Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Örnek Rp Oyunu

volkanozobut - - Rp Odası

Rp Out: Yüzüklerin efendisini çok izledim de o canavarların nazgun olduğu aklımda kalmamış.yoksa bunları öldürebilmek için daha çok uğraşmam gerekirdi hehe:) Neyse sağol Luminya sonuıncuyu da halledip kurtardın bizi bu ızdıraptan:)

• Örnek Rp Oyunu

Rp out: Nazgul ne ya:):)

• Örnek Rp Oyunu

rp out: modum hangisi kalsın diyorsan diğerini editle ki karışıklık çıkmasın yahu:)

• Örnek Rp Oyunu

rp out: ah yine aynı anda yazdık:)

• Örnek Rp Oyunu

İmsety durumu eline alması gerektiğini hissetti.Önce Wodahs'a okkalı bir tokat patlattı ayılmasını dileyerek.Ardından denize atlayıp Codan'ı denizin dibinde dolandığı dev sarmaşıklardan kılıcıyla kurtarıp yüzeye çıktı.Nazguller çok yaklaşmıştı.Birisi tam Gök'kün arkasından yaklaşıyordu ki denizin ortasından kılıcını Nazgul'ün alnının ortasına fırlattı. Bu hareket akıllıca olmamıştı.Şimdi silahsız kalmıştı.Üzerine atlayan bir diğer Nazgulden kıvrak bir hareketle kurtularak adeta öyle bir sıçradı …

• Örnek Rp Oyunu

rp out: evet o yönetiyor ve zaten beni yani İmsety'nin hayatını kurtarırken bayıldı.Yedal yani Ulek de bundan bahsetti.Karışıklık yok yani:), Birkaç kuş da Codan'a bırakalım sonra yolumuza devam ederiz:)

• Örnek Rp Oyunu

İmsety Wodahs'ın uyarısıyla bu yolda ilk defa kullanmak üzere kılıcını çekmişti.Sandal üzerinde istediği manevraları yapamasa bile dengesini sağlayarak ayağa kalkarken yaratıklardan birisinin kellesini denize indirmişti.Çok kalabalıktılar.Kılıcını başının üzerinde bir tur attırarak iki yaratığı daha öldürmeyi başarmıştı ancak büyük olanını öldürmeye zamanı kalmamıştı.Tam sırtından saldıracaktı ki...

• Örnek Rp Oyunu

İmsety tanımadığı Codan'dan bu sözleri duyunca şaşırmıştı.Wodahs genç ve tecrübesizdi.Oku ne kadar hızlı çektiğini görmüştü İmsety ancak çekingenliği her zaman yüzüne yansıyordu bu çocuğun.Yine de kendisi bu görevi kabul edemeyecek derecede yorgun ve aklı ailesindeydi.Tanımadığı Codan'dan ziyade Wodahs'ın bu görevi alması çok daha iyiydi. "Kabul Ediyorum" dedi Codan'a dönerek."Ancak bir sorun var.Bu sandalda 3 kişiyiz ve Wodahs ancak bizim liderimiz olabilir.Gideceğimiz noktaya varınca bu durumu…

• Örnek Rp Oyunu

İmsety bu grupta bir düzen olmamasından dolayı yakınıyordu.Onlara bir lider gerekliydi.Kendisi bu liderliği alamayacak kadar yorgundu ki bu yüzden sesini çıkartmıyordu ancak gruptaki herkesin birer kahraman olması ve kendi kafasına göre hareket etmesi ileride gelebilecek saldırılar karşısında İmsety'i korkutuyordu.Lady Luminyayı dinledikten sonra aralarına sonradan katılan Codan'ın sesini duydu ve "Geliyorum Bu macerayı kaçırırmıyım diyerek" O da sandala bindi.Codan'a güvenmiyordu ancak bu nokta…

• Örnek Rp Oyunu

Haydi sakinleşin artık.Madem aynı noktaya gidiyoruz indirin silahlarınızı.Yolumuz hala uzun ve diğerlerinin epey gerisindeyiz.Wodahs açığı kapatmak için şu ilerideki vahşi atlar işimize yarayabilir.Ben arkalarından dolaşacağım size doğru yönlendireceğim.Zaptetmeye çalışın ki açığı kapatmamızın tek yolu bu. Dostum sende bize yardımcı olursan seviniriz.Ben çıkıyorum. (İmsety ileride gördüğü atların etrafından dolaşarak arkalarına geçti ve üç atı da Wodahs ile yeni yoldaşlarına doğru sürdü)...

