Search Results

Search results 1-20 of 144.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alpha Genel Sohbet Odası

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Uslubumuza dikkat edeceğiz tabiki uyariniz için teşekkür ederim Devlet i Aliyye ittifagi için mevzu olan konularda cevap hakkını kullanilmıştır Bu cevap hakkı yöneticilerden Noir ve AHİSKALİ ya aittir Bunun dışındaki açıklamalar üyelerin kendi görüş ve düşüncelerinden ibarettir Hiçbir şekilde D-A yi baglamaz tüm ikariam Alpha dünyası oyuncularına iyi oyunlar dilerim Gayet usluba uygun yazdım:))))

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Ayrica FASTFOOD ile zerrre sorunumuz yok Panna ile sorunu olanda tek biz değiliz Thor ün sorunu yok demek

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Hg wolfman :)))sen eksiktin iyiki geldin Aktif değiliz aktif savaş yapmiyoz Uyerimizi korumak amaçlı GP bastık basicaz da bunun Thor ile alakası yok Bak ateşli ittifaklar var korkuyoruz tedbir alıyoruz:))) Ben dediğimin arkasindayim Thor a tek cümle dedik sizden yanlış olmadan bizden yanlış olmaz bitti ....yeni savaşlar yeni ittifaklar sahne alsın Koca server bizden ibaret değil Thor servera savaş açacak GP ye ulaştı savassin izleyelim dimi:))) Kağan şu bu benim için D A var D A varsa var yoksa …

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Böyle tepeden tepeden konuşma üslubuna dikkat et daha da benle muhattab dahi olma Enes Yaşındakilere busekilde yaz çiz ok.benden bişey ogrenemezsin ben oğlumun eğitimiyle ilgileniyorum ona birşeyler öğretiyorum ki sanal da olsa büyüğünü küçüğünü bilsin diye Üzerime üzerime gelme Oyunsal anlamda da csrt ile derdim yok haa csrt nin bizle bir derdi varsa o başka Devlet i Aliyye Alphada moon hariç tümüyle savaştı çıkınca bunu birde sizler basarin bizde izleyelim Ona buna laf atmayın....NOKTA

• Quote from TraNSKoP: “Quote from Feveran: “Yok ben kimseye ağlamamThor u yenemeyince PannaCottaya iftira atıp taraflı yönetim yapıyor deyip forumu sulara boğanlardan bahsediyorum Hadi söyle bakalım zamanında tekirkedi hesabı neden banlanmıştı itiraf edebilecek misin ” senin yagma yemenle bu konuların ne alakası var @cCcΛHłSКΛŁł anlatır sana ” Feveran bu söylediklerine kediler güler Ama sen bi de hele kimsin Alphada Açık konuş ki kimin yalakası olduğunu bilelim

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Okadar yazdım çizdim anlayan anlar gocunan gocunur Biz 2008 de başladığımız ana kadromuzdan 3-5 arkadaş değil kardeş kaldık Bunlardan biride liderimiz cezalandiricidir Dün itibariyle ceza yemiş ve oyuna bağı kesilmiştir...inanın bana şuan hesabı sil desin silecek kadar bende değeri vardır.... Biz D A olarak laf atılmadan yazmadık.... Ben ikiyüzlülük yapmam kimsenin de kuyruğunda dolasmam ....Thor ün deposu ceza alsa veya hesabı üzülmem sevinirim Bende herşey net birsekildedir Savascak olsam Thor…

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Konyali ya bişey demedim mi sanıyorsun Ona da yazma dedim sana da diyorum Artık inan gına geldi...şu tarzlarinizi bu değiştirin iki önemli ittifak yıllar süren husumetine kardeş gibi gördüğüm Samet ve Hüseyin'in buyukcabasiyla son vermişken sen benkavgasi yapmak ne kadar doğru Bunu yararlı olarak görüyorsanız devam edin Emin olun ki ben bastan önce konyaliyi şimdide seni uyarıyorum Kaldı ki konuyu açıp tekrar dan satasan sizlersiniz Bu bir rövanş değildir rövanş olması için aynı şekil karşılık v…

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Enes olan ne bi de hele.....Konyalı ile suskun kişisel olarak sorununuz varsa bunu aranızda konuşun Nasıl ki futbolda gs nin TFF ile sorunu büyüdükçe gs zarar görmüşse ikariamda da panna devlet i Aliyye yi bitirmeye yemin etmiş Ben saymadım ama 30 hesabı geçti banladigi ve hala devam ediyor Suskun asıl savaşçı Ban yedi açıldı biz bişey dedikmi ne büyük bir acı sendeki dinmek bilmiyor.....hala bizi ağzında tutuyon bu rahat ol D A sizle savasmaz daha doğrusu kimseyle savasmaz Bunu dedik ama ne hik…

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Quote from eseas: “Kaçırdığına mı üzüldün yoksa çok kötü olmadığına mı ” :))))))))

