Search Results

Search results 1-20 of 88.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Skiron Genel Sohbet Odası

EFSANE - - Skiron

herzamanki gibi boş muhabbet arkadas sizin ceneniz halen bu avukatı ciddiye alan varmı

• Skiron Genel Sohbet Odası

EFSANE - - Skiron

cok heycan yaptık elimizx ayagımız titriyor :) Quote from JiMmy: “neyin kavgasını yapıyonuz nan. şimdiden kazanmış gibi böbürlenmeler başlamış. daha asıl savaşlar başlamadı sabırlı olun birazcık ısınma turları olcak. bu kadar heycan yapmayın ”

• selamın aleyküm gencler bakıyorum hızlı başlamışsınız raporlar güzel tez zamanda görüşmek dilegi ile

• KDTK - ARES Resmi Savaşı

EFSANE - - Notos

seninkinin bahene olmadıgını bilmeyen mi kaldı 1 hafta öncesinde 1 hafta erteleyelim diyen sen savas günü gelmeyen yine sen kollarmısım bundan sonra yakalayan yakalayanı kardeş size savas filan yok gidin kumda oynamaya devam edin iyicce cocuk oyununa cevirdiniz zaten Quote from OGUZ HAN: “İnsanca laftan anlamayacağın için yazmayacağım diğer arkadaşlar ile güzelce konuştuk anlaştık ortalık biraz durulsun orta safı halledeyim kollarsın kendini o zaman laftan anlamıyor adam 800k gp nin çoğu orta ve…

• KDTK - ARES Resmi Savaşı

EFSANE - - Notos

2 hesap patladı diye savas günü savas tarihi savas günü savas saati savastan kacılmaz 500 k gp farkınız var iken kalkıp burda bunu hiç bir kişiye acıklayamazsın bunun sorumlusuda biz degiliz bizim her üyemiz kalkıp kendi askerini kendi gemsini kendi bastı kimse depoyada güvenmedi bastıklarıyla geldiler savas adasına sonuc ne biliyormusunuz BUNDAN SONRA KDTK İLE HERHANGİ BİR ANLASMALI SAVAS OLMIYACAK . Quote from OGUZ HAN: “Depoların patlaması üzerine elimizde orta saf arka saf kalmamıştır oyun y…

• Notos Genel Sohbet Odası

EFSANE - - Notos

buyur usluba bak bu kelimeyi birde balerin yazdı pardonda siz kimsiniz de kapnınıza neyi baglıyorsunuz siz neyin kafasını yasıyorsunuz arkadas hayırdır ? Quote from K E H A N E T: “Real hayat konuscaksak konusalım gencler real hayatta kapıma baglayacagım ınsanlar var aranızda he yanımdayken abi abi diyip bi şeyler bekleyecek ınsanlar da var bilmem anlatabıldım mı Oyundan konuscaksak tek tek tüm notosa savas acıyorum gücü yetemin yensın assın raporu Seviyorum kaos ortamını seviyorum bu hayatı be …

EFSANE - - Notos

hayran kaldıgım ittifaka bak yav he he enes he cok hayranım size cok büyük savaslar yaptınız sizden savasanı yok bu serverde okadar savascınızki 0 ittifak savasına giren bununla övünen bir ittifaksınız bak önünde türks savası var orda görcem sizin savascılıgınızı Quote from K E H A N E T: “Yav yancı diyip durma be kardesım kimseyle anlasmalı bir şey yaptıgımız yok arrık yalan söylemeyin. Biriniz asker sattınız diyo clo ya briniz yancılık yaptılar kdtk ya dıyo yada onlsr biz.. allah askına yalan…

EFSANE - - Notos

dostum nası geldiginide söylesene 15 günde 2 ittifak savasından cıkmıs ittifaka dalmaklamı böbürleniyorsun ? sonra aresi yendik ezdikmi diyorsun ? benim agzımdan depo flan filan cıkmadı hangi gözle gördün ettin bilmiyorum ....o dedigin savas dıgınız fotoyu at bende senden 1 gün önce nası bi itifaktan cıktıgımız fotoyu atcam hadi ...cayma meselesine gelince sen orda sülfürünü kasarken senin yancıların gelip beni yagmalayıp sana avantaj saglıyorsa gider onalara dalarım senlede baska zaman yaparız …

EFSANE - - Notos

ya arkadas git getir raporları boş yapma ...notos da bizle ittifak savasına girdi diyen bi ittifak varmı görelim dogru bize daldımıştınız oda 15 günde 3 ittifak olarak gelmiştin tonla ittifak savasına girmiş arkadas dünyaları karıstırdın galiba ezik arkadasın neresini nası anladın 50 k lık hesapbı yagmalamıssındır oda kesin birinin multisidir Quote from K E H A N E T: “Tonla ıtttıfak savasına gırdım bır kere resmı savasa gırdım al sana cevap Daha savasa gırcektım savastan KACTINIZ ( bizim için h…

EFSANE - - Notos

NOTOS ACILDIGINDA bi angara bebesi vardı en Çok sallayanlardan sonra o gitti sadrazam geldi sadrazamda gitti bu kehanet geldi bak enes ARES in adını agzına alırken besmele cek icraat icraat diyorsun ya ya tamam arkadas göster bana yaptıgın bir icraatı naptın kac ittifak savası yaptın arkadas hangi ittifaklarla savastın bi de dişimi kırcam vızırtıdan baska bişe degilsin aresi tarla yapmıs kimi yagmaladın benimi ? boybeyinimi ?dillere destanımı ?kimi arkadas 3 5 ezik arkadası bulmussundur aresi ta…

