Search Results

Search results 1-20 of 320.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

ByMFG-23 - - Poseidon

Tamam arkadaşlar kimse kimsenin adamlığını insanlığını sorgulamasın buna kimsenin hakkı yok. Forumun son günü zaten. Polemiksiz kapatalım gitsin. Belki yeni forum herkese iyi gelir.

ByMFG-23 - - Poseidon

Bizim üstümüzde diyorum. Ne ima etiğinizi açık açık söyleyin

ByMFG-23 - - Poseidon

Üstümüzde işte. depo yok ki bizde içine istifleyelim. kendi kendimize yapmaya uğraşıyoruz. şuanda bir savaşta da değiliz yahut opta yapmıyoruz. Kimseye gp satma gibi bir derdimiz de yok.

ByMFG-23 - - Poseidon

Quote from IDesertRoseI: “Hesap indirmek, altın indirmek gibi sıkıntısı yok serverın sadece inen hesabın üstünde var olan 82k gp söz konusu oldu servera gp indirmeyelim hepimiz için güzel bir server olsun diyoruz lego hesabı şimdi 70k kadar gp terhis ettiği taktirde hiçbir sorun yok istediğiniz kadar hesap indirip yanına altında iliştirebilirsiniz ama gp getirmezsek server için hayırlı olur hee yok biz kural tanımayız gelen gpleride terhis etmiyeceğiz diyorsanız onuda klavye başında cümlelerle t…

ByMFG-23 - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from ByMFG-23: “Oradan biri çıkıp gp getirmişler diyecek ki getirmedik. Sonra saçma sapan ithamlarda bulunacaksınız hadsizlikle suçlanacağız. Gelip sorma zahmetinde bile bulunmayın ondan sonra üsluptan dem vurun. Kaldı ki burada bana üslup konusunda hiç kimse ders veremez. Ha gelip sorsaydınız böyle böyle gerekli cevapları alırdınız. Yok vaziyet al yok hadsizler. Benim mi üslubum bozuk sizin mi bozuk dön bir yazılanlara bak. ” Güzel kardeşim ben sana nerede hadsiz dem…

ByMFG-23 - - Poseidon

Osman ben ittifak sayfamıza bile zamanında koydum arkadaşlarımız askerden döndüklerinde aramıza katılacaklar diye (tek tek ittifak üyelerimizi fotoğraflarıyla birlikte tanıtırken henüz burada başlamayanları da tanıtmıştım). Serverda neredeyse tüm ittifaklardaki üyelerden de sayfa güzel olmuş bir sonraki hafta tekrar değiştirecekmisiniz diye olumlu tepkilerde almıştım. Ben askere gittiğimde de bunun muhabbeti forumda dönmüştü yanlış hatırlamıyorsam.

ByMFG-23 - - Poseidon

Ha bu arada diğer arkadaşlar için açıklayayım. Askerden dönen arkadaşımız hesap indirdi ve oynayacak. İnen hesap depo değil. Gp deposu hiç değil. Hatta altını bile ticaret gemilerini tamamlasa öpüp başımıza koyacağız.

ByMFG-23 - - Poseidon

Oradan biri çıkıp gp getirmişler diyecek ki getirmedik. Sonra saçma sapan ithamlarda bulunacaksınız hadsizlikle suçlanacağız. Gelip sorma zahmetinde bile bulunmayın ondan sonra üsluptan dem vurun. Kaldı ki burada bana üslup konusunda hiç kimse ders veremez. Ha gelip sorsaydınız böyle böyle gerekli cevapları alırdınız. Yok vaziyet al yok hadsizler. Benim mi üslubum bozuk sizin mi bozuk dön bir yazılanlara bak.

ByMFG-23 - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from ByMFG-23: “Benim. Neymiş yapılması gereken? ” Reis gp getirmek yasak demiştik Hangi dağda kurt öldü[b][/b] ” Gözünüzü iyi açıp doğru düzgün takip edin o zaman. Biri çıkıp gp getirdiler dedi diye biz gp getirmiş olmuyoruz. Kaldı ki hepinizin en az 235k gp si dışarıdan gelme. 2-3T altını saymıyorum bile. Ben buraya gp getirecek olsam mumyanın Allahını yapar getirirdim. İcazette beklemezdim.

ByMFG-23 - - Poseidon

Quote from CANALAN: “Quote from TheArthas: “bu kimin hesabı ? NnGgOQ.png ” acilen ortaya ciksin birde gp getirmis hadsiz gereken yapilsin ” Benim. Neymiş yapılması gereken?

ByMFG-23 - - Poseidon

Quote from yldrmnc: “Savas sonunda bahane bulacaklar lutfen forumda takilmasinlar. Aglamak sizlamak yok tokat var osmanli hemde elimi yagladim mermere vuruyorum bsicam tokati poseye ” Tamam kardeşim bas artık şu tokadı da sen de rahatla ben de rahatlayayım hatta tüm forum rahatlasın. Şunun şurasında 4 gün kalmış bu platformun kapanmasına, umarım bu toksik muhabbetlerini yeni forum konseptine de taşımazsın.

• Arkadaşlar iki tarafı da tebrik ederim. Raporlar çok güzel.

• CONAN'a selam halaya devam... P118yQ.jpg 9aaMnQ.jpg qdd65W.jpg MVVNOa.jpg QLLD6V.jpg XMMVa6.jpg bVVqnV.jpg dvvQ1L.jpg 5aaPZq.jpg ADD49X.jpg 0RRvYW.jpg

ByMFG-23 - - Poseidon

yav Ümit yeter darlamayın adamı izah etmiş işte durumu. her iki tarafa da başarılar diliyorum kılıcınız keskin olsun arkadaşlar. Umarım kazanan böbürlenmez , kaybeden çirkefleşmez.

ByMFG-23 - - Poseidon

Quote from tahaulu01: “HOPPPP eskiden buralar dutluktu ne yaptınız ben yokken ” gördüğün gibi değişen hiçbir şey yok :D

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

ByMFG-23 - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=3FCCbVJkt_0

• Skiron Genel Sohbet Odası

ByMFG-23 - - Skiron

Quote from Agatha: “Avere korsan kralıdır Eirenede bulunduğum sürece pek çok şahit oldum kendilerine Ha bu arada herkes ban yiyen yiyene Serverda insan kalmadı ” yavaş gel daha biz ölmedik

ByMFG-23 - - Poseidon

Hocam depo mevzularına IP paylaşımını karıştırdıysanız illaki filo hareketleri çakışmıştır. Geçmiş olsun. Çünkü ticaret banı yememişsiniz gördüğüm kadarıyla. Çok alakasız bir filo hareketi bile ban sebebi olarak sayılabiliyor.

ByMFG-23 - - Poseidon

Birilerinin ban yemesi sizi nasıl sevindiriyor harbiden anlamıyorum serverdan eksilen bir oyuncu daha işte. Bu arada kim ban yedi?

• Quote from SalvatoreGreco: “@ByMFG-23 Karşim sana sorayım bu ineğin yahnisi mi daha iyi olur külbastısı mı? ” Ben ineğin en çok tatlı dilini seviyorum :D