Search Results

Search results 1-20 of 107.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AVR DEPO KESİMİ Temiz güvenli özel ince işcilikle kesilmiştir insan saglığına zarar verebilir. nJ5Q20.png XEDMq7.png

• Yahu benle ne alakası var ben ambrossia ilemi oynuyorum ben gorda bana yakın diye girdim benim ekibim degil.Benim demek istedigim 1k generali olan adam 5k lık adam gelince generali 2.2k oldu onu diyorum .Tek gelmemişin diyorsun kendin sanki tek yagmalamışın gibi konuşuyorsun

• Kesim Ve yağma Raporları Vakit olmadıgı için yeni asıyorum iyi seyirler. LOovBz.png lbzQJp.png 7y8B9r.png 1Gnp91.png d7qMzZ.png Oydan0.png qJ2y9W.png 0G2rbW.png YO5V3z.png 2EQPYv.png o6zyYk.png rJdymN.png POEGpN.png AyYGEp.png yznjmy.png 4GR9gL.png

• Gorda bana yakın diye girdim boş yapmayın gençler kordinat verin yerse gelin hadi bekliyorum ??? Bu işler boş konuşmaya benzemez bitarafın yerse gelirsin hadi yada kordinat ver ben geleyim ???

• Mobilden girdigim için resim çıkmamış buyrun rakamlar (Paketsiz yerse) korkmayın bukadar 5klık adam sizi yemez ambrossia ile paket çekmek rahattır Generaller...............................-298 - Generaller...............................-508 Saldırı puanı............................1270 - Savunma puanı.............................745 Hasar...................................14900 - Hasar...................................25400 Hasar Dağılımı............................36% - Hasar Dağılımı.........…

• Yanlız raporu asmışın ama eksik asmışın allah kimseyi bu duruma düşürmesin 30klık korkak 5klık adamlara paket açtı yemezki :))) .Bu arada dağılma işi demişin merak etme korkak elemanın paket açınca askerleri savaşa çekti arkadaşım ondan dagıldık sıkıntı yok yermi paketsiz ? Bence düşündürücü %5Burl=https://hizliresim.com/EyEg9D%5D%5Bimg%5Dhttps://i.hizliresim.com/EyEg9D.jpg%5B/img%5D%5B/url%5D

• VaTaN İttifakı Savaş raporları

gorkem14 - - Lips

Aferin Maç izliyordum takip etmedim güzel yagma yanlız bende başkasından aldım raporları müsait bi zamanda asacam tarihleriyle

• Sen yenisin galiba yakında tanırsın beni merak etme

• Vatan İttifagı Liderinin amansız çevreye saldırılarına karşılık kendisini ziyaret ettim.Bu raporda yagma miktarı küçük olsada asıl verilen mesaj ve amacı başka umarım anlamışsınızdır nJYEp5.png XE2dN0.png JOd3NW.png g9jXRZ.png

• Yağmalara devam XE7m2k.png GyQabZ.png a1JmPQ.png 7yE58N.png qJ1V2d.png

• Dedelerle başlayalım NO6Vzg.png mJjlQ4.png ZOgN83.png LO7PBV.png QpEXDg.png zJvR84.png 8N0nGW.png BymXVQ.png nJVPvB.png

• AVR ittifagının deposunu kestigimiz dogrudur.Siz uyumaya devam edin Harami uyumaz. 1gA72N.png Aşağıdaki Hasar kaydı herşeyi açıklıyor zaten 4MJ9ZA.png aGZgy4.png

• Tam gaz kesimlere devam arkadaşımızdan güzel bir kesim pWQqra.png 450k puana gelmiş yedigi yağmaya bak biri şu adama sur basmayı öğretsin y3O8Bk.png pWQqdr.png 8dy0qn.png vpBd04.png VMJ5ZB.png

• Valla bilmiyorum kaçak The-Butcher ortaya cıksın diyor herkez seni bekliyor millet icraatlarını görmek istiyor herkez Fazo bekliyormuş seni

• Eveeettt Gelelim KAÇAK The-Butchera bu ismi ben takmadım Fazo26 söyledi diye yazıyorum izleyelim iyi seyirler. 7NrAyP.png Fazo26 arkadaşımız kaçmaktansa sonuna kadar kesilirim diyip kafa atmış ama Kaçak The-Butcher tatile kaçtı diyor evet bGdyLG.png 0BoyGR.png Veee Sonuç Deli ittifagı Tatile yollar adamı 5Q1YDD.png Ve yağmalara geçelim Devam 5Q1YDD.png Jly3Dj.png y3rVq7.png ZEPYXk.png okREX7.png 6XLma3.png kWyEMr.png

• Mafia ittifagının yaptıgı gibi habersiz ziyarete geldik iki tarafada tebrikler güzel savaş oldu iyi seyirler. Ufak Çapta DENİZ savaşları Ln5do0.png Q7O1gj.png 4MyYR7.png Ve Devamında KARA savaşları OL4JkA.png kWdZA9.png 29zvyd.png vpWYgr.png nW0Y75.png Q7O1Av.png ok4nZQ.png 7N32bP.png XXR2o0.png N10Y4Q.png Ve Yağmalar nW0Y2R.png 7N32Pa.png ER9Q5q.png 7N32Mr.png dGg4kQ.png 5Q6p7A.pngkWdZvv.png

• Mord53 özel kesim ve yagmalar iyi seyirler 293J40.png r2kOaB.png G0A9gy.png r2kOoN.png PrWlVQ.jpg qWkGDW.jpg bGXB0V.jpg WQv7zL.jpg YNLgyz.jpg Sırada Delifişek yagma Raporları iyi seyirler. qWkGkD.jpg 3qZEG2.jpg mky2A1.jpg zBk0o6.png

• Verimli tarlaları sürdügümüz dogrudur. 1gWJn1.png PrWlYQ.png 6XVJQW.png 293J2v.png nW6OAg.png MvGd6Q.png 6XVJ27.png kWzOkA.png 9d1m43.png JlJQYo.png 3qZEa2.png 3qZEa2.png 0B6EN8.png 6XVJqP.png VMnrXZ.png 9d1m25.png vp2j5z.png vp2j5z.png YNLgkZ.png qWkGBd.png G0A9zr.png G0A9zr.png pW36Pr.png okWO09.png 7Nn67N.png 7Nn67N.png kWzObJ.png vp2jbA.png 3qZEq9.png jWOyWW.png lWGOWg.png 6XVJy9.png 8dvYYW.png nW6Ol5.png

• G-G ittifagının amansız saldırılarına karşılık verdik güzel bir savaş meydana cıktı ayrıyeten MAFİA gibi savaştan kaçmadıgı için tüm DELİİ ailesi olarak tebrik ediyoruz. kWzXlJ.png gW09B0.png

• Forumda aldığım cezadan dolayı senle muhattab olmayacaktım ama son kez yazayım bari.Aynen 3 sene önceki raporu asayım dedim bende böyle cılgınım zamanında asamadım şimdi asayım dedim .Şimdik burası ne sayfası savaş raporu sayfası burda ne olur raporlar konuşur demekki burda muhabbet edilmezmiş ne yapıyoruz ikiliyoruz.Ne yapacaz icraat yapacaz sende o varmı yok demekki neymiş konuşmayalım senin hiç bi icraatın yok bu konu kapanıyor ve bu savaş raporunu kirlemeden uza yoksa board admini devreye so…