Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sayin Fasfood İlginize tesekkur ederim iyi oyunlar

• Sayin com a sormak istiyorum Oyun kurallari aralik 2015 yilinda ve sonrasi degisiklikler oldu Bu oyunu ben 13.12.2013 yilinda baslamisim ve ozaman aktivasyon meil diye bir sey hatirlamiyorum Oyuna giris yaparken gelir emil onaylanmasi istenir .olay biterdi Bu sonradan ilave edilen kosullarin bazi maddeleri gecmiste acilan oyunlara uygunlanmasi ne derece dogru ve adil Belki ben tam hatirlamiyorum. Yanlis olmasin .

• Sayin Fasfoot com dikkatine Gaida daki yuses isimli oyunumu baska dunyaya tasimak istedim. Tasiyacagim dunyadaki banlanan oyunum la tasiyacagim oyunun email leri ayni olunca .email leri degistirip kendim ticet actim. Ticet e cevap olarak aktivasyon meil istendi. Aradim bulamadim. Bu oyunu psi den tasimisim. Getiriken gene email degisikligi yapmisim. Tasimisim . eski email hatirlamiyorum.ve email degisiklik fotosunu ticet e gonderdim. Ne yazdiysam . lafi uzatma aktivasyon meil gonder diyorlar Bu …

• Herkese iyi gunler Benim kafama takildi bu oyunda modlarin adam kayirmasi ve ayrica bunlarin eski oyuncu olduklarindan ve arkadaslari veya eski oyuncu arkadaslari olup. Oyunda bunu yapabilirlemi derken Benim banlanma mi bu bazda degerlendirmeye baslayip yazmaya karar verdim HADES TE OYNAYAN AEKADASLARİN DİKKATİNE 1_ ben yusel olarak hadeste oynuyordum . 2- oglum serdar da oynuyor warnerbross-selgam-yascen ve sercen olarak 3- ben emekli ve evde oturmak zorunda oldugumdan bu KORSAN la vakit gecirm…

• Kusura bakmayin aldiklarimi yazdim sattiklarimi unuttum 5 gun once turk ittifagindan asil savasciya. 100 buhar sattim Yillardir ada komsum .bilerek kirmamak icin sattim. Sattigim gemilerle bana saldirdi. Saldirmasina kesinlikle kirginligim yok . neticede ittifak olarak geregini yapti

• Quote from yusufcen4242: “Yazmayi unuttum Ben 7 yildir her dunyada arkadasim olan gece ittifagindan bir kisiden .union ittifagindan bir kisiden ve union ittifagindan iki kisiden aldim ayrica fetih ittifagindan almak icin giderken yetismeyince kaldi. Bunlari ben ittifak olarak degil .sahsi gayretlerimle aldim. Yanliz sizin gibi 20 k gp degil 13 k toplam aldim . ” Allah allah gene yanlis oldu Duzeltirim turk ittifahindann bir kisiden union ittifagindan 2 kisiden olacak Birde ben sizin gibi 50 k de…

• Yazmayi unuttum Ben 7 yildir her dunyada arkadasim olan gece ittifagindan bir kisiden .union ittifagindan bir kisiden ve union ittifagindan iki kisiden aldim ayrica fetih ittifagindan almak icin giderken yetismeyince kaldi. Bunlari ben ittifak olarak degil .sahsi gayretlerimle aldim. Yanliz sizin gibi 20 k gp degil 13 k toplam aldim .

• Evet gelelim S-H ile olan yeni savaşımıza smile.png GECE'den 20k deniz satın alıp. Garnizon yapıp FETİH'ten 10 kişninin gelmesine rağmen S-H gene savaşamadı gene tatile aldı. Ve nihayetinde gaza geldiler saldırdılar fakat kesilip 2 kere rodos bastı kaçtılarr...... Gece den 20 k deniz aldigimizi yazmissin Khenemu nun gece 01 de gp 60 k ya dustu bir saat sonra 110 k gp oldu. Siz kimden satin aldiniz Ben biliyorum. Ama gerek yok.

• Sevgili arkadasim Ors oyunun bir kurali ise rodosda oyunun gercegidir Ben son buharima kadar mucadelemi verdim. Siz ors tapinaginin size sagladigi imkani kullandiniz. Bende rodos tapinaginin bana verdigi imkani kullanarak . savasi sonlandirip raporu aldim. Birde saygi ve terbiye demissin Ne saygisizlimizi ve retbiyesizligimi gordunuz Bir tek kesajim dahi yok Savasta askerler konusur Mesajlasacaksak savasa gerek yoktur

• Ulubatlı şu tarih itibariyle durum ne iade edildimi ambrio veya para Ben 13.2.2016 tarihinde telefonla aldığım 70 tl lik 525 ambrio şu ana kadar ne ambrio verildi . Nede param iade edildi Yaptım ticet ler de sorun onebip diyorlar. Ne actıgım telefonlarda hata olmuş iade edecezdiyorlar. Banka ve ibanaldılar.hala para yok Bugünakşama kdar bekleyecem. Eger iade edilmezse PROTESTO edip 6 Dnyadan oyunumu silecem PARAYIDA 70 TL İKARİAMA HAYRIMA BAGIŞTA BULUNACAM