Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

17_cafer_55 - - Cafe Ikariam

bu aralar shuffle a merak saldım youtube.com/watch?v=XPmBnnon0E…XPmBnnon0Ek&start_radio=1

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Quote from Alkapon8: “nerede bu modlar ” çay molası

Dexter izleyen mi varmış yahu Dexter , Braking Bad, Chuck , Battlestar Galactica , Kült dizilerdir , pek bilinmezler

para sana değil bana

Quote from pssiko: “Gud baaay may lavaaa, gud baay may fireeend ” bi zamanlar çok dinlerdim onu , james bluant mıydı neydi psskio yu susturmanın kolay yolu var siz para dan haber verin

sorma bi kere başıma geldi kırılma olayı oda lise 2 de iken olmuştu , arkadaşla kafa kafaya çarpıştım o da kaçmadı bende kaçmadım tekerler nasıl denk geldi ise lastiklerden çarptı, hızı idik bi de ben amortisör yüzünden fırladım , diğer arkadaşta çatal kırıldı bisikletinin yüz üstü düştü bak diyom sana kiralayayım teklif bugün için geçerli yarın 160 tl olacak dolar yükseliyor

2001 den itibaren başlar yeni yüzyıll derler şimdi ah 90 lar diye bişi yazıcam , mazi canlanacak

1- sahil yaşıyor mu ? geçende helva kavurmuştum 2-) pssiko çömü ben sana indirim yapmıstım bak düşün , o bisikletler iyi değildir bak Bisiklet tabi güzel bişi, samsun düz bir yer değil ama ona göre ben bisiklet kiralmıştım ünide iken kız arkadaşımla, 20 km yol yapmıstık, gidiş 1,5 saat geliş 3,5 saat sürmüştü, kendim yetmiyor gibi, ip buldum kız arkadaşımın bisikletini ipe bağlayıp çektim , akşam kyk ya geldiğim de ayna bi baktım beyaz tenim olmus domates 3-) yok sana bir imza yazısı buldum 20. …

Quote from pssiko: “Nan senin yüzünden bisiklet alıcam, çok sevmem de bisiklet sürmeyi ama özendiriyosun Kaça patlar az düzgün bi bisiklet, bilirsin sen ” ben sana kiralayayım aylık 150 TL para lazım bak hemide bafra da Kolay a gitmene gerek yok Hurdacıdan 20 TL alıp onarmıştım @alkapon çömüğü sen 2000 li mişssin yeni fark ettim

gamze ile konuşmam da kadın olduğunu rastgele öğrenmiştim git kendine yaz forum hesabından c ile başlıyordu forum hesabı

Quote from pssiko: “ajksbd Denk gelmiş Kaos sorry Homesick kadın mıydı, ciddi miyiz Ömrüm boyu adam dedim, hiç de bozmadı beni Forumda cinsiyet kavramı kalmadı bende Cafer, kimine kadınım, kimine erkek Şu ara çok gelen giden oluyor, oraya buraya uğrarken geldiklerini iddia ediyolar, büyük bir olay yaklaşıyor, hesaplarınızı saklayın ” ben seni erkek biliyordum yahu neyse cinsiyet ilgilendirmez beni Homesick duyduğuma göre yağmur du adı galiba, yanlış hatırlamıyorsam onunda konuşma tarzından tahmi…

• 1 Spartalı

bağlantı suradan arkadaşım, önceden saldırı yapılacağı zaman casus atılırdı, bir asker göndersen bile bütün ordun dağıtılırdı o orduya bi casus atsa idi saldıran kişi , phalanx ların şimdiki adı hoplitti unutmadı isem, dağıtılırdı

pssiko çömü sen erkek değil miydin yahu ? ben seni erkek biliyordum ikincisi onlar benim izlediğim diziler , şuan da aktif olanlar DC's dizilerini izliyorum sonra The Orville ve ST: Discovery gibi dizilerde sezon arası diziler en son ceza mı Ela mod dan almıştım Homesick modun kankası iki kız bana düşmandılar ama sonra kızdırdım bunları irc de slap yağmuruna tuttudum 2012 -2013 gibi şükür o gün bugündür sicilim temiz

Quote from pssiko: “Valla senin aksine Yeşilaycı değilim Gitti mi gidiyor, Leyla da bıraktı gitti Mecnun'u Komedi dizisinde en dramatik bölümü açtım şansa ” ne uğraşıyon ya aç La Casa de Papel izle ya da Origin i izle:D bırak Leyla yı mecnunu bak bana ben takıyormuyum

Teşekkürler @'Gunes hanım @pssiko bu saatte ferdi tayfur mu helal olsun

Quote from yalan48: “@pssiko kız değil maalesef ” burada neden maalesef dedi bak şimdi dikkatimi çekti psskip çömüğü

hediyeyi almadığın zaman ağlıyorlar alkapon, ne kadar uyarsanda. okulda bayan hoca sayısı fazla olduğundan, biliyorsun bayanlar varsa gruplaşma vardır, nitekim bizim okuldada gruplaşma var , biz de kendi aramızda takılıyorz

istanbul olduğu için 35 ortalama bi ben ve takıldığım bayan hoca küçük zaten 6 tane erkeğiz 40 hoca arasında bardakta bir şeyi unutmussun dedim çocuğa, benim tuzak sorularım meşhurdur, illaki bir tuzak sorarım o nerde

siz birde bugun toplantıdaki halimi görseniz , turp oldum turp olaydan sonra sürekli dürtüldüm

bu seferki hediyler hoşuma gitti ya geçen seneden fazla bardağım oldu ama şu aşağıdakine bayıldım özel yapım bardak prnt.sc/lp4ig7