Search Results

Search results 1-20 of 233.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

KRALL DAGHAN - - Lips

eyvallah kardeşim benim seviyorum sizleri

KRALL DAGHAN - - Lips

Selam aleyküm genç ve kendini genç hissedenler nasılsınız bakalım

• E ctb ittifakı umarsız çocuk gibi kendi kendine eğlenen ittifak size gelin 1k değil inaktif değil normal hesaptan 3k daha havan vereyim ama ardına adanıza gelicez kaçmak tatile almak yok tamam mı TACİ kaçma adın inaktif taci barbar taci olucak sonra

• Taci gençsin valla sen gibiler olmasa burada eğlenip stres atamam mekan belli gelirsin savaşırız yok dersen biz gelelim taci dalga iyi bizde bu şekilde davam edin inaktif hesaba düşmüş umarsız çocuk gibi seviniyor bu taci ahahahaha ah taci ah barbarcı taci epilsondaki haykırışlarınız lipsteki kaçışlarınız ikariamı inletiyor tacii korkma bu ctb atıp tutuyordu forumda kral bizi diye gp mi sallıyordunuz aha gel inaktifleri salla sen tacim gel kral seni çağırıyor yada kral gelsin sana ama kaçma tama…

KRALL DAGHAN - - Lips

Quote from CrazY-GeneraL-: “o kadar taktik verdik zamanında. hala öğrenememişler şu aksiyonu ” aynen hepsi raporlarımda sabit yaptıklarını kestiklerini sanıyorlar ama kesemediler şimdi dağılıyor ya aksiyon yapan kişi bunlar kestiğini sanıyor havan füze ve balonu çıkarsam neyi kesecekler foruma atsam forum almaz o kadar aksiyonu ondan atmıyorum sağolsunlar oturduğumuz yerden şehirerde buhar skb ve tahta bırakarak baya balon kestik 10 15 dakika içerisinde

KRALL DAGHAN - - Lips

Mustafa orada 18 saat gezdim 300 karayla güzel yağma aldım belli kimin kesildiği raporlarda daha savaş başlamadı zaten bekliyoruz deme hala biz gelince kaçtı sorarlar adama sizin ada içerisinde 300 kara odusuyla bu adam yağma atarken 18 saat boyu neredeydiniz diye bahaneleri bırakalım kardeşim ben alacağımı aldıktan sonra ne yapayım sömü 1m vurmuşum daha yoluma bakarım 18 saat gelmediyseniz benim suçum ne oyunu iyi takip edin

KRALL DAGHAN - - Lips

o adaya kardeş yağma için bir defa ışın attım başka atmadım geriye attıkalrım hepsinde yüklü gp getirmişimdir. ikincisi ya ışına takılmayın kaç askerle aldın diyin o yağmaları mustafa o kadar yağma ben 3 5 saatte alsam eyv dün akşamdan bu akşam üzerine kadar oradaydım hepsinin tarih ve saat ortada yaklaşık 18 saat gezdim ada da

• RrXRPn.png nQkoJ5.png pbjVGJ.png 9aRlmo.png YQMRgA.png 7aYZDa.png V9AR9P.png

KRALL DAGHAN - - Lips

Quote from ExesTeLoN: “Quote from ozden: “Savaşı dostlarım Dew D kazanmıştır kendilerini tebrik ediyorum #DewDSahipsizDeğildir ” DewD kiminle savaş yaptı kazandı archess bilmem kaç gün savunmada yatıp yaptığımı yoksa ctb kesilmek sıkılıp dağhan desteğe gelip her cephede 13 raund göremeden kaçtığı bizim bölgedeki çırpışlarımı. Tabi dostların olur arada bir depo satması güzel oluyor. ” Daha savaş başlamadı bile bu bir mustafa. ikincisi bölgenizde haftalardır tek daghan var. üçüncüsü canım benim dü…

KRALL DAGHAN - - Lips

ayrıca benden özür dileyen tek kişi olmadı onu bırak amdem arkadaşın yanlışlıkla bastı bizi dağıttı biz kıssasa kıssas yaptık bir defa da biz bastık ardına limanını alınca helcat birden rodosladı üzerine gelip limanıma çöktü sonra daghan rodoscu he oldu başka bir emrin

