Search Results

Search results 1-20 of 36.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PAN İttifakına Savaş İlanımızdır

SERDAR ALP - - Pan

Her iki tarafa (bilhassa kendi tarafıma ) başarılar dilerim. Keyifli bir savaş olması temennisiyle...

• Quote from AnekTod: “İki kafadar gece gelip yağma atmış ancak gün ışığı ile kovalamaca başladı. Kaçmak için adada gezmedikleri şehir kalmadı SONUÇ: uoqQb7.jpg ” burada pek karizmatik bir şekilde anlatmışsın da sayılardan da belli, generalin de birden fırlamasından da. Bahsettiğin iki kafadarın telaşından 500lük paketleri art arda açmışsın

• KOLONİ TERCİHİ

SERDAR ALP - - Yardım ve Sorular

Quote from WhiteGh0st: “Ticaret? ” bizim hiç öyle savaşla işimiz olmaz hocam. ticaretle uğraşan kendi halinde insanlarız

• KOLONİ TERCİHİ

Quote from sagopa52: “Senin oraya yakın gelecem mermerin benden artık ticaret yaparım senle ” Tamamdır usta

• KOLONİ TERCİHİ

Quote from sagopa52: “Quote from SERDAR ALP: “36:38 AŞIKGARİPOĞLU ” senin oraya som atcam ” ooo reis buyur gel

• KOLONİ TERCİHİ

36:38 AŞIKGARİPOĞLU

• KOLONİ TERCİHİ

@KaraDul_ yani güzel sayılır. en azından hareketli benim bulunduğum yer istersen link atayım yanıma gel

• Quote from sagopa52: “Quote from SERDAR ALP: “kızmam usta niye kızayım buyur gel ama şu an ordu yok doğru dürüst . gelmeden bi selam çakarsın benim takıldığım nokta asker kestirmek veya yağma yemek değil. asker kestirmek için basılır zaten oyunda amaç ne ola? ama ben başkasına kestirtip yağma atmam. Velev ki attım tutup da bunu foruma asmam. Oyun için de kalp kırmam hocam. İyi oyunlar sana da ” Selamı çakarım 1 hafta önceden tarafsız bir adada çarpıştı tırırız Ama sen meseleyi yanlış anlamış sin…

• Quote from sagopa52: “Quote from SERDAR ALP: “Aynen AŞIKGARİPOĞLU benim. Bayadır oyunda yoktum. Yenilgileri hazmedemeyen ancak kendi gelmeye de imtina eden AnekTod arkadaşınız efsane61 isimli arkadaşa ordumu kestirtip -rapor şu an duruyor- arkadan yağmaları atmış. Bari kendi kesip sonra yağma atsaydı, o zaman adam gibi tebrik ederdim ama sana dediğim gibi sizin ittifakta senin gibi adam çok az. ” Sorun etmeyin canım yağma ya da ordu kestirmek yüzünden polemiğe girseydik şimdiden gabriel usta onl…

• KOLONİ TERCİHİ

Quote from KaraDul_: “Ben hep 3 mermer sonra üzüm atarım ama hepte sıkıntı yaşarım böyle. Sarayın ihtiyacını baz aldığın zaman 2 mermer 1 sülfür üzüm kristal şeklinde gitmen gerekiyor ama kim sallar sarayı. Herkes kendine göre düzenini kuruyor işte zaten savaşmak isteyen için tapınaklar belirleyici oluyor. Gameforge yunan tanrılarına taptıra taptıra dinden çıkarttı hepimizi ecnebi oyunları bunlar ” ahahah aynen hocam ya tapınakçı olduk çıktık (Tövbe estağfurullah)

• Quote from sagopa52: “@SERDAR ALP aşık garipoğlu sen misin ? Pan ittifağı gp basmış ortada yok 10k gp ile de liman kapatıyorlar 7 8 saat uzaklıktan gidiyoruz cevap veren yok neyse boş verin arkadaşları yağma atıp çıkın oralardan ” Aynen AŞIKGARİPOĞLU benim. Bayadır oyunda yoktum. Yenilgileri hazmedemeyen ancak kendi gelmeye de imtina eden AnekTod arkadaşınız efsane61 isimli arkadaşa ordumu kestirtip -rapor şu an duruyor- arkadan yağmaları atmış. Bari kendi kesip sonra yağma atsaydı, o zaman adam…

• d31247cae8.jpeg d32df08755.jpeg d33df94e7a.jpeg

• d2f8d35d52.jpeg

• d2c07d4c8a.jpeg

• şuraya bir tane bırakayım da daha çok var yavaş yavaş paylaşırız... Source Code (1 line)

• Pan Genel Sohbet Odası

SERDAR ALP - - Pan

Quote from sagopa52: “Quote from SERDAR ALP: “Eyvallah deniz değil önce bir karayı öğrenelim de denize bakalım sonraasker belirtmem sadece fazla yüklenme sen Savaşmadan keyfi çıkmıyor oyunun. İnsanın bırakası geliyor. Büyük ihtimal yenilcem ama yenile yenile öğrenilir demişler hocam... Keyifli forumlar... ” Kara kolay ya kasma o kadar önemli olan deniz karayi öğretim sana misafir liğe gelince ne yapman gerektiğini gösteririm ” Tamamdır hocam

• Pan Genel Sohbet Odası

SERDAR ALP - - Pan

Quote from sagopa52: “Quote from SERDAR ALP: “Exelance geçmiş olsun... Düzelir inşallah haklıysanEvet Savaş serverinde takılan çok eleman var serverda. Hemen belli oluyor.Altını da yüklemişsin. Şimdi sağı solu ateşlersin canlanır server eski hesabın bana yakın diye biliyorum. Sizden birkaç kişi beni ziyaret etti onlara iade-i ziyaret yapıcam. hem de kaç katım olan puanlarına bakmadan boş şehrimi yağmaladılar yani sizin ittifaktaki herkes senin gibi değil, eğer forumda gördüğüm gibiysen.Savaşmayı…

• Pan Genel Sohbet Odası

SERDAR ALP - - Pan

Quote from eXeLanceKHAN: “Normal. Beni banladılar uyduruk yere. Kardeşim ip paylaşımlı hesabı vardı. Takas için birine mal göndermiş o ara ben bilmeden yağmaladım diye ban atmış.. Yazık Panna Cotta. Üstü de yok. Tek kişinin insafına kaldık maalesef. ” Exelance geçmiş olsun... Düzelir inşallah haklıysan Quote from sagopa52: “Quote from SERDAR ALP: “Serverda bir durgunluk mu var bana mı öyle geliyor gençler? Durumlar nasıl sizlerde? ” Eğleniyoruz yalnız aresin açılı şı çok kötü etkiledi serveri ” …

• Pan Genel Sohbet Odası

SERDAR ALP - - Pan

Serverda bir durgunluk mu var bana mı öyle geliyor gençler? Durumlar nasıl sizlerde?

• 1 SAATLİK EK SÜRE

Aynen bütün ticaret gemi faaliyetlerinde var sanırım kaynak atarken de normalde 20 dk idi şimdi 1 saatten fazla sürüyor. 25 hazirana kadar %50 hızlandırılacak gibi bir bildirim olmuştu sanırım tam tersini yapıp yavaşlattılar