Search Results

Search results 1-20 of 31.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arkadaşlar Kaikias - Notos - Lips bu 3 serverin puanları yakın , serverler öldü toplam 1 ay içinde 12 kişinin halkları kayıplara karıştı (oyunu bıraktı - hesap silinmesi inaktiflik) bu 3 serverin birleşimi için çalışmalar yapılması lazım 2019 yılında daha 2 gün önce 1,6 milyonluk kişi inaktiflikten hesabı silindi hiç tat kalmadı bu 3 serverin kesinlikle birleşmesi gerekiyor kültürel bulamıyoruz bulsakta önceki kültürellerin halkları kayıplara karışıyor , ve bi konuya daha değiniyorum Ticaret gem…

• Oyuna Güncelleme Şart

FNC Tenker - - Yardım ve Sorular

eline sağlık iyi yazmışsın yani en azından nakliyeler 500 yerine 1000 olmalı 500 ne arkadaş 1,6 milyon malı ben 3 ay da mı aktarayım adamlar binlerce orduyu çat diye aktarıyo karaborsadan kaynağa gelince ohooo

• Oyuna Güncelleme Şart

adam 4 milyon puanda mesela yüksek kaynak karşılığı kargo geminin tanesi 500 değil 600 700 1000 vb. gibi yükseltilmeli 2,7 milyon kaynağı 1 ayda mı aktarıcak en azından bari grafikleri yenilese bi mod da buraya yorum atmıyor boşu boşunada olsa yazdık napalım olmazsada olmaz

• Oyuna Güncelleme Şart

mesela 32level odun adası 26 level mermer adasının görüntüsüde değişecek böyle ada görüntüsü aynı kalmamalı 1 levelle 32 level odun adası aynı görünmemeli grafik oyunda herşeydir ve 2018 yılındayız yapılamayacak bişey değil

• Oyuna Güncelleme Şart

Büyük Elçi binasında Level olacak extradan herkes kaynak atarak mesela Kristal atarak bwelli bir levele gelince lider bir özellik aktif edicek mesela 200.000 Kristal bağışlandığında ittifakta aktif edilmesi sonucu 1 günlüğüne Tüm kaynaklardan %5 extra bakım masrafları %5 düşmesi yada 1 günlüğüne %100 güvenlik kaynak gibi vs bir çok extra özellik getirilebilir oyunun içinde çeşitlilik artarsa zevk de artar daha aklıma gelenleri yazsam yeni bi oyun çıkcak nerdeyse

• Oyuna Güncelleme Şart

beyler burda çok beğeni ve cevap olursa belki duyulabilir en azından bu güncellemelerden birini bari yapılması iyi olur arkadaşlarınızdan destek isteyin üstte tutalım konuyu yoksa yok olur gider 2 3 güne bu konu artık gerçekten sıkılmaya başladı herkes oyun geride kaldı 2018 değil 2014 kıvamında kafadan 4 yıl geride güncellemerle hem biz mutlu oluruz hem onlar her türlü

• Yönetimin tutumsuz davranısları

FNC Tenker - - Kaikias

o bu değilde bugün açılan bir hesap nasıl olurda açıldığı gün mesaj yazabiliyor konu bile 2 gün sonra yayınlandı ben bunu anlamış değilim

FNC Tenker - - Kaikias

Bu proxy meselesi cok sıkıntı kafasına silah dayanmış hissi veriyor programı yukleyince ikariamda kullanmasam bile ban mı yiyeceğim ben simdi

FNC Tenker - - Kaikias

olay haklı yada haksiz cıkmak değil sadece adalet isteniyor yoksa bi hata gercekten varsa ihlal varsa ban yesem hiçbirşey demez paşa paşa birakirdim oyunu ama iste boyle bir sebebpten 2 3 ay sonra tekrar ban yemeyeceğimin garantisi yok şu ülkede proxysiz sadece googleye giriyor nerdeyse proxy kullandığına degil varsa hesaplar arası bi hareket varmı buna bakılmalı yöneticiler bu proxy konusunda bi karar a uzlaşmalı

FNC Tenker - - Kaikias

tamam iste biz açılmıyor demiyoruz ki ben oyun için kullanmadığım halde neden ban yedim ? Banim tekrar açıldı tamam ama ban yedim sonuçta size dokunmadığı için böyle şeyler anlayamazsınız ben yinede sakin kalıp birşey demiyorum ADALET istiyoruz sadece

