Search Results

Search results 1-20 of 46.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RODOSCU WOO RODOSLU SAVAŞ RAPORLARI

-Erays- - - Beta

kserkes şartlar eşit diyorsun ya. su sorulara cevap verebilirsen basmayacağız birdaha rodosa gos ile anlaşıp hd itifakını yanına alıp üstüne börte ittifakını yancı yapıp kaosdan oyuncu transfer edip woo ya karşı durumu ancak eşitleyebiliyoruz diyorsan söz birdaha Rodos basmayacağız:))

-Erays- - - Beta

ya sizler neden kabul etmiyorsunz böle bir haçlı ordusu hazırlayıp geldiğinizi. hala bir savunma. osman gos üyesi diyorsunki üc ittifakda kac kişiyiz. 231 kişisiniz. istiyorsan 3 ittifakın tüm üyelerini cağır ıstersen. oyun sistemini bimiyormuşuz gibi insanla dalga geçiyorsun. suan savaşan arkadaşlarınız gemiler yoldan toplayıp gelmiyor herhalde. arkasındaki ittifak gücünü hiç düşünmüyoruz herhalde. onun haberi yokmuş tesadüf olmuş felan olmuş filan olmuş. külahımıza anlatın. valla son sözüm woo…

-Erays- - - Beta

beylerrr boşuna sızlanmayın daha cok Rodos göreceksiniz. konuşanlar buraya rapor aslanlar rodosu aman aman cok sıra dışı bişeymiş gibi gösteren ler sanki cok temiz bir savaş yapıyorlarda bizim Rodoslara laf ediyorlar. 3 ana ittifak 2 ittifakda oyuncu transer edip savaşa gelen sizler. savaşçıların sehrine söm atıp örs düşürmeler sizde. savaş bölgesinde savaşan oyuncuyu dekarte etmek için bir günlük uzakda olan oyuncunun sehrine 5-6 ısın atıp savaş çıkartan sizler. savunmadıyız kendi bölgemiz onla…

• WOO - KB - G_O_S - HD

-Erays- - - Beta

her ne kadar anlatırsanız anlatın boşuna anlatıyorsunuz. kserkes ismini bilmiyorum. öncelikle sana bir teşekkür sunayım. 2 senedir seninle forumda yazışırım uslubuna bu kadar dikkat ettiğini ilk defa sahit oluyorum. inşallah hep böle devam edersin. ben goslular la olan soruna detayına inmek istemedim. inmemede yada o konuyu burda deşmeminde bir manası yok. ama bakıyorum. siz bayağı kanki olmuşsunuz. sizi yakınlaştıran woo ile olan sorunlar. gosla olan olayları ben senden iyi biliyorum her anına …

• WOO - KB - G_O_S - HD

-Erays- - - Beta

Quote from _CAN_48: “Merhaba abi anlattığın her şey doğru olabilir hiç bir şey diyemem ama lakin tek bir noktada hata var mesajda bana göre zamanındaki savaşta rest kb ye yardım etti demişsin biz kb ye yardım etmedik o zaman şimdi tam hatırlamıyorum 1.5 yıl oldu galiba belki daha fazla siz kb ile savaşırken bize hakaret olmuştu galiba veya tehdit öyle bir şey bizimkiler o yüzden saldırma kararı almıştı 7 gün sürmüştü o savaş zaten ve sizin selim abi yani diplomat olarak bizden özür dileyince biz…

• WOO - KB - G_O_S - HD

-Erays- - - Beta

Sevgili forum ziyaretçileri. bakıyorum değişik sayfalarda woo düşmanları asılsız ithamlarla woo yı yıpratma hareketleri içerisindeler suanda büyük bir savaşa başlamış durumdayız. bir woo hakkında ileri geri atılan ithamlara burdan cevap vereğiz. bakıyorum değişik forum kullanıcılarının söyle bir algı yaratmaya çalışıyorlar. (betada herkes woo düşmanı. hiç dostunuz yok. o kadar cok düşmanınız varki herkes sizinle savaşmak için sıraya geçiyor) ben onları zamanın haçlı ordularına benzetiyorum . woo…

• 375 gün savaş. gercekden her iki ittifakda tebriği hakediyor. tabi bob ittifakı bu savaşda yeşili gördüğüne göre ayrıca tebrik etmek lazım. onlarca depo docak gemi kesdirilmiş. aslında depoların cok da önemli olmadığının bir göstergesi. özveri ve devamlılık savası götürmüş. tekrar tebrikler

• Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar

-Erays- - - Beta

bu güzel savaşların kazanılmasında emeği gecen bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. hepsi birbirinden güzel kesimler oldu. teşekkürler hepinize

• karaborsada bug

-Erays- - - Yardım ve Sorular

Quote from KKeReMM: “Çerezleri sil hocam.Geçmişide sil. düzelmezse yardımcı olayım sana . ” çerezleri temizledim geçmişi sildim ama hala aynı sorun devam ediyor.

