Search Results

Search results 1-18 of 18.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Skiron Genel Sohbet Odası

joe_black2 - - Skiron

Quote from BumiN_KagaN: “Hora ve Baro da ciddi bir hesap banlari mevcut ne guzel ya Korsan hileceleri banlaniyor. ” başkanım skironda da varmısın kordinatını verde ekleyim.

• en azından korsandan gelen kaynak miktarını azalttılarda. bu çılgınlık biraz olsun azaldı. kesinlikle bir insanın yapmasına imkan olmayan mürettebatlar yapılıyordu. oyunun canına okuyan bir unsurda karaborsa oldu. depocular.

• gerçekten çok müthiş bir sabır ve azim örneği olmuş. bu savaştan anladığım şu sürdürmek isteseler sürdürebilirlermiş ama bu iş artık bir psikolojik savaşa dönüşmüş her 2 tarafada tebrikler.

• korsan araştırması ileri seviye . artı belediye binası şartı

• hacı çok bariz kural ihlali olmadıktan sonra kimseyi banlamıyorlar. sadece korsanmı gp depoları. altın hesapları. havada uçuşuyor. game forge de kapitalist sisteme uyup milleti birbiriyle para harcatarak rekabete sokuyor. halbuki şöyle yapsalar. temiz oyun politikasına gidip hesapları kimlik doğrulaması ile alsalar. multicilere hiç acımasalar. oyun kaliteli hale gelse daha oynanır hal alır. ve söz konusu paraysa o zaman rahatca güven duyarak harcanır. zaten ikariamın oyuncuları genelde 25 30 yaş…

• bence her hesap kimliğini doğrulamalıdır. sonra korsan yapabilir ehliyeti almalıdır.

• server birleşimleri

joe_black2 - - Öneriler

Quote from -çılgın47-: “bunu zaten duyurmuşlardı forum üzerinden bi birleşme daha olacak diye ama ne zaman olacak diye kesin bi tarih vermediler Zamanı geldi bence...X:d ”

• server birleşimleri

joe_black2 - - Öneriler

merhaba arkadaşlar . ikariam da yine serverlarda büyük boşluklar ve sessizlik hakim olmadımı sizce de. öyle anlar oluyorki terkedilmişlik hissine akpılıyorum. EN SON SERVER BİRLEŞİMİNDEN SONRA YİNE ÇOK SAYIDA VE BOŞ SERVER LAR OLUŞTU. SİZCE TEKRAR SW BIRLEŞİMLERİ OLSA NASIL OLUR.

joe_black2 - - Skiron

yanarım yanarım şu servera 15 gün geç kalmışım ona yanarım. ağırdan ağırdan hazırlanıcaaz artık. çokta geç kalmış sayılmayız

joe_black2 - - Skiron

Quote from Alkapon8: “Quote from Avukat: “Quote from Alkapon8: “adama yabancı sokamam ” Adam, adana yabancı gelsin demiyor.Yabancılar benim adama gelsin diyor. ” kendisi dün link verin geleyim diyordu son mesajını okumadım bile ” hocam bu msjda bir kucumsememı goruyorum mesajını okumadım felan derken. yoksa gercek anlamdamı

joe_black2 - - Skiron

bakın beyler 35 12 ye geldım. şeyimi diktim neydi l o hellos kulesi. bence gelmeyenler çok şey kaçırabılır.

joe_black2 - - Skiron

yokmu yanımda başlamak ısteyen bir talihli link vereyım hemen

joe_black2 - - Skiron

ölü server 2 gündür bi adam bulamadım.

joe_black2 - - Skiron

MURATPAŞA kardeşime hakveriyorum ben. adamın diploması bizi alakadar etmez. ne diplomasızlar var. 1 avukat diplomasız olsa çokmu.

joe_black2 - - Skiron

hmmm yani masonları banladılar ha.

joe_black2 - - Skiron

Herkese selamlar. ikariam a verdiğim çok uzun aradan sonra geri döndüm. skiron en taze server burada başlama kararı aldım. oyunda hedefleri olan uzun soluklu bir arkadaş lazım. bulundugum adada beraber konumlanıp hızlıca gelişebilecegim. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

• bızene barbardan

joe_black2 - - Forum Oyunları

kafa yormaya gerek yok o zaman.

• yeni gemiler

joe_black2 - - Forum Oyunları

selamlar herkese. oncelıkle ben bu gemılerın barbarlaramı yoksa oyuncularamı geldıgını anlamadım. sawaşlarda bızım kullanabılecegımız gemıler ıse hangı bolgede sawastıgı bılgısı verılseydı ısım bulmak daha kolay olurdu. yinede ilk gemi için GÖVDEKIRAN ismi iyi olurdu sanırım.