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Ne yapınız varsa görün...ben konuşmayı oldum olası sevmedim cevap hakkı doğan yerlerde cevabını verdim Serverları karıştırmam rahat ol kaybolan GP yi fazlasıyla telafi edecek arkadaş ortamimiz var şükür Oyunda para harcayanlarada zaman harcayanlarada saygım sonsuz Oyunun tadı kalmadığını inkar edebilirsiniz ama gerçeği herkes farkedecek düzeydedir Alphan in en eski ittifagi olarak polemik konularına bizi bulastirmayin en azından bunu yaparken ittifak olarak ortak düşünüp yapın derim DEvlet baba …

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Quote from Efsane Lord: “Quote from M-KoNYaLı-K: “Emekli kardeşim reklam yapmayi sevdigini biliyorum.. hangi ajansta calisiyordun. :)) ” Kenyalı isim değiştirip 2.5 m gp kaptığınızda ve kaptıktan sonra o isimle savaşan herkese mesaj atıp ceza aldırmaya çalıştığınızda Gp kaptık diye forumda konu açıp gece gündüz forumda dolanan siz değildiniz heralde ” İnanın aynı olayı sen yapabilseydin farklı olmazdin Onuda bırak para verilip alınan GP yi rakibin aldı veya kaptı sorunuza gitti normal Bu konunun…

• Quote from SUR: “Quote from cCcΛHłSКΛŁł: “Yorumlar sohbetler konuşmalariniz çok mantıklı ve bir o kadar da güzel... Devlet i Aliyye savasmama kararını savaşın ortasında aldı ve de sonuna kadar uyacak denildiğinde bunun Alpha etkisinin olacağını herkes biliyordu Ben oyunun ilk üç yıl oyuncularından sadece birisiyim...biz moon hariç Alpha da her ittifakla hemen hemen savaştık gayette hoş zaman tatlı sert atışmalar yaşadık Ve son bir kaç yıldır bu ittifakların en büyükleri bir araya gelip tek çatıd…

• Ve bence oyunun tek server olması veya en fazla 2 server olması birleşme şart...çünkü çok yerde oynayanlar zaten aktif oyuncular onlarda bu işten soğudu oyun ticarete döndü herkes altın GP işinin pesinde

• Yorumlar sohbetler konuşmalariniz çok mantıklı ve bir o kadar da güzel... Devlet i Aliyye savasmama kararını savaşın ortasında aldı ve de sonuna kadar uyacak denildiğinde bunun Alpha etkisinin olacağını herkes biliyordu Ben oyunun ilk üç yıl oyuncularından sadece birisiyim...biz moon hariç Alpha da her ittifakla hemen hemen savaştık gayette hoş zaman tatlı sert atışmalar yaşadık Ve son bir kaç yıldır bu ittifakların en büyükleri bir araya gelip tek çatıda toplandı ve Alphada üç yıllık bir savaş …

• Buna konumu açıldı cidden ucmussunuz Asker gemi çalındığında polise savcıya başvurun İçinize nasıl oturduysa terhis olan GP ile teselli bulmaya çalışmış konuyu açan şahsiyet D a nin önceden de GP su terhis oldu 10m civarı yine oldu belki yine olur basan kişiler yine basar Sanırım oyunda satascak yer kalmadı malzeme arayan 3-5 kişi var ceplerinde kasinti olan Satascak yer arıyorsanız tüm Alpha ya savascak GP sahibisiniz savasabilirsiniz bizden malzeme çıkmaz size boşa konu açıpta kendinizi parala…

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Ya emmi ye taş atiyom ses efsaneden çıkıyor:))) Emmi sen konuş sen ortaya laf attın Sagopa52 sende yeni tureyenlerdensin depo kasmakda nedir nerde ne deposu Bizim Thor ile savasmamiz için ortam zaten oluşmuştu teselli yi merkezimizde gördük amacımız savaş olsaydı odakika başlardı Bunu Thor yönetimi biliyor Karşılıklı iyi niyetle ve de özellikle cako ve Türk ün emeğiyle çoğu sorun çözüldü Şimdi 2-3 kişinin yaklaşık 400 oyuncuyu etkileyecek polemikler den uzak durması gerekir bence... Akıllı akıll…

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Quote from Emekli_: “Du kavga fitili ateşleyim :)) Yakında Alpha şenlenir bekleyin gençler DA biraz da altın general satın alsın sonrasına bakarız Ama oyuna para harcmayacağız demişlerdi muhtemel yine daha önceki gibi dostlarından alıyorşlrdır ” Hiç değişmezsin sen oyuzden aradığın cevabı bir kez yazayım ihtiyarda olsan anlayacak yetenektesin.... Alpha ya taşınan GP thorun tasidigindan fazla değil heleki para konusuna hiç girme zararlı çıkarsınız;-) İkincisi karşılıklı somler oyunlar rakip bölge…

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

Kim banlamis sen mi:))

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

A.s abim

cCcΛHłSКΛŁł - - Alpha

İsin gücün rastgelsin gelsin