Search Results

Search results 1-20 of 526.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• var var bi sürü vurulcak yer var

• hazır vakit bulmuşken 2-3 rapor asıyım sayfa geride kalmasın 1 senedir rapor asmıyormuşuz yav emre kardeşim ortaya karışık yapmış 0FZlEn.png 2Ogb5l.png SbNMpZ.png AnFXid.png buda benim tarladan tatilden çıktıkca dalıyorum tatile yolluyorum PwKoxn.png

• iyiki bi halısahaya gittik yav tüm eğlenceyi siz yaşamışsınız

• hadi ben öyle teselli ediyorum da seni ne yapıcaz yağmalandıkca zevk alıyorsun sayfada boş yapma başka kapıya

• arkadaşın ismi çok geçmiş boşa gitmesin bari raporunuda asalım ... RpDUYs.png

• boş konuşmayı kes git nerede kime ağlıyosan orada sızlan raporlar ortada inaktifide var aktifide forumda çok konuşanıda var boş konuşanıda çeşit çeşit adamın 1001 türlü raporu var sayfada hadi şimdi başka kapıya

• Quote from SUR: “@MEFiSTOFELES Bu sizin ittifak değil mi yaw B-Y ye tarla diyordunuz en son ne oldu ses seda çıkmıyor he ” sayfayı incelersen daha güncel ve daha fazla raporlara ulaşabilirsin dikkatli bakarsan kendi raporlarınıda görürsün eğer uslu bir çocuk olursan belki şirinleri bile görebilirsin

• vur la vur devam ben zevk alayım diye hep farklı adamları vuruyom biliyon by tat vermez oldu vurduğum palmiye dikiyo şehre 2ZIL92.png bak bunlarda senin posedeki kuzucukların lipsde kalan kuzuları kuzular başsız kalmış kurt girdi adalarına

• en son ban yidiydim nerde kaldıydık la unuttum napıyoduk .d

• şuraya yeni raporları ekliyimde günlük vazifemizi yerine getirmiş olalım eski tarlama uğradım saolsun boş çevirmedi araya bide by sıkıştırdım sonra bize niye gelmedin bugün niye yağma atmadın diyolar 8wriJr.png

• eseas denen şahıs omegada gp aradığımı iddaa etmişti bende benim gp aradığım msjları göster foruma as tüm hesaplarımı silip ikariamı bırakıcam dedim ( psi chi lips kaikas ) aynı adamlığı senden bekliyorum dedim madem bi söz ettin adam gibi arkasında dur dedim ama kem küm etti kıvırdı gitti adam olmak kolay değil ağzından çıkan söze dikkat ediceksin yoksa yerin dibine girersin ! büyüyünce öğrenirsin :)

• kim bilir belki yarın belki yarındanda yakın

• Quote from CinqeN: “B-Y lideri yanında ki arkadaşını korumaya mecali yok yazık ” by liderimi ? kim deniz mi hani şu geçen savaşa liman kapalı olmasına rağmen 4000 küsür asker atan içinde 1800 tane mızrakcı olan deniz mi o önce kendini korusun

• bazı arkadaşlar 1 aylık raporları asadursunlar biz güncel raporlarla devam edelim @dd3WAR ilkay kardeşimle şov yapmaya devam XtmmR1.png ojNeTq.png bide şuraya dipnot düşeyim raporları paylaştıkca bazıları hızını alamayıp gidip farklı dünyaların sohbet yerlerinde dert yanıyor yanına yandaş arıyor kimisi diyor saldırı savunma puanı kimisi diyor yok gp yok öyle böyle msj attı hepsini geçin takibe devam edin itina ile tarla sürülür @MEFiSTOFELES @dd3WAR @CinqeN

• Quote from artunius: “affetmez61 i yüce konseyde affedecekler mi yoksa biletini kesecekler mi ” 8 şeritli yol yaptım şehirler arasında kendileri bilir

• o zaman raporların devamı gelsin tempoyu düşürmeden aynen devam bizden hızlısı mezarda fR1T3R.png şimdi @dd3WAR ilkay kardeşimle yaptığımız taze operasyondan görüntüler paylaşıyım hani diyolardı ya 'siz hep boş şehre saldırırsınız inaktiflere dalarsınız' boş bırakmayın kardeşim yani en sonunda ben savunma askeri atıcam sizin şehirlere boş kalmasın diye sirküde bas bas bağırıyor şehirlere sur dikin 1 mızrak koyun gemi koyun raunt olursa yetişelim diye ama adamı kendi adasındaki arkadaşı bile dinl…

• Lips Genel Sohbet Odası

MEFiSTOFELES - - Lips

Quote from dd3WAR: “Quote from IDesertRoseI: “Taci ve diğerleri oraya gelicem size rodossuz savaşmayı ögretecem en sonunda vallahi eski LİDERİNİZ olarak üzülmüyor değilim halinize diğer serverlarda da yanınızdakiler aynı davranışları sergiliyor gelenek haline getirmişsiniz maşallah ama LİDERLERİN LİDERİ müsait olduğunda özel ders verir size meraklanmayın. ” ağla ” ahhahahahh djkhgfdjkfgdgfh kanka ya hiç güleceğim yoktu

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

MEFiSTOFELES - - Poseidon

dejavü ? Quote from Ares GEnerali: “Quote from FastFooD: “desertrose hesabı ve aynı ipden tespit edilen diğer hesaplarda süresiz kapatılmıştır. Forum yada oyun farketmez, küfürün / hakaretin her türlüsüne her zaman karşıyız. Fakat ceza süresi ve içeriğin yorumlanmasına göre oyun yada forumdan alacağı ceza değişecektir. Bunu örneklemek mümkün değildir. ” Merhaba Fastfood. Umarım bazı söyleyeceklerim zoruna gitmez de postumu kaldırmazsınız. Nede olsa kumanda sizin elinizde ve istediğinz zaman iste…

• şuraya bende tazecik raporlarımı asıyım dua etsinler mesafe çok uzak ama tarla gördümmü kokusunu aldımmı ımmm acımam 3gkmas.png üyeleri yağma yerken bazı arkadaşlar forumda post kasma derdindeydi tuttumu tutmadımı oyunu oynuyolarmış şimdi soruyorum tuttumu tutmadımı ?

• la adamlar ne diyo imam almış gp yi diyo ee imam kim sensin la nie alıyon adamların gp yi ayıp değilmi