Search Results

Search results 1-20 of 697.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

Labamba - - Cafe Ikariam

Quote from pssiko: “Poseidon konusu az bi sakin olur musunuz, geyiğe mesaj geldi sanıyorum her uyarıda ” Peki

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Labamba - - Poseidon

Quote from CANALAN: “dıyelımkı getıdı opm söyleriz terhis ederler yada orta yol aranır en son çare kural uygulanır.. ” İyi hadi söyle bakiyim terhis etsinler etmezlerse beraber kuralı uygulayalım. Quote from CANALAN: “diyelimki senin bana dediğin 45 k gp yi getirdiler sonra bu 80 olmuş sonra 120 kusur yukarıda öyle yazmıssınız dogrumu ” Hesap ilk geldiğinde 26.dk geçmeden gp çekildiği için 45k gördüm ama araştırdığımda geldiği sunucudan 130kGP ile geldiğini tespit ettim de o yüzden ilk önce 45 s…

Labamba - - Poseidon

Quote from CANALAN: “.allah var relax söyleyene kadar sızden bılmıyorduk posenin sandık o msjım onaydı ” Quote from CANALAN: “ben size demedim çünki bilmiyordum ” Quote from CANALAN: “biz opm ye ait oldugunu bilmiyorduk olsaydı hiç yazmazdım ” Gerçekten çok komiksin İslam. Eğer şeş kaza GP'yi bizden biri getirmiş olsaydı forumda hadsiz diyip yerden yere vuracaktın ama aynı işlemi OPM yapsa idi hiç yazmayacaktın öylemi. Samimiyetinize hayran kalıyorum gerçekten, tebrik ederim

• Quote from CrazY-GeneraL-: “Maddeleri abilerine ben sunuyorum, onlar onaylıyor ” Adam zaten maddeyi ben sundum onlar onayladı demiş.ne var bunda ?

Labamba - - Poseidon

İslam şimdi senin bu yazdığın cümle yada bu düüşüncen seni haklı cıkarıyor ise, diğer kişilerde aynı şekilde düşünüyorlarsa onlarıda haklı çıkarır değil mi ?

• İlanı senin açmış olman kurallara sizin karar vereceğiniz anlamınamı geliyor. Savaşın dar cepheye düşmemesi olayını konuştuk sende kabul etmedinmi benmi rüya gördüm?

Labamba - - Poseidon

Arkadaşlardan bazılarının kesip biçtiği olayı şöyle kalem kalem sıralayalım da insanlar anlasın bizim "FURY çıkarında öyle savaşalım" demediğimizi. Quote from CrazY-GeneraL-: “sıkıntı yok gelsinler. gelmeselerdi vallahi sizle yapılacak olan svaşa hazırlanmayacaktım. bunu kendi ittifağıma da söyledim. sancak savasına ben hazırlanmayacagım bilginiz olsun dedim. fury ile birleşince biraz daha dengeli oldu. zaten sizi yenip sonra furye geçecektik. bi taş da 2 kuş gibi olcak. pose vs sancak olsaydı i…

Labamba - - Poseidon

Quote from eskindereli: “senin eline kim verdiyse o gp yi . götür sende ona ver. maksat eliniz boş kalmasın ” Hayırdır sen demin GP istemiyormuydun. Özellikle o gpyi senin eline vermesini istediğin birimi var. Seçicisin bakıyorum bu konuda

Labamba - - Poseidon

hebele hübele

Labamba - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “osman hesabın üzerindeki gp zaten eriyecek barbar filosunda hiç şüphen olmasın. ” Hesapla gelen 130k GP nin 50k sı birilerine giderek eridi bile. Quote from ByMFG-23: “O gp savaşmak yahut satılmak için değil. Hesapta söylediğim gibi depo hesabı değil oyuncu oynayacak. ” Hesaptan satılan 50k GP nerede peki

Labamba - - Poseidon

o hesap Eirene serverında 130k GP ile geldi kimse yalan konuşmasın çocuk yok karşınızda

Labamba - - Poseidon

Quote from Guneyce: “illegal ticaret değil Multi diyor ne farkeder ki bir önceki sw de ticaretten de süresiz Ban yedik Multi dediği olay da ben seninle ticaret yapıyorum tutuyorum senin ip hesabınla da ticaret yapıyorum ikinci yaptığım ticaret hesabının senin ip hesabın olduğunu bilmiyorum ne yani ben şimdi herkesin ip paylaşım hesaplarını mı bilmeliyim kahin miyiz biz yani suça davetiye yi kendileri çıkarıyor sonra biz suçlu oluyoruz o zaman suça olanak sağlayan sebepleri ortadan kaldır ki kims…

Labamba - - Poseidon

Ban sebebi illegal ticaret mi multi kullanım mı ben anlamadım ?

• Quote from SalvatoreGreco: “Kafama bir şey takıldı benim kurallar ile alakalı savaşınız sadece 50-69 kordinatı ve çevresiyle mi sınırlı? Yoksa ayriyeten merkezlere girmekte var mı ? ” Quote from CANALAN: “Savaş başladıktan sonra her türlü saldırı serbest olacak. ”

Labamba - - Poseidon

Ya Osman şunu ciddiye alıp cevap vermeyin, verdikçe şımarıyor. (Tecrübeyle sabit ) Pistte gezen sahip çocuklar gibi yazık dokunmayın, çemkirir çemkirir susar zamanla.

• @CANALAN "Çocukları pistten alalım lütfen"

• Savaş sebebi iyimiş İki tarafada başarılar, inşallah biz yeneriz

• Quote from TraNSKoP: “yeni forum istatistiki bilgiler Threads 6 Posts 10 Members18 Most Online Users 5 Newest Member : Lord Syrio ” Arkadaş spoiler verip durmayın nerden girioz TEMA güzel olmuş beğendim (Hidden Content)

Labamba - - Poseidon

Quote from CANALAN: “saglam hazirlandik daha arkadaslar gelecek yani tek burdan degil baska sv den malum sizi duyan gelio ” Malum bizi duyan geliyor.... Başka serverlardan da katılım olduğuna göre bütün ikariam bir olmuş bizle savaşmak, bizi yenmek için desene Böyle bir ittifakda bulunmak gurur verici....

Labamba - - Poseidon

Quote from yldrmnc: “bak simdi crazy gidiyosub odana aciyosun korean pop aglaya aglaya ikariam oynuyosun tamam mi kudurma hadi aslanim sen tokatciysan bizde osmanli tokatcisiyz aklini aliriz yunan tanrilari sizi. Hadi simdi 2le. Fury sancak diue agliyosun sanane kardes yasak mi baktin yenilceniz bahane buldun kuduruyon savas sonu yenilgi aldiktab sonrada boyle olcak bu ” Bu güne kadar birçok ittifak böyle peşin peşin konuştu sonu hep hüsrran oldu. Sende bugüne kadar hep o sonu hüsran olanların t…