• Örnek Rp Oyunu

Rp Out: Aynen bu şekil:) Elbette beklerim Wodahs.Hatta bundan memnuniyet duyarım.Diğerlerine yetişinceye kadar yanlız olacağımı düşünüp üzülmüştüm.Buralarda bastığın yerlere dikkat etmelisin dostum.Elfler okçuluk konusunda çok iyilerdir.Umarım senin yetilerin de gelişmiştir. Yolda çok ihtiyacımız olabilir:)

• Örnek Rp Oyunu

RP OUT: Arkadaşlar bana göre herşey çok güzel gidiyor ancak malesef bir yerde eksik var.RPG oyunu oynuyorsak bu bir rol yapma oyunudur.Yani herkes kendi rolünü canlandırmalı hikaye anlatmadan kendi repliğini okumalı.Hikayeyi anlatan tek kişi game master olmalı.Aksi takdirde aynı rpg üzerinde bir çok farklı hikaye oluşur.Bizler sadece oyundaki karakterleriz ve buradaki marifet sadece gerekli repliğimiz sunarak karakterimiz belirtmektir. Mesal ben lady luminyanın repliğini canlandırmamalıyım.Aynı …

• Örnek Rp Oyunu

Selamlar Kardeşlerim Lady Lumiya'nın üstün büyü gücü, Benim ölüm saçan kılıcım, Ulek'in efkan oku, Wodahs'ın üstün okçu yeteneği, Grodoria'nın şifa gücü, Bulut'un altın saplı kaması ve Gök'ün aklı sayesinde Melkor kendine saklanacak delik arayacaktır. Yarın büyük bir gün olacak dostlar. Bu macerada sizin gibi savaşçılarla birlikte olmak bana büyük bir huzur veriyor.Gök hariç çoğunuzu tanımıyorum ancak Lady Lumiya'nın dosları benim de dostlarımdır.Lady'nin her daim güçsüzün ve haklının yanında ol…

• Örnek Rp Künyeleri

Kimse org olmadı yahu.İki karakterle katılabiliyor muyuz cadı modum.eğer oluyorsa ben birde org olayım:)

• Örnek Rp Oyunu

Selamlar Ladyim. Çok uzun yollardan geldim buraya. İmsety derler bana. Sakın soylu ailemden dolayı yargılamayın beni çünkü onlarla uzaktan yakından alakam yok. Yıllar evvel terkedip evimi hep düşmüşlerin, yardıma ihtiyacı olanların yanında durdum. Bundan sonra da bu değişmeyecek. Duyduğum kadarıyla Merkor'un kalesine yol gözükmüş ve bu yolculuğa savaşçı kişiler arıyormuşsunuz. Görevimiz ne tam olarak bilmiyorum ama işin içinde Lady Lumiya varsa önemlidir diye düşündüm. Kılıcım ve Kendim emrinizd…

• Örnek Rp Künyeleri

Adı: İmsety Irkı:İnsan Özelliği:Savaşçı Karakteri tanıtıcı Ufak Bir Yazı:Orta Dünya'nın Varliyetli ve Soylu bir ailesinin en küçük çocuğu. Ailesinin kendini beğenmiş olmalarından hoşlanmıyor.Gençliğinde aldığı üstün eğitimler sayesine abilerinden çok daha güzel kılıç kullanabiliyor. Yıllar evvel evini terkederek maceradan maceraya koşmuş birisi. Her daim masum insanların yanında.