Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• prntscr.com/joqc7r

• Quote from LoDoS_21: “savaşlarda varlık gösterecek bir durumunuz yok burda estirip duruyonuz. Burda açığı kapatıyorsunuz savaşlarda varlık gösteremeyenler hep burda. Diğer müttefiklerinizde gelsin böyle tadı çıkmıyor. Sadece arma ile savaşmadık türk kb 40 haramiler hepsi yardım etti ama yetmedi. Şimdi tebrik edin artık yenildiniz çamura yatmayın... ” vah canım size hiç kimse yardım etmedi. Delta aytim, gücünüz yetmedi merkezlerinizde dağılıyordunuz, atlas, feda, efe, şu seamen ve adresin olduğu …

• Quote from DELTAGUCU: “Ortada olan tek şey senin kaçıp tatile alman, ve beyaz bayrakları büyük bir hızla sallaman canım kardeşim. Kendi şehrinden niye çıkamasınki, bak foruma astım o raporu zaten 3 saatlik falan askerin kalmıştı. Destek atsan adadan başka desteklerde gelecekti o şehre yani hiç lazkopat falan diye ağlama sen 15 kişiyle savaştığını idda ediyorsun ya peki sen 2mluk hesabınla desteksizmi yaptın bunu? Hiç sanmıyorum destekçilerin olmasa aynı şuanda oldugun gibi tatil modundaydın taa …

• Quote from DELTAGUCU: “Quote from Ramazanabi: “göztepeli oyunda yetmedi bur da da atıp tutuyorsun. Tek başıma adaya dağılmış savaşıyordum. Karadan adaya giremediniz kaç gündür . Sen geldin kendi sehrinde yakalandın. Başladın ben böyle savasciyim eskiler tanır falan filan. Ben sana ne dedim çok iyi savasciysan destek almadan adaya çokta göreyim. Daha 2 raunt savaşamadın kesilme korkusuyla kesin sirklerden feryat ettin lazkopati isinlattin. Destek aldın sözünün bu kadar erisin, tek başıma 15 kişi …

• Ayrıca adaya gelip savaşan arkadaşların degilde sen başarmışsın gibi konuşuyorsun diğer savaşan arkadaşların savaşçı değil mi

• göztepeli oyunda yetmedi bur da da atıp tutuyorsun. Tek başıma adaya dağılmış savaşıyordum. Karadan adaya giremediniz kaç gündür . Sen geldin kendi sehrinde yakalandın. Başladın ben böyle savasciyim eskiler tanır falan filan. Ben sana ne dedim çok iyi savasciysan destek almadan adaya çokta göreyim. Daha 2 raunt savaşamadın kesilme korkusuyla kesin sirklerden feryat ettin lazkopati isinlattin. Destek aldın sözünün bu kadar erisin, tek başıma 15 kişi ile savaşıyorum. Mecburen kendi şehrini savunma…