Search Results

Search results 1-20 of 33.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TURAN ORDUSU VE VATAN İTTİFAĞINA AİT SAVAŞ RAPORLARI Arkadaşlar VATAN ittifakı ile cuma günü savaş yapmayı düşünüyorduk adalarına gidecektik talihsiz bir olay yüzünden liderimiz bu savaşa gereken ilgiyi gösteremiyeceğini söyledi ve gitmeyi bir süre ertelemek istedik ama VATAN ittifakı Asker basmış ve bizi beklemekteydi kendileri bize gelmeyi teklif ettiler ama asker biriktirdiğimiz şehirden asker almazsanız diye bir şart sundular bu açıklamayı da 2 ittifak arasında savaş baslarken 360k gp farkı …

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Fuky - - Poseidon

kahve içtim ondan oldu yoksa yatardım şimdiye kadar da iste vakit olduruyoz sen yat yarın iş var

Fuky - - Poseidon

biz öyle işci calıstırmıyoruz kardesim tıklıyosun dunya haritasına yagmalıyosun sulfurdeki furylileri cıkıyor zaten gerek yok işciye zulum etmeye siz bizim için calıstırın ama

Fuky - - Poseidon

sen anlamazsın 2000 liler bilmez kardeşim biz güzel adamlarla büyüdük terbiyemizin bir kısmı onlardan gelir. bunu sen anlayamazsın tabi sana bu konu da üzüldüm

Fuky - - Poseidon

zor değildi büyük üstat ile büyüdük ezbere biliyoruz kemal sunalın repliklerini ama ben hatasız yazmak için copy paste yaptım

Fuky - - Poseidon

Umudumuz @yldrmnc: Şimdi ben buraya neden çıktım? Niçin çıktım? Nasıl çıktım? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, yürüdüm çıktım. Ama çıkmamış da olabilirim. Çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam, çıkmamışımdır. Görünen köy uzakta değildir. Buraya çıktık da, sonradan çıkmadık mı dedik? Bunlar birtakım uydurma laflardır. Sahi ya, ben buraya neden çıktım? Kim çıkardı ulan beni buraya? Okul... Yol... Tapu... Bırakın onu beni dinleyin. Ve de şunu unutmayın, atasözüdür, oylarınız damlaya damlaya, dağdan kes…

Fuky - - Poseidon

yok bu olmıcak senden valla ümidimi kestim artık seni terbiye etmiyeceğim dün korkak diyordun roland'a sen baya cesur çıktın daha ismini veremeyen ufak kücüçük bir zaman kaybı olduğunu kanıtladın. arthas vay be buyuk savascı barbar yagmalıyor ve ondan ham madde alıyor vay be utanın nan barbarlar sizden ittifak falan olmaz oglum fury sizi 4 gunde 2 milyon yagmalıyormus vay anasını bunlar zaten lowdular fury yagmalayınca bitti işleri #yallahskirona @barbarlar @barbarlar filosu

Fuky - - Poseidon

geldi 2. multi senin oyundaki adın ne güzel kardeşim.

Fuky - - Poseidon

tamam anladım sen seysin abilerinin gölgesinde kalan ücüncü evlat gizli gizli kendini ispatlama cabaları o yuzden bu gereksiz öz guven hani yapabilirim ama yapmak istemiyorum havaları yakında göreceksin hep böyle gelecek zamanlı cümleler falan kendin ol kardesim kendi karakterin olsun bak abilerinin deposuda biticek sonra onlar yokken hayatta kalamazsın her gün asker basıyor ikisi sonra bak multilerini tatile alıyorlar nereye kadar 2 kişi hadi toplastınız 10 kişi oldunuz (büyük basarı sizin için…

Fuky - - Poseidon

senin oyundaki adın ne öz güveni yüksek kardeşim

Fuky - - Poseidon

sen hiç takip etmiyor musun poseidon konusmalarını burdaki herkesin ıq su 150+ biz bu insanları nasıl kandıralım arada sen gelip kandırmaya çalışıyorsunda olmuyor tutmuyor kanmıyorlar

Fuky - - Poseidon

bayrak dikmeye geldik her yer palmiye ağacı sonra depo acın gemi alın o depolar biticek 2 kişi 36 hesaba bakamazsınız multilerin lordları oynıyacak adam lazım

Fuky - - Poseidon

Hadi kardeşim seri multileri tatile al fazla konusma

• güzel yağma tebrik ederim

Fuky - - Poseidon

Bi̇z Her Zaman Di̇plomasi̇ Yolunu Açik Tutuyoruz Di̇ğer İtti̇faklarla Önceli̇kle Savaşalim Güzel Olur Demi̇şsi̇n Bi̇z Oyun Kurallarinin Bi̇ze Verdi̇ği̇ Her Türlü İmkan Dahi̇li̇nde Olan Bi̇rşeyi̇ Yaptik Ve Ortak Posei̇don İtti̇faklarinin Aldiği Gp Deposu Geti̇rmeme Kararinada Uyuyoruz.i̇tti̇fakimin Ve Beni̇m Saygimi Kaybetti̇ni̇z Demi̇şsi̇n İtti̇fakinin Yuzde 30u Ban Yemi̇ş, Yarisi Multi̇ Olan Bi̇r İtti̇fağa Sahi̇psi̇ni̇z Bi̇z Hi̇çbi̇r Bahane Bulmadik Savaşmamak İçi̇n Çiktik Savaştik Kesti̇…

Fuky - - Poseidon

Allah akıl fikir versin allah kimsenin aklını almasın yazık yazık

Fuky - - Poseidon

zaten bizim ustumuzdeydi o general sadece bir hesaba aktardık gp deposu getirmedik yani zırlamaya devam edebilirsin

• BarByD.png ROLAND IN CEVABI Rr05rG.jpg ADLl1Q.png0R15EV.jpgJZagQE.jpgOv0Xo3.jpgy6EO0M.jpg6a9zJk.jpgWq0O7E.jpg3674Ej.jpgpb0Q6z.jpgk9bPOv.jpgNnpQZk.jpgYQDGgD.jpg8aMyYd.jpgDYPv7y.jpgzj3zjB.jpgGmBrmy.jpgy6EO60.jpg6a9zaN.jpgWq0Oqq.jpg36746O.png

• ash

• pure