Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

KARSIYAKALI - - Lips

Yakın zamanlarda savaş seziyorum

• Hayırlısı olsun arkadaşlar Sw mize böyle bi oluşum hareketlilik getirir. Hoşgeldiniz tekrardan

• Normal şartlarda başka ittifağının sayfasına yazı yazmam kendi sayfamda raporlar ile cevap veririm. Ancak adım o kadar geçmiş ki şuraya iki cümle yazmamak olmaz. Öncelikle raporlarınız için tebrik ederim. Ancak kendi yazdığın cümlelerle çelişiyorsun. İlk başlardaki gibi raporunu atıcaksın karşı ittifağı düşük düşürmeye çalışmayacaksın yada ben böyle yapar şöyle yapar demeyeceksin. İki ittifağın raporları ortadadır bırakalım millet değerlendirsin. Kim kimleri yağmalamış, kimler hangi adalara gitm…

• HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

KARSIYAKALI - - Lips

Bu oyunu niye seviyorum biliyor musunuz.. Bugüne kadar kimseye raporsuz karşılık vermem atıp tutmam. Beni keseni tebrik eder oyunuma bakar cevap vereceğim günü beklerim. Neticeye geldiğimizde, yaşanan süreç raporlarla ortada. Oyunu bilen kişinin raporlar neticesinde boş konuşmayacağı aşikardır. Gelelim kısaca anlatmaya kalktığımızda, 2 haftadır 1915 merkezi olan 51-57 ye elimizi kolumuzu sallayarak girip 1 gün boyunca kalıp savaş raporlarını aldıktan sonra çıkıyoruz. Hele ki geçtiğimiz hafta son…

KARSIYAKALI - - Lips

1915 ittifak ziyaret serimizin 2.si Geçen hafta olduğu gibi 51-57 adasına gidelim eğlenelim keyfimize bakalım düşüncesindeyken sanırım 1915 ittifağı geçen haftaki olaya kızmış biraz.. [b]Başlangıçta bana eşlik eden Amr Bin qisu arkadaşıma, daha sonrasında savaşa katılan bütün DEDE ittifağına teşekkür ederim.[/b] y0kbmn.png1JRz4B.pngA1jBEB.pngm20vG4.png qGz7lq.pngbBPNbn.jpgnO41L5.png W7jJZQ.png

KARSIYAKALI - - Lips

Pazar günü gündüz vakti .... iadeyi ziyaret yaptık. 51-57 adasına 2 kişiye cevap veremiyecek kadar çiftçi olan arkadaşlarımız, Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler ile aynımı acaba.. Adada 7-8 saat kalmamıza rağmen hamle yapamayan 1915 ittifağını tebrik ediyorum. Merkezinizde madde birikince yazında tarlayı sürmeye gelelim.. Bana eşlik eden, emeği büyük olan kingknight arkadaşımada teşekkür ediyorum. azZPPO.pngrObYLM.pngp6Qv4L.pngrObYYM.pngbBoQ4d.pngz0zQr7.pngVrJ2yr.png

KARSIYAKALI - - Lips

Gazoz ailesine iyi tatiller dileriz. (Sadece gazoz yağmaları..) Serimizin 2. Raporları Nz9C2k.png qYCSIY.png EURYVf.png

• Güzel kesim üstüne gelen yağma kaçınılmazdır

KARSIYAKALI - - Lips

Öncelikle merhaba forum sakinleri Gazoz ailesine iyi tatiller dileriz. (Sadece gazoz yağmaları..) Vr7q6Z.png vjD15z.png JQGoAJ.png JQGopo.png vjD1ZA.png gOG3OZ.png 4anB17.png NZovlg.png