KRALL DAGHAN - - Lips

İYİ akşamlar tuğba sana saygımı bu zamana kadar bozmadım senin rodos dediğin uygulamayı biz bilmiyoruz bir k kılıç kestirmemek için rodos bastınız limanına çöktüm bildiğin çökme yaptım gewldin rodos bastın ve yüzünde kızarmadan benim limanıma daldın ben bastığım tek bir rodos sonrası dahi size saldırı atmadım ayrıca orada çoğu zaman hepinize karşı tek yada iki kişi kaldık. saygı boyutlarını aştın şehir isimlerini saçma sapan yaptım saygımı yine bozmadım sana kelime etmedim diyeceksin ki arkadaşı…

KRALL DAGHAN - - Lips

Zorla rapor istediniz öyle mi normalde atmayacaktım sizin ısrarınızla atıcam şimdi bunları sadece 2 3 örnek dediğim gibi geçmişten çıkın tacicim rapor getir falan filan konuşan üyeni de al yanına sahaya in taci gr41ON.png XMDzM0.png bunlar sadece 2 örnek normalde geçmişle yaşamak huyum değildir ısrarlarınız üzerine atılmıştır daha da tek kelime yazmıcam eğer az bişe yüreği olan varsa çıksın meydana

KRALL DAGHAN - - Lips

Taci bizde de rapor çok ama buraya atmıyacaz meydan belli geçmişte dedem de vardı ama artık yok taci korkmayın gelin yahu taci ve tayfası forumdan medet umar hadi taci dedim ya eskiden dedem vardı artık yok senin yaş küçük anladığım kadarıyla bende hata taci ama bende işte geliyorum eğlenip gidiyorum ne yapim taci sabah 5 gece 3 forumda günlük programı taci ve tayfasının

KRALL DAGHAN - - Lips

Şaban pabucu yarım çık dışarıya oynayalım :)) nese form bizi bozuyor meydan belli buradan boş konuşmakla gemi yürüse buradan çıkamazdık be taci sana bol güneşler taci

KRALL DAGHAN - - Lips

Taci ve tayfasında sürülecek tarlada kalmadı sürmeyi bırak sizin tarlayı çamur ettik anladın:))

KRALL DAGHAN - - Lips

taci iyi anlatayım 1 ay yok oldu diyor bu taci ya 5 ay yoktum canım benim sana üç beş tekrar lazım 5 ay yoktum 1 ay değil bir daha söyle dersen bir daha söylerim

KRALL DAGHAN - - Lips

Taci çabuk savaşa gel forumda gezme ittifağın talan oldum şarkısını söylüyor şimdi olanı anlatayım bu taci ve tayfası gp bulamadı boş konuşuyorlardı ortada atıp tutuyorlardı aslan gibi ağa gibi atıyorlardı ne oldu bulamayınca taci ve tayfası ortada kaldı stumlarda ayrı bir tayfa bunlarsda taciler boş çıkınca kendi gp lerini yedirmedi dolayısıyla CTB ortada kaldı hadi taci çok nazlandın gel şu savaşa kaçma

KRALL DAGHAN - - Lips

taci geçmişle yazar bak aslanım bana üç beş gün sonrasının raporunu yazsana :)) ve ondan sonra varsa çünkü yoktum be tacim anlamıyacaksın hala anlatamıyacağım ben o savaşta yoktum tacim eğer ben o savaşta yer aldıysam yani ya çeyreğine kadar kaldıysam yine içinden dışından ne dersen kabulüm ama bulunmadıysam snei,nde kabulünmü aslanım taci

KRALL DAGHAN - - Lips

Tacim anlatabildimmi gel hele sen gel şu oyuna gel bizde altın ve gp bitmez senin bu taktikelri sokaktaki çocuk yemez sıla ne diyor geç bunları diyor :)) hele gel güzel tacim sahaya gel savaşa gel neymiş bizi gezdiriyormuşmuşta altın yaktırıyormuşmuş ta ikariamda bu taktik taci taktiği ahali vala senden bir şey öğrendim be yeni bir şey teşekür ederim tacim

KRALL DAGHAN - - Lips

Forumda konuşmucaksınız dışarıya gelin benim çenem yetmez size noktayı koyarım giderim ...