Search Results

Search results 1-20 of 433.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

IDesertRoseI - - Poseidon

Yahu siz anca 2 ittifak 82-85 kişiyle anca 62-65 kişilik POSE ittifakını yakalayabildiniz sen ne konuşuyorsun ? Bizim hiçbir zaman furry sizden cıksın bizde sao cıkaralım savaşalım gibi bir iddaamız olmadı şahıslar zamanında ''bizim gücümüz size yetmez'' diye diye serverda 6 ay oyalandılar artık kapılarına kadar dayanınca mecbur kacınılmaz bir savaşa girmek zorunda kaldılar ve ne yaptılar; -Ya furry kanka bak bu pose cok güçlü önüne geleni yenip yenip duruyor bak şimdi önce kesin bizi yenecekler…

• Quote from GOKMEN: “En ufak konuda siz fury yi çıkarın biz soayı çıkaralım diyecek kadar uzaksınız soaya ama mesafe olarak yakınsınız değil mi? ” ahahahhaha cocuk sen cok komiksin sen whatapp dön aynı mesajları tekrar oku ordaki ironiyi anla kavra sonra gel karşımıza bizim kimseye şunu cıkar bunu cıkar savaşalım gibi bir talebimiz olmaz olamaz sen konuyu tümden yanlış anlamışsın birdaha o mesajlara git birdaha oku ordaki muhabbeti burda boş yapıp durma..

• Kötü birşey demedik yahu olanları söyledik ağresif olduk.. Bakıyosun 82 kişi bir ittifak toplama kampı diyoruz kızıyosunuz hayır icraatlarınız ne diyoruz oda yok bak bizim bi yağma ve savaş raporları konumuz var oraya git icraat nedir savaş nedir oyun nasıl oynanır gör.. Kaliyesiz liderin millette ''hadsiz'' cümlesini kuruyor bu sokak ağzı değil ben kalitesiz diyorum ağrasif ve sokak ağzı mı oluyorum yani ?? Senin böyle durumu toparlamaya çalışma çabaların yersiz yersiz atıp tutmaların moda bizi…

• Peki hesaptaki 50k gp ne oldu ? o konuda da aydınlatırsan serverı seviniriz.

• Hesap indirmek, altın indirmek gibi sıkıntısı yok serverın sadece inen hesabın üstünde var olan 82k gp söz konusu oldu servera gp indirmeyelim hepimiz için güzel bir server olsun diyoruz lego hesabı şimdi 70k kadar gp terhis ettiği taktirde hiçbir sorun yok istediğiniz kadar hesap indirip yanına altında iliştirebilirsiniz ama gp getirmezsek server için hayırlı olur hee yok biz kural tanımayız gelen gpleride terhis etmiyeceğiz diyorsanız onuda klavye başında cümlelerle terhis etmemizin mümkünatı …

• Quote from KRDMR: “Valla ben hala buralardayım hatta ve hatta 250/300k kadar gp var elimde canımda çok sıkılıyo bi savaş çıksında salca olsam yada gp satsam milletede yolumu bulsam die sessiz sakin bekliorum. Sende çok ses yapma istersen ” Elinden geleni ardına koyma ufacık bi savaşta tüm hesaplarını patlatan ittifakın üyeleri gidi sizi... @ByMFG-23 bu servera gp altın taşımakla ilgili kurallar daha önce forumda da paylaşıldı sende dahil bircok kişi biliyor bu kuralları aslında sana yada size so…

Mesajları kısmen okudum ama güneyce bir haksızlık söz konusu diyor olayın iç detayını pek fazla bilmiyorum ama birçok serverda ıp paylaşımlı hesaplarıyla başı belada olup sürekli bu hesaplardan çıkar sağlamaya çalışan şahıs haksızlıktan bahsediyorsa pek inandırıcı gelmiyor bu durum.. Adam kayırma konusuna gelince zaman zaman bu ve buna benzer durumlarla karşılaşıyoruz kayırma yapmalarına yapıyorlar neden böyle birşey oldu diye sorduğumuzda ise 1 kelimecik cevap alamıyoruz bu da ne yazık ki ''hak…

Coma'nın bile açıklayamayacağı şeyler oluyor banlar açılıp açılıp kapatılıyor

• Daha kendi kimliğini deşifre etmekten korkak bir forum useri tokat nasıl atabilecekmiş acaba ? hayır bu kadar tokatlıyacağız diye sağda solda dolaşan şahıs o tokatı kendi yerse ne yapacak acaba ?

• Quote from yldrmnc: “Eee niye kimse general alimi hakkin yazmiyor? Yurek mi yok ” Kısacası neden kimse takmıyor bizi ? Yukarıda yanlış alıntı yapmışım...

