Search Results

Search results 1-20 of 39.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Beşiktaş Taraftar Topluluğu

zuzumelek - - Spor

Malesef hakemler gs fb yi destekleye destekleye arkada kaldık.. barı bu hafta hakemide gs yi de yeneriz. sivas maçındaki kupa maçındaki yasin , burak ve arifin izinden devam

zuzumelek - - Spor

pasolig bende almadım babam ve amcamlar aldı oda sırf bjk yardımı olur diye. ama aktifbanka mı ne o kazanıyormuş en çok. Buaarada lig işleri kritik oldu koluna çarpmasını da görememiş hakem. ben anlamam kurallardan ama. kendi sahamız olmadan böle

zuzumelek - - Spor

biliç bana göre bitmiştir. bukadar kolay bir derbiyi kazanamıyorsan şapkayı önüne koyucaksın. ailecek izledik maçı bakalım ne olucak. Başakşehiri yensek bile telafisi olmayacak çünkü kopmuş feneri yarışa soktuk

• Tebrikler güzel rapolar gördüm

zuzumelek - - Spor

19-03-2015 Haydi beşiktaşım yen şu belçikalıları

zuzumelek - - Spor

beşiktaşımız bu hafta erciyesi sonra 80 bin kişi önünde bruggeyi yenerse çok keyifli hafta olucak.

• Mars Bilimi!!

zuzumelek - - Bilim ve Teknoloji

Valla çok büyük zevkle okudum güzel bir konuydu. teşekkürler emeğinize sağlık

zuzumelek - - Spor

uefa itirazımızı ettik bakalım hayırlısı. penaltılara giden bir finaldede bişey aradılar ya yuh

zuzumelek - - Spor

egemen korkmazda gitti. bu sene futbolda onurlu bir sezon yaşayacağımızı düşünüyorum

zuzumelek - - Spor

Beşiktaşım bu sene gerçekten çok büyük kaosta inşallah sene başından mütevazi kadrosuyla güzel mücadele verir. basketbolda ise tarih yazdık neredeyse başka kupa varsada alıcaktık. 3kupa birden iyi oldu

zuzumelek - - Spor

Beşiktaşım 2011-2012 uçacak. ama en çok istediğim avrupa kupalarında UEFA da geçen senein üzerine kesinl,ikle çıkmalı hedefte bu

zuzumelek - - Spor

Beşiktaş bu haftaya iyi bir sınava çıkıyor hem avrupada dinamo kiev hemde fener.. Bakalım ne olucak kadro kaliteliğin hakkını vermeli. her iki maçı kazanırsa iyi olur ama fenerbahçeyi 4 atması gerek 1-0 2-0 kesmez bizi..

zuzumelek - - Spor

Beşiktaş Hayat Sensin..

• Beste

zuzumelek - - Spor

Sen benim her gece efkarım, Gözümdeki yaşım! Sigara dumanım ! Sen benim damardaki kanım, Alnımdaki yazım, Şanlı Beşiktaşım ! Kalbimin en orta yerinde, Büyük bir yangın var alevler içinde ! Beşiktaş sana yemin olsun, Bitmeyecek sevdan mezarımda bile ! ..

• UEFA maç alatım ayrıntılı

zuzumelek - - Spor

NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR.. Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Porto ile yaptıkları maçta kaledeki tercihini Hakan Arıkan'dan yana kullanırken, tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber'i 18 kişilik maç kadrosuna almadı. Bu sezon Avrupa kupalarında henüz forma şansı bulamayan Rüştü, Porto karşısında da kaleyi Hakan'a bıraktı. Schuster'in kadroya dahi almadığı Rüştü'nün yerine genç kaleci Umut Kaya yedek olarak soyundu. Rüştü, karşılaşmayı antrenörleri Tayfur Havutçu ve Zafer Öğer ile birlikte tr…

• 3 puan

zuzumelek - - Spor

:: VE MAÇ :: BEŞİKTAŞ: 2 - SİVASSPOR: 1 Stat FİYAPI İnönü Hakemler Tolga Özkalfa xx, Mehmet Şahan Yılmaz xx, Gökhan Memişoğlu xx Beşiktaş Rüştü xx, Hilbert xx, İbrahim Toraman xxx, Ersan xx, İbrahim Üzülmez xx, Ernst xx, Necip xx, Guti xx (Dk. 70 Yusuf xx), Tabata x, Holosko x (Dk. 70 Nihat x), Bobo xx (Dk. 79 Fatih x) Sivasspor Akın xx, Abdurrahman x, Sedat xx (Dk. 42 Diallo x), Ivanovs xx, Ziya xx, Kadir xx, Keita x, Mehmet Nas x, Erman x (Dk. 46 Suarez xx), Zita x (Dk. 76 Cihan xx), Mehmet Yı…

• Bursaspor Taraftar Topluluğu

zuzumelek - - Spor

İngilterede başarılar. bu sene iyice tecrübeler kazanın seneye inş daha iyi işler olucak

• şok guti sakatlandı

zuzumelek - - Spor

Beşiktaş, hafta sonunda Spor Toto Süper Lig'de Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürürken, siyah-beyazlılarda Guti ve Nobre'nin sakatlanarak çalışmayı yarıda bırakması teknik heyeti üzdü. Teknik direktör Bernhard Schuster yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde ilk yarım saati medyaya açık olarak çalışan siyah-beyazlı ekipte, Guti ve Nobre antrenman maçında sakatlanarak çalışmayı yarıda bıraktı. Kulüp doktoru Devrim Urgun, Guti'nin sağ baldırında zorlanma…

zuzumelek - - Spor

oğuzcum valla bizde o kupa alamama kısırlığına son vermeliyiz bak ukraynada söz sahibi değildi adamlarda para var yatırımları yaptılar son 10 senede 2 kez uefa kupaso 1 kez süper kupayı getirdiler. Rusyada aynı şekilde 2 kez uefa aldılar 2 kez süper kupa.. Yani bunlar bizi geçti.. Mutlaka beşiktaş yada fener gs kupa almalı ben aziz yıldırıma artık zerre güvenmiyorum fenerli arkadaşlarımda umut kesti adam devri yarattı ama bu devrimi kafa yapısı değişmeden yaptı. Zico gitti fb avrupada bitti hani…

zuzumelek - - Spor

Oğuz tekeli iyi yorumlar var ama messi tehlike hattına girince 3 kişi basıyolar ortasahın kendi sahası kısmında yada kanatların daha ceza sahası hizasına geldiğnde basmıyorlar gördük at madrid maçında yanlız başına oynadı kimse basmadı. doğru Q7 1 sene yedek kaldığı halde gerçekten ne yapacağı belli değil. Birde Ş.Liginde slavya prag da 7 gol yemişti rosenborg kendi sahasında 6 yedi chealsie yi 1-0 yenmişti. Şimdi liverpool ve united gibi takımları gs fb rahat yenmişlikleride var bizde dalga geç…