Search Results

Search results 1-20 of 56.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kendi Sehrınde doldur bosalt yapmak cok basıt bırsey Fear 2 denız savası ve kara savası bızzat senın sehrınde gerceklestı zaten Kendı sehrınde zahmet olmazsa yap

• Merhabalar Değerli Forum severler Log ile olan savaşımız sona ermiştir Tüm Gazoz Ailesinin zaferını tebrik ederim Log İttifagına da teşekkür ederim Gelelim işin en zevkli Kısmı olan Raporlarımıza 3 Ayrı deniz savaşı gerçekleşti Buna anlam veremedik Log zayıf oldugu deniz cephesini neden genişletti ki acaba g9MNYQ.png0GJPWV.pngOy4W83.png Goruldugu Üzere 3k gp kaybına karşılık Log 17 k gp kaybetmiş durumda Bu Cephe Log için büyük bir hezimet olmus vaziyette 2 Cephe tarafımızdan Açılmıştır Logun Ce…

• Savaşımızın İlk Raporu gelmiştir Yeşille başladık yeşille devam etmek ümidiyle rJzVga.pngCasuslarımız ERAGON oyuncusunun şu sömürgelere sahip olduğunu bildiriyor: ONSLAUGHT [47:61] FOR WINTER [47:60] ANTARKTKA [46:61] BERSERKER [47:63] LOG [47:63] LOG LİDER [47:63]nJ0gAN.png

• bLVZAZ.png GymWQr.png

• İttifağımızdan gelenler PO1amQ.png g9rYE2.pngZOXzmZ.pngo6XNok.pnglbqNmb.png

• Merhabalar Değerli Forum okurları 1915 İttifağı ile plansız şekilde karşılaştık Ancak güzel bi savaştı 90 raunttan fazla süren bir deniz savaşı ozlemimizi giderdi denebilir Savaşa destek veren İttifak üyelerimize tesekkur eder Rakibimizide Guzel savastan dolayı tebrik ederiz. Deniz savaşı ile başlayalım 8NaL4Q.pngEymAa8.png Kara Savaşı fazla uzamadı ama oldu ordada birşeyler XEM3a7.png

• Güzel Bir yağma Gelsin yzEjWM.png Bu kadar malzemeyi ne ara biriktirdin be kardeş qJby0V.pngd7PMrQ.png [b]Sonra Bey uyudum ama arkadaşlar uyumamış [/b]g9qb0Q.png [/b] Deponun son hali Somurmusler resmen ZFS[/b]

• Çok hızlı Toplanırız Bir Islığa Bakar Bölge İttifagından 2 arkadaş Merkezimize gelmiş Masal gibiydi Bir varmış bir yokmus Gelmeleri ve kesilmeleri bir oldu Ayaklarına Sağlık nJjpZ1.pngLOZNmJ.png [/b]

• Rnkll Adamıza gelmiş Ancak yolculuk ensasında ban yemiş Geçmiş olsun diyelim gelmişkende askerlerini kesmeden gondermeyelim dedikvJZVV6.png4G0QQ4.png Yanlış anlaşılma olmasın arkadaslar seyir zevki için savasa katıldılar İyi Forumlar Herkese ...

• Bolge ıttıfagı ıle yapılan ufak caplı bır savas ZOd5Lk.png lb1QkE.png 2 Raunt gıbı kısa suren maglıbıyetımız ıle sonuclanan bırde denız savası vardır ancak guzel bır rapor olmadıgından yayınlamıyorum Yanlıs anlasılmasın kaybettıgını neden yayınlamadın dıye Savasan herkese kapımız acık Buyrun Bekleriz...

• Meshur olma zamanı FuKo By20YM.png 10 Hoplıt ve destegınde gelen efsane ordunun anlık katlıam raporu Benım ıcım acıdı ama cok gulduk coooook

• Tebrikler arkadaşlar güzel raporlar

• Asker aramaktan pek yagma atamadık ama 1 tanesı tam hedef atışı oldu 8ND7Oa.png ByD5ng.png Ateşli Arkadaşlara teşekkkürler güzel malzeme Bir dahakine sizleri muharebe meydanına da bekleriz Saygılar Forumseverler...

• Forumda ve oyunda belırttıgımız uzere Ates ıttıfagının haber vermeden gelmelerı ve ustune kacmaları ustune Kendılerıne Gun ve saat verdık Belırttıgımız gunde ve savasta Rakıp generalın bıldırdıgı adada olduk Ancak Ates abıler cok kararsız General dıyor savascaz dıplomat dıyor kım dedı savasacagımızı Neyse bız geldık ZO7BYA.png Adaya cıkısımızın bu sekılde gerceklesmıstır Ancak bekledıgımızı tabıkı bulamadık Malum Ates karsımıza dahı cıkmadı Haber verdıgımız halde Oyle haber vermeden 17k asker ge…

• Ateş İttifagından ufak bir Kesim raporu Cumartesı geldı ateş Abiler hadi savasalım daha güzel raporlar cıkartalım 1GMN9j.pngg9ZXN5.png[b][/b]

• Quote from FoSiL: “yedigi yagma midesine oturmuştur ” Yagmayı ben yemedım arkadasım Benden alınan 1 odun dahı yok raporlara ıyı bak

• Raporlar sızdede mevcut kelimeyi zaten siz yapmıssınız Merak etmeyın sıkca zıyaret edecem sızlerı

• Tarafımıza yapılmıs olan ateş ittifağı raporlarıdır Ateş ittifagı yaklaşık 17k birim 2k gemi ile 59 50 ye cıkartma yaptı Haber vermedi bilgimiz dahilinde değildi Daha sonra yetkilisi ile görüştüm Rejmern isimli oyuncu ile yaptığım görğşme sonucu savaş adası 59 50 olarak belirledik Bir süre beklemelerini arkadaşların toplandığını belirttim oda kabul etti Daha sonra deniz savaşını başlattım LOEYmV.png Deniz savaşı devam ederken ATEŞ ittifagının adamızda 1500 birimden fazla gemisi mevcuttu Savaşa g…

• ATEŞ ittifakı Yağma ve Savaş Raporu

Ozkara - - Lips

Boş adaya gelirsen sonuc ortada once casus atmayı ogren 1 yan adada barbar sehrımde duruyordu tum askerlerım 3 adaya cıktın Savasmak ıcın ben sıze yazdım yazısmaları atayım ıstersen tek tek Kardes bos konusmayı bırakın artık 250 buhar paketı actım gorunce nasıl kactınız bellı degıl Ben denız savası baslattıgımda gemılerınız duruyordu nıye savasa sokmadınız o gemılerı :D Hadı kuru kalabalık yapmayalım burası tartısma yerı degıl zaten Raporlar Asılacak ...

• ATEŞ ittifakı Yağma ve Savaş Raporu

Ozkara - - Lips

Merhabalar Yalan yanlış anlatımlar olmasın değerli Forum üyeleri Ateş ittifağından Rejmern isimli arkadasla muhattap olduk sadece Ismını yazdıgım arkadas tum detaylara sahiptir Kactı vs yazılmıs Kendı forum sayfamızda paylasılacaktır Ancak adada kalıp bızımle adam gıbı savasan tek kişi Rejmern isimli üyedir 17k birim 2 k gemi ile gelen ateş ittifağı az bi mukavemet görünce geri çekildi Rejmern isimli arkadaştan gerçekleri açıklamasını da rica ederim Hani biz kaçmışız ya Detaylı raporlar Gazoz it…