Search Results

Search results 1-20 of 466.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler Cinayet Sebebi Raporlar

• Lips Genel Sohbet Odası

CinqeN - - Lips

kaliteden bahsedene bak hele sen kime iftira atmisim ben ? Bi soz attin ortaya kanitla kendi arkadaslarinin annesine sov mu dedim ben sana ? Sovdugunu sikayet edince ben mi igtira atmis oldum arkadasiniz geldi bana hakaretlerde bulundu yapilmasini gerek3ni yaptim ben liderinize soyledim o arkadasinzin yaptigi hakaretin arkasinda durdu. Sana yapilinca bunlar ortada gezerdin bana haksizlik yapilfi diye siz yapinca aynisini ceneniz acilmaya basladi hem hakaret yedim diye senin baskasina hakaret etm…

• Tebrikler Kalite Kokuyor Buralar

• C_T_B İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

CinqeN - - Lips

14cI0w.png H I R P A L A N D I N !

• iHp2AE.png Yan Adama Söm Atıp Gelen by Lideri 4 saat yükleme sonucu gelebildi nihayetinde huzura kavuşturduk Getirdiği Düzensiz Asker ve Hareketleri Çok Acemiceydi. ESlWgP.png

• savaş raporları kısmından çok kreşe döndü buralar hepinizi avutamayız aynı anda :)

• Quote from SUR: “Anca birliği olmayanları kesin ” ADxaWX.png FHmPtr.png sjqaHt.jpg

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

CinqeN - - Poseidon

Quote from Labamba: “Quote from CinqeN: “icket açıp en kolay öğrenme yolu var bunu niye açmıyorsun ” Dediğim gibi hep kaçamak cevaplar. ” yazık valla acıyorum sana kardeşim multi kullanıyor diyorsun bana kullanıyorsam niye ceza almadan oyunumu oynayabiliyorum demekki multi kullanmıyorum anlamına geliyor bunu anlayacakmı dedim yine sınıfta kaldın multi dediğin sistem oyunda cezası yaptırımı var eğer sen bana iftira atıyorsan multi kullanıyor diyerek sen suçlusun eğer multi kullanıyorsam ticket aç…

CinqeN - - Poseidon

Quote from Labamba: “Hala kaçamak cevaplar hoje-soje-koje-poje senin multilerin mi değilmi cevap vermiyorsun hala ” ticket açıp en kolay öğrenme yolu var bunu niye açmıyorsun banlanırsam multidir banlanmazsam multi değildir bu bukadar basit sen hala neyi anlamak istemiyorsun ki :))) bi sorunun mu var anlama ile ilgili :D

CinqeN - - Poseidon

@Labamba coje hesabı benım değil diye birşey dememişim benim haklı olduğumu kanıtlamışsın zaten :)) bana multi hesap kullanıyor diyerek iftira atmışsın coje benım hesabım. multi değil ki? poseidon servarında oynuyorum gelişiyorum zaten :)) eğer multi diye düşünüyorsan ticket açıp görebilirsin multi ise ceza alırım tapınak düşürme mevzusuda zaten örs5 seviye niye tapınak basıp üretimimi zorlattırayım :) Quote from CinqeN: “foruma coje benim hesabım yazıyorum sonra geliyor adam coje senin hesabın …

CinqeN - - Poseidon

Quote from _Respect_: “Çingen kolay gelsin işin zor. ” sorma kardeşim ya uğraşdığımız şeylere bak foruma coje benim hesabım yazıyorum sonra geliyor adam coje senin hesabın değilmi diyor sonra ters cevap alınca bize kızıyor bişeyleri ya anlamamak istiyor yada anlama algı problemi var.

CinqeN - - Poseidon

Quote from XentosX45: “Sen anlamakta zorluk cekiyorsun ” tane tane anlat daha kuzuyuz diyor kuzunun ne olduğunu bilmiyor özel ders ve 1-1 etüt falan ozaman az bişeyler anlar diye umuyorum

CinqeN - - Poseidon

Quote from CinqeN: “coje benim hesabım hiç bir ittifaka mensup değildir lütfen adımı böyle iftiracı konularda geçirmeyin teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim ” bu yaptığım alıntı servarın ilk başlarında oyuna başladığımda zaten coje benim hesabım diye yazmışım oraya sen yine avukatlık yapacam diye afalladın söylediğim şeyi anlayamama problemin var buna daha öncede koyun kuzu ilişkisinde bizzat şahit oldum :)) demem o ki senin beni vurma çabaların benimde seni rezil etme çabalarım hoşuma gidiyor :…

CinqeN - - Poseidon

Quote from Labamba: “Quote from CinqeN: “pose ittifakı oyuncuları hakarete başladı yine ben kaçar ben gibi elit bir insan göremem bu lafları hakaretsiz forum için el ele ” Hakaret edilemez ama yalan konuşulabilir diyorsun yani ? ” Forum kurallarını oku istersen hakaret etmek serbestmi değil mi koyun ile kuzunun ne olduğunu öğrendiğinde benle ikili diyoloğa girebilirsin :)) liderin generalin tarla olurken siz onları görüyormuydunuz :)) görmek den bahseden şahıs :))

CinqeN - - Poseidon

hakaretler havada uçuşuyor sayın seyirciler

CinqeN - - Poseidon

Süper Modaratörlerimize Teşekkür ederiz hakaret dolu yazıları ortadan sildikleri için "Hakaretsiz Forum İçin El Ele"

CinqeN - - Poseidon

pose ittifakı oyuncuları hakarete başladı yine ben kaçar ben gibi elit bir insan göremem bu lafları hakaretsiz forum için el ele

CinqeN - - Poseidon

@CrazY-GeneraL- Otoban olmuşsunuz öyle diyorlar bilemediğin bişey oldumu sorarsın adresim belli :))

CinqeN - - Poseidon

Quote from XentosX45: “bak yine kaçti ” çekilmiştir o kaçmaz bi öğretemedim şunlara yağma yememeyi

CinqeN - - Poseidon

tarla olmuşsun çırak oyuna bak az foruma baktığın kadar