• karaborsada bug

-Erays- - - Yardım ve Sorular

şehrimde ne işgal nede savaş var ama karaborsada ticaret yapamıyorum. gemi satışa koymaya calışdığımda sehrinizde ya bir savaş var yada sehriniz işgal altında mesajı çıkıyor. ama ne sehrimde bir savaş mevcur nede işgal altındayım. bunun gibi bir sorunla karşılaşan oldumu aranızda. nasıl düzeltebilirim bu durumu

-Erays- - - Beta

yeni kb raporlarıyla devam edelim. aytunc un şehrindeki kesim ve sonrası Rodos vurarak tatile aldığı raporlarla başlayalım uxKr5C.png IPktOa.png asi1 şehrinde yarım kalan kesilme raporu U0XhpS.png kapsizin kendi sehrini savunamadığı ve yine kesildiği raporla devam INJOd2.png ve ortaya karışık raporlarla devam edelim XKslTt.png LI36fB.png 4UNVNF.png xIdDpj.png vHt1IR.png vGh63O.png

-Erays- - - Beta

büyük turan abimizden süper bir rapor. bize biraz gec ulaştırdığı için yeni asabiliyoruz. tarih yanıltmasın. XX971D.jpg

-Erays- - - Beta

kb savaşımızda son durum. aylardır savaşıyoruz. bizim her seferinde üzerine basarak sölediğimiz bişey vardı. biz rodosu bizlere forum üzerinde ve şehir isimleri ile yapılan her harekere karsı bir rodos vuruyoruz diye. basdığımız hiç bir rodosdan kesilen biz değildik. hatta isteyen bakabilir o raporlardan dahi daha fazla kesiyorduk. simdi birde kb ittifakının basdığı Rodoslara bakalım YjL92R.png vbdTIR.pngKQeKNe.png simdi son raund aslında herşeyi ifade ediyor. günlerdir hep bu sekilde eksik biri…

-Erays- - - Beta

başkenlinin Rodos vurduğu savaş.. kesim farkı ortada yorum yapmaya gerek yok sfgnWX.pngDyEojq.pngOJTLMI.png

-Erays- - - Beta

ghLDSA.png sDWLPl.png K-B Turizmin sayın yolcuları KEMAL KATİP ve arya1 e iyi yolculuklar dileriz arya1 ile başlayalım ; FBDiRP.png 6Wo7Y7.png 4CQE99.png InccrJ.png 1,2,3,4 derken bu da 5. rapor foq9Zr.png Güzel basmış rodosu sonrası malüm zaten talil modu aktif :) UzFpjr.png KEMAL KATİP ile devam ediyoruz ; uxQqJi.png NB9mnT.png 66LEAy.png Yine 1,2,3,4 derken 5. de tatil :) Jr4CnD.png Tatil dönüşlerinde yine karşılama töreni yapacağımızı da bilmelerini isteriz. KEMAL KATİP'i kurtarmaya gelen ma…

-Erays- - - Beta

evet arkadaşlar bugün asacağımız raporlar kb nin son durumunu göstermekdedir. bol kıyımlı raporlarımızla devam ediyoruz. bol havan kesimli theterrör raporu ile başlayalım. ZZgm8H.png bu sefer rodosa yetişemeyen 5-10 raunddan fazla dayanamayan REİS- Limanı OZWkeU.png Gelelim Arçiye, Limanında bug yapıp savunmada istediği gibi at koşturmaya çalışan Arçiye güzel bi sürpriz yapıp limanının da bayrak çekip savaşı bitiriyoruz aşağıda almış oldukları rapor bulunmakta VtSdKX.png Tabi savaşın bitişiyle A…

-Erays- - - Beta

Bir süredir rapor asmayı ihmal ediyoruz. bu demek değilki raporlar kesildi. kb kesimleri son sürat devam etmektedir... öncelikle bir kac kara raporu ile devam edelim. Lna0VJ.pngr2QvPB.pngPrqzXv.pnggW5RmL.png akabinde bir kac yağma ile devam edelim... 9d4lk9.pngLna0JG.pngr2QvqN.png7NkZOW.png Devamı pek yakında...

-Erays- - - Beta

evet arkadaşlar gün içerisnde alınan raporlarla devam edelim. raporlarda dikkat ceken ayrıntı, çoğu savaşdan kaçdıklarında rapor veriyorlar. dün söyledim adalardayız şehirlerimizdeyiz ve düzgünce savaşmaya hazırız diye. ama yok bunlar boş şehre girip bayrak dikmeyi kazanmak olarak algıladıklarında, karşılarında gemi gördüklerinde arkalarına bile bakmadan kaçıyorlar. buyrun bir kac örnek... RaEW8J.pngouSjvK.pngTrEWiT.pngcH2R6O.jpgZq1243.jpgLVp943.jpeg

-Erays- - - Beta

yaklaşık 2 aydır kb ile savaşımızın son durumu. şimdi arkadaşlar biz savaşın başlarında bir cok kez rodosa bastık. ve bunun sebebini her seferinde kendilerine söyledik. burda tekrar söylüyorum. bastığımız Rodosların hepsi kb li üyelerin saygısızlığına karşı basılmışdır. adamlar gerek sehir isimlerindeki hakaretlere gerekse forum yöneticilerinin küfürlerine hakaretlerine karşı bizde Rodos basdık ve bunu hep kendilerine söyledik. bastığımız hiç bir rodosda savaşda kötü durumda değildik. hatta hatt…

-Erays- - - Beta

4nvX4W.png3v78du.pngr06lGn.png2zLQvo.pngtvaf3g.png0xgzro.pngeto kardeşimiz yine iş basında.:) C9yNIl.pngB7QirY.pngOZm0ky.pngprQLv4.pngktRf5N.png7IDj6g.pngBsS4nw.pngeRPIft.pngpPhREX.pngfuEHmy.pngzsdkVV.png