• Quote from GOKMEN: “Siz bilmiyor olabilirsiniz ama ittifak liderlerinin hesapları rütbe dağıtımı için açılabiliyor ” İyi atıyorsunuz tebrikler ama desteği eksik ! Hangi kural çercevesinde uygulanıyor bu olay ? nerede yazıyor ? neye dayanarak bunu yazıyorsun ?? Quote from GOKMEN: “adamı rahat bırakın artık ” Yoksa konuyu kapatma çabalarımı sizdeki ?? sizi ilgilendiren bi durum yok muhattabımız siz degilsiniz ama nedense sürekli konuyu çarpıtma çabası içindesiniz gerek yok bakın kim umursanmıyor s…

Sayın coma @FastFooD öncelikle verdiğiniz uyarı niteliğindeki mesajınızı kabul etmiyor spam yapmadığımı oyun içi tuhaf bir olayın gerçekleştiğini daha önce hiç kimseye tanınmayan bu uygulamanın nedenini yada varsa böyle bir durum bilgilendirmek için defalarcadır size aynı soruyu sorup duruyorum lakin görüyorum ki mesajlarımı/mesajlarımızı görüp cevap vermektense uyarı mesajı atıp tehtitkar bir tavırla ''bir daha beni etiket yapmayın cezayı yersiniz'' mesajı veriyorsunuz !!!! size soruyorum neden…

• @FastFooD ???

• Söylemekten gurur duyduğum ve her fırsatta söylediğim gibi Pose ittifakının 5 6 aylık süreçte defalarca 100 raund ve üsttü savaşı ve galibiyeti vardır defalarcaaa... Furry bakalım 0 savaş ! Snck bakalım (biz sizinle savaşacak güçte değiliz diye diye bu zamana kadar savaştan KAÇTI) max 1 garp savaşı onuda ortalığı karıştıra karıştıra yaptılar ! POSE 65262615273738362527 savaş Biz daha öncede 2 ittifakla savaştık herkes biliyor yine savaşırız sorun değil sayı puan paket üstünlüğünü istedikleri kad…

• Quote from CrazY-GeneraL-: “Quote from CANALAN: “ben abi 7 gün bandan nasbimi aldım ” bu post atılalı 3 gün oldu ve suan da bu hesap açık. illegal ticaret ban sebebi 7 gündür. neye dayanarak bu hesap açılıyor sayın Coma @FastFooD bir kaç ay önce "mokoko" isimli bi şehri işgal ettim ve bu işgalli şehir üzerinden yağma atıp , raporu forumdan paylasmıstım. Raporda " mokoko şehrinden Crazygeneral" yazdıgı için , siz bu şehrin bana ait oldunu düşündünüz ve hesabımı 1 günlük kapatmıştınız. Ticket açıp…

• @Labamba abi benim eski üyelere eski liderleri olarak kızmaya hakkım varmı ? savaş ve streteji anlamında halen bizden hiçbirşey öğrenemeyenleri görmek ne üzücü... zaten bilselerdi yanımızda olurlardı bilmediklerinden bu durumdalar yazıkkkkk..

Ayrıca şunada bi açıklık getirmek gerekirse bazılarınız beni rütbe takıntılı lanse ediyorsunuz ya ben ikariam dönemimce hep crazygeneral ümitle beraber bir ittifak kurmuş birisiyim ümit genellikle generalliği üstlenir fazlasıyla hakkını verir liderlik rütbeside bana kalır bu zamana kadar hep birilerini tanıdık tanıdık tanıdık ve buraya başlarken baktık ki 50 ikariam arkadaşımız var tek mesajımızla oyuna başlayacak... bunların tek ortak noktası ben ümit ve yusuf abi diyebiliriz... bu sebepten yap…

• İnan okumadım bile sadece senin liderliğini kabullenmedim yazmışsın.. uzamasın diye cevap vermiyecegim dedim ama şunu atlamadan geçemicem ahmet için geldim diyosun ahmet bırakalı aylar olmasına rağmen halen ittifaktaydın ??? hee hepsini geçtim senin liderinmiydim evet liderindim bitti. sen bu dertle ye bitir kendini.

• Arayıp sormayınca sağa sola sızlanıyosun osman beni aramıyo kendi kafasına göre takılıyo diye arayıncada beni aradı oluyor iyi hatırla iyi kaikaisde yanımızda başlamışsın çagırmamamıza rağmen ahmetlede iletişimi kurup kendini içeri attırmayı başardın madem benden bu kadar haz etmiyordun neden ittifakımıza girdin liderliğimi kabul ettin ?? en son tüm yetkilerini aldık ne aradık ne sorduk ayıp olmasın diye seni atmadık ama çıkmanda haftalar aldı belki ararız hesabı.. savaş ayarladın işlerim olması…

• beceriksiz kazım şu oyunda sen bu zamana kadar ne yaptın acaba almışsın yanına 3-5 yaver multilerinizle beraber her server boş boş takılmacalar ?? benim liderliğimde az cok oyun oynamayı gördün hee o zamanda ne kadar beceriksiz biri olduğunu görmüştüm tüm yetkilerini elinden alınca önce tatile sonra ittifaktan çıkıp bize cephe oldun. sen ''ya onu yaparsın yada ittifaktan çıkarım, ya bunu yaparsın yada ittifaktan çıkarım'' diye boş yapan savaş ayarlayıp savaş ciddiye binince ortadan kaybolan efsa…