Search Results

Search results 1-19 of 19.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

Vatan Sever - - Hephaistos

Dedim yorumun sonunda savaşı biz kazandık yazacak neyse ki beklediğim kadar olmadı Allah'tan raporları astık da kimin düzenbaz kimin yalancı olduğu belli oluyor. Bu arada savaşa girmişliğin yok bi emek vermişliğin yok bi cephede ismin geçmiyor ne bu kuyruk acısı be kardeşim bu kadar mı yediremediniz yenilgiyi saçma sapan yorumlar peşindesiniz. Quote from _Dennis54: “Ya cidden olayları bu kadar çarpıtmanız olağan dışı savaşı kazanmış olabilirsiniz insanlara yalan söylemenize ne gerek var? Ben siz…

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

SERVER PAKLANIYOR Bu savaştan sonra hepaya veda edecek kırık-dalton ittifakı hangisi hoşunuza giderse iki isimde aynı ittifakın hazin sonunu sizinle paylaşıyorum. Bu serveri hala takip eden var mı bilmiyorum ama yinede ekibimin başarısını paylaşmak istiyorum. Önce korsanda ders verdik, şimdide general savaşında derslerini aldılar. Savaş sırasında açtığımız ticketler sonucunda generalleri nakedforce, üyelerinden first moment(üstünde 238k gp ile + ip paylı bütün hesapları), 995k general puanındak…

• Bir el clasico ile daha beraberiz bunları ezmekten ben yoruldum bunlar DOYMADI abilerini bekliyorum oda korkudan ne yapacağını şaşırdı korsanda da vurulunca pek ümidi kalmadı herhalde neyse fazla lafa gerek yok izleyin notu siz verin. Bu arada yukarda bir çocuk msj atıp duruyor laf atıyor cevap vermedikçe kendinden geçiyor acıdım hadi bi cvp atayım bak denns misin nesin şu hepada kaç kere hesap banlattın ben sayamadım onu geç bir tane elle tutulur bir icraatin yok bir başarın yok bir raporun yok…

• DAYILARA DERS VERDİK

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere hepaistos hem korsanda hemde savaşlarda ölü bir server. Bu ölü server de korsan yapıp çok bir şey başardığını sanıp sağa sola sataşan laf atan bir ittifaka ders verdik. Biz şöyleyiz biz böyleyiz diyen F B I Megatron (köksal) isimli dayılar ittifakının üyesi korsanda geçtiğimiz dönem 1. bitirdi ve HODRİMEYDANEKİP diye nick yazdı. Köksal ve ittifakı multi yaparak bot yaparak ve ambrosia ile yani birçok ittifakın başvurduğu yollarla korsan kasan bir ittifak fakat…

• HoooooOOOOoooooP GüüüüÜÜÜÜüüüüüM KARA VEZİR is coming 9mLDYr.png Sadece savaşta değil korsanda da ezer geçerim sizi şu da son gün için mesaj olsun öyle geceleri rahat uyuma diye

• Arkadaşlar eski kırık ittifakı yeni ismiyle fatih ittifakında ki 2 kişiden baskın yedim. Arkadaşlar habersiz gelmeyi çok seviyorlar anlaşmalı savaş yapamıyorlar bu kişiler daha önce çok kestiğim oyunu öğrettiğim isimler çok da yabancı değil birisi First Moment (rıdvan) diğeri CrazyLeshRaC (serkan) baskın olduğu için çok hazırlıksızdım normal olarak iki arada bir derede gp çekip savaştım oyuna giremediğim sürede bütün birimler kesilmiş bunu havasını atacaklar büyük bir ihtimal ama onların bir baş…

• FORUMDAKİ BİLMEDİĞİM BİR KURALDAN DOLAYI SUNUM KALDIRILDI BU KURAL İSE KİŞİLERİN ÖZEL MESAJLARINI BURADA KULLANMAMAMIZ GERKİYORMUŞ. PEKİ BEN BU ADAMIN BANA SÖYLEDİKLERİNİ NASIL İSPATLAYACAĞIM ORASI DA MUKALLAT. NEYSE DELİ KESME CHALLANGE DEVAM ETSİN... Puanı 840k olan The FirstMoment ve 550k olan CrazyLeshRaC bu güne kadar girdiği bütün ittifaklarda tarafımca yağmalanmıştır en son deliye sığınan bu ve saz arkadaşı bitmek bilmeyen bir hezimet içindeler. Bu arada benim puanım 700k bu güne kadar sü…

• DELİ KESMEK BİZİM İŞİMİZ vB8uv5.png mogLzq.png

• NOP İttifak kıyım ve yağmalarına buradan göz atabilirsiniz. Dikkat!!! Raporlarınızı savaş raporu dönüştürücüsünden atmayınız... kKXvUl.png BjRc82.png xuqhhi.png lhWhmi.png npRPH7.png hpE0sj.png eYFw3u.png i0nQi5.png oZ3sLV.png i68Spe.png abyy1G.png dq03eK.png QYjwk3.png İlk kareler benden gelsin dedim

• İTTİFAKIMIZ NOP İTTİFAKIYLA DAHA GÜZEL ÇALIŞMALAR ORTAYA KOYABİLMEK ADINA BİR ARAYA GELMİŞTİR İKİ TARAFADA HAYIRLI OLSUN DİLİYORUM!!!

