifaklar yok noptan bir kaç kişi yapmaya çalışıyor bizden serdar ugraşıyordu serverı haraca bağlamış tırnak içinde söylüyorum ''dostluk baabında'' el ele liste almayı hedefliyorsunuz ama birileri cıkıp ufaktan korsanla ugraştıgı taktirde hepi…

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

--DESERTROSE-- - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=th2XrilDSQk

--DESERTROSE-- - - Lips

An itibari ile bazıları, bBJ5Q0.jpg

--DESERTROSE-- - - Lips

Quote from ObiWan: “Artık böyle gezeceğim. ” Sayın modum güldürdünüz :) @boz_kurTürk sana kendimi özelden tanıtayım daha iyi olur diye düşündüm :)

--DESERTROSE-- - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from --DESERTROSE--: “Sana öyle bi vurmuşum ki kimliğini kaybetmişsin daha ne olsun.. ” senin gibi kimliksiz dogmamisim ya kaybetmisim en azindan nufusa gider cikartirim ” Bizim ismimizde belli nickimizde belli rengimizde belli sen ne ayaksın onu söyle söyliyemiyorsun defol burdan hadi bakıyım hadsiz.

--DESERTROSE-- - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from --DESERTROSE--: “bravo imam gelişme görüyorum sende fosile gelince onun kafasına kafasına cok vurdum diye bu hale geldi söyle ona generalimin kafasına vuracagı şeyi alır çevirir kendisinin kafasına vururum kendine gelemez dahada ” acaba senin nerene vurdular ki böyle oldun bak simdi baya merak ettim ” Sana öyle bi vurmuşum ki kimliğini kaybetmişsin daha ne olsun..