• En Yüksek Seviyeli Adalar

FNC Tenker - - Kaikias

katılım yok onda ben sadece Ada rekorları adı altında katılım bekliyorum

• Oyuna Güncelleme Şart

ben aylardır haykırıyorum hiç kimse duymuyor demekki yani bunlar yapılması gereken acil şeyler

• Oyuna Güncelleme Şart

söylemeyi unuttum iletişim kutusu hele hele en önemlisi ittifak mesajları ayrı özel mesajlar ayrı olmalı hepsi birbirine karışıyor

FNC Tenker - - Kaikias

hadi hepsini geçtim ben karşılıksız kaynak yollama ve proxy (ikariam için kullanmadım) den ban yedim hiçbir kural ihlali yapmadım tamam dedim kaynak atmayacağım artık onu kabul ediyorum ama proxy işi oyun için kullanmadım sonunda açıldı hesabım hiç bir hata yapmadan bi daha ban yemeyeceğimin garantisi yok oyundan fena soğudum ilerde takas yaparken belki ban yiyeceğim dusuncesi var bende Adalet gelsin diyorum

• En Yüksek Seviyeli Adalar

FNC Tenker - - Kaikias

Bu Konu altında Kaikiastaki en yüksek seviyeli Oduncu Kampı ve Zengin Kaynak Madenlerini görmek isteriz

• Bağış Hesapları

FNC Tenker - - Öneriler

ama bağış dışı bir iş yapılıtorsa orasını bilemem

• Bağış Hesapları

FNC Tenker - - Öneriler

Bağış hesaplarının banlanması mümkün değildir ve kural dışıdır , zaten IP paylaşımı serbest birbirlerine kaynak aktarmadığı sürece sadece adaya bağış yapılması durumunda hiçbir sakıncası yoktur o da bir taktik ve stratejidir , insanlar bğaış hesaplarını aylarca geliştiriyor hergün girip Üzümlerini memnuniyetlerine bakıyor kontrol ediyor ve adayı geliştiriyor çok uğraşıyor emeğe saygı lütfen zaten IP paylaşımlı hesaplar aynı adada bulunup bağış yapabilirler diye kural vardır bence konu kilit. Say…

• Güncelleme Önerisi

FNC Tenker - - Öneriler

İkariam 10. yılında Artık gerçekten güncellenmesi gerekiyor bu oyuna kimse bakmıyor mu artık saldım çayıra mevlam kayıra mı neden hiç bir güncelleme yapılmıyor , oyunun daha çekilir daha güzel bi hale gelmesi için sürekli bu konuyu açacağım lütfen herkes desteklerini göstersin artık cidden tadı kaçmaya başladı 1) Aynı adadaki 2 şehir arasındaki gemi hızı arttırılmalı 2) Ares'in Kalesi adlı tapınağın özellikleri değiştirilmeli , moral yerine bakım masrafı düşüren bir özellik olmalı çünkü bu adada…

• Oyuna Güncelleme Şart

İkariam 10. yılında Artık gerçekten güncellenmesi gerekiyor bu oyuna kimse bakmıyor mu artık saldım çayıra mevlam kayıra mı neden hiç bir güncelleme yapılmıyor , oyunun daha çekilir daha güzel bi hale gelmesi için sürekli bu konuyu açacağım lütfen herkes desteklerini göstersin artık cidden tadı kaçmaya başladı 1) Aynı adadaki 2 şehir arasındaki gemi hızı arttırılmalı 2) Ares'in Kalesi adlı tapınağın özellikleri değiştirilmeli , moral yerine bakım masrafı düşüren bir özellik olmalı çünkü bu adada…

• Tapınaklar

FNC Tenker - - Öneriler

artık 10. yılı oyunun ya cidden bari 10. yıla özel güncelleme yapılsa biz boşa yazıyoruz ama olsun en azından demedi demeyiz bence kesinlikle güncelleme şart artık yöneticilere ulaşma şansım olsa şu güncellemeleri önerirdim ; 1) aynı adada olan şehirler arası kaynak hızı arttırılmalı farklı adadan adaya gemi ile aynı adadan kara yolu ile taşınmalı en azından aynı ada avantajı 1 gram bile yok 2)Heykellere gerekli olanlara güncelleme şart (Ares) 3)şehir içi görünümü grafik tekrar güncellenmeli dah…