Search Results

Search results 1-17 of 17.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Baro İttifakı Savaş Raporları

Oguz Hanligi - - Skiron

BaG2kV.jpg

Oguz Hanligi - - Skiron

16MO8D.png mM1AQV.png

Oguz Hanligi - - Skiron

BaDnVQ.png taze

Oguz Hanligi - - Skiron

v6nGMA.png

Oguz Hanligi - - Skiron

36Y500.png

• Anime

Oguz Hanligi - - Fan Kulüpler

Quote from Juicho: “İkiside kötü anime (Hidden Content) ” izlemis olaydın da öyle kötü diyeydin bari böyle ayıp oluyor

Oguz Hanligi - - Skiron

ZX77Bg.png Wq11PQ.png Bunlar da benden olsun

• Anime

Quote from AnGeL1: “Quote from Oguz Hanligi: “Benim de izlediğim bayağı var. En basitinden şuan devam eden Tokyo ghoul ve Fairy tail. Onun dışında Shingeki no kyojin de merakla beklediklerim arasında. ” Yemin ederim kaç aydır tokyo ghoul'un da fairy tail'in de güzel bir anime olduğunu pssikoya anlatmaya çalışıyorum seni Allah gönderdi ” Ben şuan fairy tailin yeni bölümünü merakla bekliyorum mesela tokyo ghoul da geçtiğimiz çarşamba final oldu galiba. Öyle bir bölümdü çünkü

• Skiron Genel Sohbet Odası

Oguz Hanligi - - Skiron

Quote from umitrecepogut: “hope arkadaşlık yollayın ” Burada da mi basladin? ben 59:45 deyim arkadaslik boslugum yok ama haberin olsun

• Anime

Quote from pssiko: “İzledim de, yani muhteşem bir dünya kurmuş mangaka ama daha arc başlarken sonu belli, bizimkiler dayak yer, arkadaşlııııık diyerek dayak atar ve biter Dört yıl önce animesinin olan kısmını bitirip kalanını manga olarak okumuştum, finale kadar zor dayanmıştım ” napalim zevkler ve renkler tartisilmaz ama dedigin cok dogru cogunlukta dusmanlari oyne maglup ediyorlar

• Anime

Quote from BIG BAD WOLF: “Bi otaku olmasam da Avatar the last air bender (anime sayılıyor mu bilmiyorum ama efsane bir seriydi) Death Note Sword art online Fairy Tail (baya izledim ama sonraları sıktı) High School dxd serileri (severek izlediğim tek ecchi No game no life 30-sai no hoken taiiku Akame ga kill Elfen Lied Noragami serisi One punch man Attack on titan Boku dake ga inai machi The legend of korra Bunların dışında 1-2 bölüm izleyip sıkıldıklarım çok vardı. Merak edip başlayamadığım da T…

• Anime

Quote from pssiko: “Fairy Tail hikaye olarak sence de biraz sığ değil mi hocam yaf ” bana kalirsa hikayesi iyi ya. 200 lerde aciga cikacak bir seye daha ilk baslarda yavastan giris yapmasi kurgusunun iyi oldugunu gosterir kanimca. Sen butun bolumlerini izledin mi?

• Anime

Benim de izlediğim bayağı var. En basitinden şuan devam eden Tokyo ghoul ve Fairy tail. Onun dışında Shingeki no kyojin de merakla beklediklerim arasında.

• Quote from Sakaryali5416: “Tebrikler diyelim sen buna seviniyorsun ama biz sizin adada iken sen buraya gelip bize posta koymaya calisamazsin. İkincisi ise sen sadece hayal kuruyorsun. Yazdıkların ile roman ollusturabilecek güce sahip olduğunu düşünmeye çalıştım ama öncelikle doktora gitmek gerekiyor. Tekrardan tebrikler ” bizde doktor bol bumin kağan ı terapiye bekleriz. İsterse biz de gelebiliriz ama pahalıya patlar

Oguz Hanligi - - Skiron

Quote from XentosX45: “Quote from Oguz Hanligi: “napayim orda 22. Ittifaktaydım. Bi savaş oluyordu. Siz 10 kişi toplanırken bizden sizle aynı seviye 1 kişi cıkıyordu. Hani 40k puanimla da bir yere kadar savaşabiliyorum Ama cumartesi günü kiral kaçmasa iyi kapışacaktık. Neyse sizi buraya da beklerim, posedeki gibi olmayacak emin olun ” inş hesap taşima acılınca geliriz ” Sıfırdan başlamak herkesin harcı değil zaten

Oguz Hanligi - - Skiron

napayim orda 22. Ittifaktaydım. Bi savaş oluyordu. Siz 10 kişi toplanırken bizden sizle aynı seviye 1 kişi cıkıyordu. Hani 40k puanimla da bir yere kadar savaşabiliyorum Ama cumartesi günü kiral kaçmasa iyi kapışacaktık. Neyse sizi buraya da beklerim, posedeki gibi olmayacak emin olun

Oguz Hanligi - - Skiron

Serveri kasıp kavuracağız merak etmeyin posede az ottolu kovalamadım ne de olsa