Search Results

Search results 1-20 of 463.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

SAHHIIN - - Poseidon

Bos teneke gibisun kardes vurdukca faha cok ses cikartiyosun kendi halinde takil sen ergen ergen

SAHHIIN - - Poseidon

Quote from Morbilek: “ Quote from SAHHIIN: “Cevabin olmayinca gene basladiniz hakaretlere ayrica ” Bizde cevap çokta senin kapasite şüphe konusu Benimkisi hakaret değil Durum tespiti ” tartismada hakaret ve küfür IQ dusuklugune isaretmis Bakiyorumda iki kez seni ti ye alıp eleştirdim hemen hakaret Bu sebeple kapasite meselesine anlayaMIyacagin için girmeyelim bence

SAHHIIN - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from SAHHIIN: “ovvv Baglac olan de ile hal eki olan de yi ayirt edince TÜRK olmakla alakali önemli bir vazifeyi yerine getiriyomusuz Aydinlat bizi sensey biz cahil kaldık ” Orda bahsettiğim inceyi anlamıyacağından emindimBoş insan ” anla-ma-yacagindan Turkce mizi dogru kullanalim dolu insan Cevabin olmayinca gene basladiniz hakaretlere ayrica

SAHHIIN - - Poseidon

ovvv Baglac olan de ile hal eki olan de yi ayirt edince TÜRK olmakla alakali önemli bir vazifeyi yerine getiriyomusuz Aydinlat bizi sensey biz cahil kaldık

SAHHIIN - - Poseidon

hiçkimse size durduk yerde hakaret etmiyor Bunun en bariz örneği sancak ittifakinin durumudur Siz kalkip insanlara hakaret ediyosunuz insanlar size karşılık verince yok şöyle yok böyle Siz once kedinize bir bakin bize insanlar neden hakaret ediyor diye Lips ten gelenleri ayri tutuyorum poseidondan kimse size durduk yerde gelip bir laf etmedi sizin demediginiz kalmadi insanlara

SAHHIIN - - Poseidon

yapmadigin sey degil pardon yaptirmadigin Quote from sagopa52: “ Quote from SAHHIIN: “nan saka bi yana senle atismayi ozlemisim bu aralar sezon açıldı buralara gel de uc bes biseyler dusurelim ” nan seni alıntı liyacam diye az daha raporluyordum Gelirim moralim bozuk boldugu anlar ”

SAHHIIN - - Poseidon

nan saka bi yana senle atismayi ozlemisim bu aralar sezon açıldı buralara gel de uc bes biseyler dusurelim

SAHHIIN - - Poseidon

sen şampiyon degil misin yaniiiiiii

SAHHIIN - - Poseidon

rocky apollo creed in karsisina ciktiginda apollo agir siklet sampiyonuydu ve senin gibi cok konusurdu bilmem anlatabildimmi sago bey

SAHHIIN - - Poseidon

nan bugün de milletin sen konusma diyecegi tutuyor bana Cik nan ringe geliyorum

SAHHIIN - - Poseidon

aslan kral lord baelish e dikkat et bu arada benden soylemesi

SAHHIIN - - Poseidon

bu gece daha agresifsin sago Ringe cikamiyorlar bence cikmasinlarda bu gece cok kan dokulur

SAHHIIN - - Poseidon

dovus filmlerinde ringlerde olmayan ama herkesten iyi dövüşen usta var ya o sensin krallll @sagopa52

SAHHIIN - - Poseidon

harbi nan numaran vardi bende arada bi rahatsiz edeyim seni

SAHHIIN - - Poseidon

sabahtir yoksun nan sen avcilara iki emanet bıraktım ben bakalim begenecekler mi Quote from sagopa52: “Evet tam istediğim boş muhabbet Burdan bize baya ekmek çıkar ”

SAHHIIN - - Poseidon

maalesef üzgünüm astronot kardeş Emir verilmesine pek gelemiyorum

SAHHIIN - - Poseidon

astronot kardeş hadi burda rol kesmecilik oynama Bide eagle demen hosuma gidiyor ama uzgunum ki o sahin demek degil

SAHHIIN - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from KRDMR: “Quote from Morbilek: “Haci şeyi anlamıyorsunuz yalnız ;Gram umrumuzda değil diğer insanların bizim hakkımızdaki tutumuda düşünceside anladın aga O yüzden herkesi üst üste topla yine bizden birisi kadar etmez her bakımdan. Biz buralarda gülmek eğlenmek için takılıyoruz ve baya da tatmin ediyor seviyeler o yüzden herkes boş yapmaya devam edebilir Laflarım sana değil yanlış anlama seviyorum ben seni ” Herbirinizin ahlakını toplasan şurda ahlaklı bir insan ol…

SAHHIIN - - Poseidon

[list=1][*] [/list]Quote from Morbilek: “Quote from ByMFG-23: “Quote from Morbilek: “Geçen yine bir kuduruyoruz bir kuduruyoruz öffff anlatamam agaaa Yapmayın olum böyle şeyler kuduruyoruz bak neden böyle yapıyorsunuz ” Sağduyudan kimseye zarar gelmez dostum. Konuşmadan önce biraz empati kurmaya özen gösterirseniz eğer, inan diğer insanların da size karşı tutumu kısa vadede bile değişecektir. ” Haci şeyi anlamıyorsunuz yalnız ;Gram umrumuzda değil diğer insanların bizim hakkımızdaki tutumuda düş…

SAHHIIN - - Poseidon

krazi diye bilerek yazıyorum kardeş de sen hayırdır tdk da felan mı çalışıyosun ya da hiç mi yanlış yazı yazmıyosun bu arada lütfen eleme ya sonra çok alınırım bak