Search Results

Search results 1-20 of 36.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Herhangibir savaşta TÜRK UNİON'DAN UNİON TÜRK'TEN yardım almış mı ? Union size girdi karşılarına cıkamazıdınz biz S-H girdik karşımıza cıkamadılar olaylar bu kadar basittken sen hala ne konuşuyorsun ki ? Burası savaş raporları bölümü git konu aç oraya yaz buranın polemiği degil bu.

• Quote from IHanedaNI: “ SH ittifakına karşı TÜRK ittifakının aldığı kesin ve mutlak zaferlerini kutlar devamını getirmelerini ve arkalarında olduğumuzu tüm Hades serverına iletirim. Şunu unutmayın yusuf efendi ve yandaşları size oyun kurmak bize o oyunu bozmak düşer oyunlarınıza devam edin kendi kurduğunuz oyuna kendiniz düşersiniz. ” Teşekkür ederiz burak. Bizde union'un arkasında oldugumuzu hades kamu oyuna iletiyoruz. Bu saat'ten sonra savaşta diğer ittifaklardan destek alarak savaşan ittifak…

• Union konusu gördüğün gibi ortada yusel. Yalnız şunu dikkatini çekmek isterim öncelikle. GECE'den general aldıgınızda biz dostumuz olan union'u savaş için davet etseydik şu an söyledikleri gibi gelirlerdi lakin biz senin gibi ordan general aldık burdan general çektik diye övünmeyiz. Basarız generalimizi kim gelirse gelsin çıkarız karşısına. Salazar uğur abi ve dayyjones burağın yazdığı gibi burda yalanlarla itfiralarla boşu boşuna ortalığı germeye çalışma. Kanıt varsa herkes diyeceğini dedi send…

• Zaten mesajları konuşturan siz savaşarak konuşan biziz laf cambazlıgı yapmayı deniyorsun lakin başaramıyorsun 80K general savaş başında vardı Khnemu benim bu arada 42k general medisafeden 10k general muhteşem mütodan aldım. Sen kişisel olarak saygısızlık yapmadın lakin ittifak liderin benim ittifak generalimin ailesine küfür etti. Kanıt isteyene atarım. Zaten yusel hakaret etti demedim S-H etti dedim.... Gel gelelim destek durumuna 13k degıl dışarıdan toplam ittifağınıza 60 k general girişi oldu…

• Quote from yunus5228: “tebrikler S-H li arkadaşlar acilen örsü icat etmeli ” Örsü icat etmekle olmaz o yunus. Saygı ve terbiyeyi öğrenmeleri lazımdı onun ıçınde yaşları geçti ....

• KALKAN KIRAN OPERASYONUNDAN ARTA KALAN TATİLCİ ARKADAŞLAR 3ql7b4.png gWYq7R.png LnRykG.png jWNWJm.png Veeee yönetim MvBvYg.png

• Evet gelelim S-H ile olan yeni savaşımıza GECE'den 20k deniz satın alıp. Garnizon yapıp FETİH'ten 10 kişninin gelmesine rağmen S-H gene savaşamadı gene tatile aldı. Ve nihayetinde gaza geldiler saldırdılar fakat kesilip 2 kere rodos bastı kaçtılarr...... ZEzZBg.png Q7za3G.png jWN8Gj.png Ve gelelim asıl savaşa. Sunucu rekoru savaş'ta rodos basan bizden iyi olduklarını iddia eden ve bizi dagıtıcaklarını yenicelerini söyleyen. ARDINDAN HEPSİNİ YAĞMALAYIP TATİLE ALDIRINCA IP PAYLAŞIMLI HESABI İLE Aİ…

• 1gpvD1.png

• 5Qag0z.jpgLnlyMo.jpg mkM3y8.jpg6XaOLP.png

• vp69DR.jpg

• Geçen ay hora ile anlaşmalı bir savaş yapmıştık güzel bir savaş oldu kendilerini tebrik ediyorum N1nmmL.png ERmkav.png 1g6qzG.png ERmkXq.png gWrE7b.png OLvmGP.png

• Squad'a birşey olmadı aytaç adında bir üyeniz var sürekli Türk Squad adını kullanıp yeni sunucularda ittifak açıyor forumdanda adam toplamaya uğraşıyor. Sonra bize epsliondaki tüm squad gelicek hepinizi bitiricez yazıyor. Ardından oyunu bırakıyor onla dalga geçtik epsliondaki orjinal squad'a başarılar

• Quote from EPSİLONLU ECELL: “Selam arkadaşlar Beni çoğu kişi tanır iyi de bilir SQUAD ittifakının eskilerindenimdir TÜRK SQUAD ittifakı her zaman bakidir kalıcıdır. Bende oyuna sürekli güncelleme gelmesi nedeniyle oyuna adapte olamayıp deneyip ama başaramayıp bırakanlardandım diğer TÜRK SQUAD üyeleri gibi ama gelin görün ki dayanamadık tekrardan azda olsa en azından tekrardan SQUAD olmak için herkes ile tekrardan görüşüyordum daha düne kadar konuyu buraya asmam gerektiğini düşündüm çünkü hadeste…

• Quote from EPSİLONLU ECELL: “Selam arkadaşlar Beni çoğu kişi tanır iyi de bilir SQUAD ittifakının eskilerindenimdir TÜRK SQUAD ittifakı her zaman bakidir kalıcıdır. Bende oyuna sürekli güncelleme gelmesi nedeniyle oyuna adapte olamayıp deneyip ama başaramayıp bırakanlardandım diğer TÜRK SQUAD üyeleri gibi ama gelin görün ki dayanamadık tekrardan azda olsa en azından tekrardan SQUAD olmak için herkes ile tekrardan görüşüyordum daha düne kadar konuyu buraya asmam gerektiğini düşündüm çünkü hadeste…

• ARMAGEDDON(ARMA) Savaş Raporları

quatesH41 - - Hades

vpzQkO.png

• Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar

quatesH41 - - Beta

m3A1l2.png 7q3Mmr.png

quatesH41 - - Hades

Np0gyY.png ld5rop.png

quatesH41 - - Hades

Br763Q.png P0J6y6.png

quatesH41 - - Hades

• Quote from EPSİLONLU ECELL: “Öncelikle buraya yazmaya dair gerek duymadım aslında ama adımızı kötüye kullandığınızı görünce dayanamadım. Öncelikle arkadaşlar iyi güzel paylaşıyorsunuz forumu aktif kullanıyorsunuz sizlerin forum tarihlerinize bile bakınca fosil kalıyorum yanınızda kaldı ki ikariamın ilk zamanından beri neredeyse varımdır sadece forumda değil... Biz TÜRK SQUAD ittifakı olarak kimseyle iş birliği yapıp arkadan gelmeyiz he biz gelirsek zaten rahat edemezsin umunda gelmeyelim asla ta…