Search Results

Search results 1-20 of 81.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Skiron Genel Sohbet Odası

Le Marc - - Skiron

Quote from eseas: “5 olmuyo yav Dur neyse ayarlıycaz, yolu bulamam ben zaten beraber gelek yol göster :)) ” Tamamdır beraber taşırız hesapları daha iyi olur

• Skiron Genel Sohbet Odası

Le Marc - - Skiron

5.günün safagında gelirim bende

• Rapor vermemek için bu arkadaşta şehirlerini sildi daha yeni başlamıştık 4jkXmY.pngJZ4mLE.png Nn4mVk.pngzjV9Rg.pngV9LmpR.png16kqPb.png EmqklD.png26kB7O.png

• Lips Genel Sohbet Odası

Le Marc - - Lips

Quote from slowe: “Bizim de biraz hazırlık yapmamiza müsade et. ” Tabiki izin veriyoruz ama bu sefer erkenden savaştan çekilmeyin 1050 roundluk rodos rekorunuzu 3000 lere yükseltmenizi görmek istiyorum

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Le Marc - - Poseidon

Quote from slowe: “Su oyunda sadece karaborsa yi kaldirsinlar oyun tekrar 10 numara olacak. ” Satılık gp bulamadın mı murat abi

Le Marc - - Poseidon

Quote from artunius: “o by generali burada yalanları kanıtlanmış olsun o zaman atakan aldı başka bir iş için o güvendiğiniz insanlara da burada yalanları göstereyim bilmesi gerekn herkes de biliyor gp işini ” Atakan gp aldı evet ondan sonra kalan gp ler nerede ? murat ve halille şuanda wp den görüşen benim ben gerekli şeyleri söledim onlar senin cevabını istiyor bizim değil

Le Marc - - Poseidon

Quote from slowe: “kimi kovalıyorsunuz daha dun alı neden sehrını tasıdı kımı kovalıyorsunuz. saldırı aldınız mı basın rodosu dıye surkuelr atan kısı mı dıyor kovalıyoruz gel foruma bakalım kım daha cok yagma raporu asıyor yuz kusur kısıden rapor verıyorlar dıye 80 kısıye ındınız bızım uye sayımızda bır degısıklık oldumu ” Ctb dew savaşında daha savaş sırasında 8 kişiyi atan ctb mi yazıyor bunları savaş öncesi atılanları saymıyorum kanıt göster dersin şimdi savaştan kaçmıyorsanız verin kordiant …

Le Marc - - Lips

Quote from TraNSKoP: “tamam ben sizi anliyorum elinizde elle tutulur raporunuz yok birde tarla olmussunuz. Ittifakiniz general deposu olmadan ctb nin saldirilarina cevap veremiyor tüm sorununuz bu ” @eseas senden rapor istiyor demekki wp grubunu pek takip etmiyor bu

Le Marc - - Lips

Quote from TraNSKoP: “ne yapiyorsun ya ittifakta agliyor üyelerin rodos vurun rodos diye bagiriyorsun ” ctb 1050-950-470 roundlarda rodos vurarak sw nin rekorunu kırdı gittiğimiz her üyelerinden rodos yiyoruz Stumm savaştan kaçabilmek rodosa şehir ışınladı daha rodosla çok şey sayabilirim yeterlimi sana bu kadarı ?

• 369Xnj.jpgEmV74D.jpgV9lZ1R.jpgP15Rjv.jpgADAoj7.jpgDYlLj1.jpglqkoAl.jpgdvn6RZ.jpgJZp5vq.jpgy6PyQa.jpgy6Pyga.jpgbVlOmV.jpg

• Ben izin verdikçe rahatsınız diyen biri savaştan rodos basarak kaçıyor

• Ctb işte, bildiğiniz gibi... Ya kaçıyorlar ya da rodos vuruyorlar 5a8LmD.pngGmv1o3.pngmMG8LY.png alod0g.png

• QLRZdg.png369Y4p.png

Le Marc - - Lips

Quote from CAVEIRA: “parasızlığın değil dostsuzluğun gözü kör olsun kardeş sizinkiler ctb için ittifaktan çıkıp ctb ye katılıp savaşa ışın attılar geldiler rodos vurdular gp bastılar verdiler depo açıp verdiler ctb sizi yalnız bıraktı ağlayacağın şey oyunun içinde olan bir şeyler olmasın ışın atıldıysa bu oyun kuralları çerçevesinde bari ona ağlama git ctb ye ağla sizin onlara yaptığınız gibi gelip size yardım etsinler. ” Ctb elinde barbar için bile gemi kalmıcagını anladıgı için geri çekildi

Le Marc - - Lips

@EL_Cordobez Mesajları atmazsan hatrım kalır bak size niye savaş açtıgımızı bide forum duysunda ondan sonra buraya mesaj atarken 1-2 kere düşünürsünüz İttifakından Küfür ve hakaret eden insanları çıkar önce tamam mı sanslısınız ki güncellemede oktayın rapor kayboldu yoksa bizim cephelerde hala devam ediyordunuz baktınız rapor yok hemen rodosu basıp çektiniz gpleri depoya samete sor bakalım bana savaş teklif ederken ne yazmış ondan sonra anlarsın gp lerin nerden geldiğini şimdi gidin başka sw ler…

Le Marc - - Lips

Selamun Aleykum görüyorum ki ctb yenildikten sonra foruma multileri yollamış 1050-950-450 roundluk cephelerden rodos basıp geri çekiliyorsunuz bi kazandık demediğiniz kalmış burda konusup savaştan geri çekildiğinizi unutturup konuyu başka yerlere çekmeye çalışcagınıza kordinat verin geleyim ha yapamıyor musunuz o zaman susun ve barbara saldırmaya devam edin

• Kanka böle düşünceli arkadaşları çok seviyorum malzemeyi bizim ayağımıza kadar getirdi

• 1E8gYD.pngAz9kmp.pngg67W5R.pngpndWjL.png8zVd9r.jpgRDWPbG.jpgWDNQ6q.jpgqv5Wm3.jpgr1A2mB.jpgEDXRQD.jpgNDz1Yk.jpg0zYBbV.jpg

• teşekkürler arkadaşlar

• GDldq3.pngmonQVZ.jpgmonQQ4.pngLDLBB0.pngb6Wnnm.png2abDLE.png7D4l9L.pngLDLBkV.png