Search Results

Search results 1-20 of 70.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from LoDoS_21: “Biz cephelerde savaşırken arkadan saldırmayı mertlik olarak gören bir takım kendini oyunun piri sananlara geri dönüp ders vermek için olabilirmi Emre52 sana gelince seviyeli olmayı tercih etmişimdir Ama sana karşı olmucam bunu bil... ” kardeşim bu eski değil şuan boş şehrımde duruyorlar yan adada gemı olan şehre gelıyorlar 20k gemılerı mevcut ellerinde ama bnmkıleri görünce tüyüyorlar sonra burda 300 500 adet aldıkları yagmayı asıp şöyle yaptık böyle yaptık diyorlar. arkada…

• 15 k geminiz var şuraya gelmeye cesaretiniz yok yanlışlıkla toslayınca nasıl kaçacağını şaşırdı fatsalı siz hepiniz ben tek diyorum halen boş şehirde 30 adet odun peşinde koşuyorsunuz:) Bana sadece neden kaçtığını açıkla gemim yoktu deme olduğunu kanıtlarım:)) ZXNbFB.png

• Kim Kazanacak ? mısır Skor Rusya 1 - Mısır 2 -İlk Golü kim atar ? Salah -İlk Ofsayta kim düşer ? salah

• 1 gündür boş şehirde durdu durdu altın yaktı o kadar sonra ben buraya altın yakıyorsun yazınca jeton düştü çekti kendi şehrine hahahhaha koptum ölüyorum gülmekten:)) rDdW2C.png

• 3 lü kombo dediğin raporu asta kaç k yagma almışlar bakalım hahahaha bu astıgım rapor bıle ondan buyuktur. yaktığınız 50 mılyon altında cabası boş şehirde:D amatörleri yollamışınız tıpış tıpış gelıcekler gemılerımın oldugu sehre yada terhiş olmayı bekleyecekler :D

• raporumu asmaya geldim nere kaçtınız epi topu 70 80 k kaynak yagmalamışsınız boş şehrıme gelip 35 mılyon altın yaktı 3 kişi gemileride görüncede tornistan ZmpcaH.png elinize yüzünüze bulaştırdınız yine hahahahaha

• Kim Kazanacak ? İngiltere Skor Tunus 1- İngiltere 2 -İlk Golü kim atar ? Hary kane -İlk Ofsayta kim düşer ? hary kane

• Quote from ULUBATLI: “Sürekli aynısını yapıyorsun emre. Sürekli çirkeflik yapan sensin ama insanları suçluyorsun. 100 lük rodos vurduğun rapor bizim sayfada mevcut gidip bakabilirsin. Ben hiçbir şeyi çirfekliğe vurmam. Hiçbir zaman oyun için insanlarla ters konuşmam kalbini kırmam. Şu ana sizin ittifaktan çok fazla oyuncu ile muhabbet ettim hatta seninle bile ettik. Ama senin tarzın yanlış. Sen insanları aşığılamayı, sinir etmeyi ve olayları çok farklı yerlere çekmeyi marifet sanıyorsun... Şu ya…

• :)) şuan devam ediyor savaş bakalım kaç gün dayanabileceksin ben 1 yıl ordayım kacmadan 100 lük rodos vurmadan:)) 200. raund a geldik . ben sizin sayfanıza yazmıyorum alınan raporların hepsi asılacak sende as alıyorsan eğer en doğal hakkın:)) çirkefliğe gerek yok ulubatlı çamura battı kardeşim:)

• Tebrikler arkadaşlar PAŞAM o nasıl bir kesim farkıdır ikariam tarihine girersin onla kanka:)

• Şimdi size KORKU nedir kısa bir sunum yapıcam. İstediği kadar şartları iyi olsun bir insanın içine sinmişse bu meret çaresi maalesef yoktur.:)) JMrUJi.png Rodosla alınmış normal bir rapor belkide bu 500 .rodostur vurdukları savaş boyunca o artık pek taktığımız bir konu değil. Savaş normal seyrinde devam ediyor havan felan kessem neyse:)) rzUC1y.png İşte buda gp puanı olay bu tam olarak:)) benim 300k gp nın onun mılyonluk gp sinden büyük olduğu gerçeği burda ortaya cıkıyor:))) 8RLOgy.png bu arada…

• Tebrikler harika raporlar eğleniyormuyuz genjjlerr "deltagücü & aytim"

• Ben keserken rodos vurup kaçanlar bizim çocuklara toslamış:)) yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek TR.ikariam ın en büyük TARLALARI:)) zM2Mo6.png GDpDM6.png yqAqZy.png 4zZ3nQ.png OD35l5.png 1E23Op.png LDYX5G.png

• Ben 10 yılda çok savaş yaptım ama bu kadar özgüveni olmayan bir ittifakla savaşmadım milyonlarca gp de olsa en ufak fırsatta kaçıyorlar biri değil hepsi aynı nasıl bulmuşlar birbirlerini bana bir tane deltalı çıksın ve açıklasın kime gitsem hepsi rodos vurup tatile alıyor . Madem korkuyorsunuz bu kadar aman dileyin biz gaddar değiliz rahat bırakırız sizi. Tipik DeltAytim örneği: kesimler başa baş giderken rodos vurup; S2v3lg.png Tema vakfı bile bu kadar palmiye dikmemiştir:) nUrtKY.png

• Bir Gece ansızın çöker Kabusun olurum.:) yjCzfm.png kesim farkıda şu sekilde detaylı Generaller..............................-6548 - Generaller...........................-21621.6 Saldırı puanı...........................54054 - Savunma puanı...........................16370 Hasar..................................327400 - Hasar.................................1081080 Hasar Dağılımı............................23% - Hasar Dağılımı............................77% ---------------------------------------…

• Tüm şehirleri dolaştım 40 k gp yi 11 şehre bölmüşler kayda değer olan şunlar var diğerleri 1 2 raundluk asmıyorum biri tatile kaçtı zaten:) IDsOZW.png 5hWL6b.png

• Sezon açıldı herkes tatile:=) satın aldığınız gp leri eşit bölünde insanlar mağdur olmasın :)) YDSNw7.jpg IDMqBH.jpg lofqN8.jpg Hz8zBn.jpg tYGRP8.png aCV95z.png 0dqp7s.png

• Bizim 10 milyon Gp onların 30 mılyona bedel inşallah anlamışlardır gerçek savaşçıların niçin rodos yerine örsü tercih ettiğini:)) çok acı bir ders oluyor delta gücü ve aytim için .:)) Tebrikler arkadaşlar kesim farkları herşeyi anlatıyor:)

• Başta da demiştim ÖRS > rodos dan diye . Sizin rodos tapınağınız kadar bizde örslü ve yetenekli savaşçı var. ittifaklar dağılana kadar tüm üyeler tatile girene kadar devam:)) Kaçabilirsiniz ama KUR TU LA MAZ SI NIZ :))) İnanıyorum ki tüm ARMA eskisinden daha hırslı ve saldırgan biçimde üstünüze gelicek çekilin bakalım inlerinize:)))

• Onlar ağlamaya devam ederken kalanlarıda süpürüp yeni hedeflere doğru yola çıkıyorum bakalım piyango kime vuracak. Tarlacık kaynaklarınla gemı basta sanada ugrayayım:)) PPonUC.png RKmUjA.png NneZBm.png bsnrcx.png