• EKİP VS VATAN

Quote from EL Nino: “tebrik ederim muazzam savas olmus ” Kardeşim sen buna savaş mı diyorsun? Adam gitmiş 50 kişilik ittifakıyla bastığı birimleri gp deposuna toplamış sonra hesabına altın çekmiş gp deposunu açmış 55k gp yapmış gelmiş saldırmış senin gözünde muazzam bu ise diyecek bişey yok. Sen muazzam görmek istiyorsan kendi bileğimin hakkıyla kazandığım zaferlere bir göz at buyur. Gözleri öyle bir korkmuş ki 6 kişi karadan geldi. AYAR 1 aGXgz5.png AYAR 2 4M09jL.png AYAR 3 ZEYnXG.png VE FİNAL …

• Geçen yine ekipli kesiyordum diyemeyeceğim kesemeden tatile aldı Ne zaman bi ekipli kesmeye gitsek hep aynı terane abi bu ne iştir şu tatil modu olmasa ne yapacaktınız bilmiyorum ??? mk1rlY.png

• İki tarafa da başarılar dilerim... Rodos kullanmak yüz kızartıcı suçmuş gibi anlatmak yanlış ozaman örste açmayın posedion da kullanmayın rodos savunanlar için kullana bilene taktiktir. Birde şunu çok merak ediyorum cidden neden kimse buharlı taktiği yapmıyor bilmediğinizden mi fırsat mı bulamadınız savaşan iki tarafa da soruyorum :)

• Demek kaybettik o zaman at şu yeşil raporunu da bize ispatla. Buraya da boş yapmaya gelmişsin! Cümleleri bölerek alma topluca al ne yazdıysam. Saçma sapan gidip abdestsizken namaz kılınmaz kelimesinden namaz kılınmazı alıyorsun resmen dinden soğutur gibi

• Aslında cevaplamayacaktım ama ilk defa gören duyan birisi bu yazdıklarını okursa seni bir şey zannedecek. Aşırı derecede boş yapıyorsun. Bizden öyle ödünüz kopuyor ki ittifakıma casus soktunuz bunlara hiç girmeyecem chaosu tatile almamızdaki amaç savaşın gidişatını elimizde tutmak için bir strateji idi biz savaş cephesi açılmış hiçbir şehri tatile almadık senin savaş bilgin yoksa benim yapa bileceğim birşey yok benim gittiğim 2 ada da full tatile aldı bu KAÇMAKTIR... Diğer saçma sapan basit kuru…

• Yukarıdaki ful ablukalı ada hiç yabancı gelmedi arkadaşlar o ada benim adam fakat burada bir oyun dönüyor ben aydınlatayım kararı siz verin önemli değil. General puanım oradayken 57k idi okadar general puanı olan bir adamın ne şehrini nede limanını alamazsınız. Ekip ittifakı çok sever boş şehirleri ablukaya almayı vs.. ben hesapta yokken kendilerince sevinmişler ss almışlar bayram çocukları gibi fakat ben oyuna girdikten 1 saat içerisinde adada 1 tane abluka ve 1 tane işgal yoktu yani 1 saatlik …

• İlk savaş kareleri ittifakın generali olarak benden gelsin Ekip ittifakıyla olan küçük ve sıcak temaslarla başlayalım. İlk olarak ben bir ziyaret yapmıştım sonra ben offline iken boş şehirleri abluka işgal atarak iadeyi ziyaret yaptılar kendilerince. Hesaba girdiğim de 1 saat içerisinde bütün abluka ve limanları açıp yaklaşık 20k kara birimlerini tek bir şehre sıkıştırdım doldur boşalt yapmalarını ve destek almalarını engelledikten sonra hem karadan hem denizden yeşil raporlarımızı aldık çok şük…

• İttifakımızın gerçekleştirmiş olduğu savaşları ve yağma raporlarını buradan takip edebilirsiniz. Bütün VATAN SEVER kardeşlerimin kılıcının keskin olması dileğiyle!

• lWkJJk.png VATAN SEVERLER OLARAK BÖLGESEL BİR İTTİFAK OLDUĞUMUZU BİLDİRİRİZ. İTTİFAKA PUANA GÖRE DEĞİL REFERANSA GÖRE ALIM YAPMAKTAYIZ. SADECE İTTİFAK SAVAŞINA YÖNELİK TEK ÇABA HALİNDEYİZ. BİZDEN HESAP OLARAK DAHA GÜÇLÜ İTTİFAKLAR VAR ELBETTE, BİR İTTİFAK SAVAŞINDA YENİLMEMİZ DE OLASIDIR, BÜTÜN ÜYELERİMİZİ KORUYAMAYA DA BİLİRİZ FAKAT SIRALAMASI NE OLURSA OLSUN, HER ÜYEMİZİN İNTİKAMINI ER YADA GEÇ ALIRIZ!!! OYUNCULARIMIZI BİR ARAYA GETİRİP İTTİFAK HALİNE BÜRÜNMEMİZ DE EMEĞİ GEÇEN HER BİR VATAN S…