• enes sen daha niye boş konusuyorsun git ötede oyna oyununu Quote from K E H A N E T: “Selamun aleyküm. 59:45 te tek basıma geldıgım ve sadece 1.5k hop 1.5k kılıcımın oldugu ada da.. İki gündür yagma attım üç dört kişiye. Ve üçüncü gün söm söküldü askerlerim dağıldı.. Hani ne oldu kral sizdiniz daha 3k askerciki kesemediniz kesilsinde kurtulayım gözüyle baktıgım askerler bide. Yazık vallq yazık.. Savası ıptal ettınız. Şimdide söm sökmeler basladı. Allah askına bırakın artık bana oyuncuyum biz dem…

• seninle savastan kacan yok kardeş senin ispat edecegin bişede yok kendini fasulye gibi nimetten sayma git getir ben söyledigim lafların arkadasındayım sende o delikanlılı gösterip söyledigin lafın arkasında durmayı bileydin asagıdaki söz benim sözüm degil savas sırasında veya öncesinde benim sözümde degil yada block durduracak benim sözümde degil .. ben söyledigim sözün arkasındayım kdtk nın saldırıları arttı savasa girecek hesapları vurdukları icin size cıkar sagladıkları icin bende 15 indeki s…

• siz haklıyken haksız duruma düşmenin acısını cekiyorsunuz ...siz tatile almmayıp aldıgınız güzel raporlara saygım olacaktı elbet ....lakin elinizdeki güzel gpleri savastırmayı bilip savası hiç etmeseydiniz adıgınız raporlarada saygı duyardım halen tatile kacmıs 2 kişi aldıkları raporları buraya gelip yüzlü yüzlü konusup yendik tatile kactık havasındasınız siz o raporla oynamaya devam edin SAVAS ADALARINDAN KACAN VE SAVAS ADASINDA SEHİR ÜSTÜNLÜGÜ OLAN ARES İTTİFAKI KACIP GİTMEDİ SAVASTAN... SAVAS…

• kaybolan gemiler majstic e ayit adam 55 k gpli aktif ama tatile alan oguzhan 102 k gp li biride nrtn 62 k gp li ya siz harbiden gülücsünüz

• size niye gp cektiniz diyen oldumu ? yok hadi kac k gemin dagıldı benim resimlere bakarak dagılan birtek masejtik in gemiler su na acık acık desenize fatrem adaya girdi kokrtuk tatile aldık diye tükettik sizi demişsin tükeilen taraf adalarında cirit atıryor tüketen taraf tatilde

• görüyorumki ARESDEN 1 2 rapor alıp kazandık diye hava atar olmussunuz ... ama sizde haklısınız ilk defa bukadar raundlu bir rapor elinize gecti ondada elinize yüzünüze bulastırıp gittiniz tatile aldınız hesapları ikanın hangi dünyasında görülmüşki kazanan taraf tatile alıp kendi arkadaslarına yagma ve işgal ettirir sizin oyun anlayısınaız bu yüzünüzde yok kızarmazda sizin hepinizi toplasam aresin 3 adamı kadar etmezsiniz aşagıda ki resimleri inceleyin gelelim söm sökme işine ben normal akfik ike…

• KDTK - KZGN(KDTK ) VS ares

EFSANE - - Notos

ve halen güldürüyorsunuz beni sizde böyle rapor varmıydı pardon 3 5 cabulcu asker kesmeyle ittifak savasımı kazandınız diyeceksiniz bak gecen günde söyledim buralarda aglamayın bende herşey raporluı ispatlı siz gibi boş konusan degilim 2 kişiden kacıp sonra kactılar diyip aglayanda ben degilim ODybbP.jpg 2aEddN.jpg

EFSANE - - Notos

Quote from EFSANE: “sen ne sayıklıyorsun ne oldu savasa hazırlanırken gelip benim adalarımda yagma atmasını biliyordun ... sen daha gecen gün emralks le baruttan kacan degilmisin taklama ile gelip kovolamaktan bahsediyorsun Quote from OGUZ HAN: “Tom Jerry'i bu kadar kovalamadı be Ekrem Tek yaptıkları 3 5 inaktif oyunumuza yağma atıp yancılar gördü bunu yukarıda rapor görün gözünüz gönlünüz açılsın nereye gitsem ya kaçtınız ya rodos bastınız ya da çatır çatır kesildiniz tüm Server görsün anlaşmal…

EFSANE - - Notos

sen ne sayıklıyorsun ne oldu savasa hazırlanırken gelip benim adalarımda yagma atmasını biliyordun ... sen daha gecen gün emralks le baruttan kacan degilmisin taklama ile gelip kovolamaktan bahsediyorsun Quote from OGUZ HAN: “Tom Jerry'i bu kadar kovalamadı be Ekrem Tek yaptıkları 3 5 inaktif oyunumuza yağma atıp yancılar gördü bunu yukarıda rapor görün gözünüz gönlünüz açılsın nereye gitsem ya kaçtınız ya rodos bastınız ya da çatır çatır kesildiniz tüm Server görsün anlaşmalı savaş istedik hayı…

EFSANE - - Notos

buda ralp ın rodos bastırsada sonrasında kacırdıgı askerleri... 0zGXzZ.jpg NDOXDa.jpg