Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• diyorsun osman hadi git kumda oyna sen

• woo haclı ordusu (gos-kb-hd) savaşları hakkındaki yorumlarınız

• HE HE OYLE OYUNU OYUNDA BURAKIYORSUN SEN BENİ OYUN İCİN ARAYIP OKADAR LAFI KİM YEDİ

• SEN BENİ UYARDIN DOGRUN HATA TELEFONLA UYARDIYDIN DEGİLMİ CEVABINI ALINCA DİLİNİ YUTUYDUN HATA OLDU MULTİDEN GİTMEDİM SADECE HATA YAPTIM SENDE İYİ BİLİYORSUNKİ O KİŞİLERİ OYUNU AKTİF OLARAK OYNUYAN KİŞİLER BURADA KLAVYE DELİKANLILIGI DEGİL İCRAAT GÖRMEK İSTİYORUM ASLANIM

• Quote from Kserkses: “Sevgili BETA Ailesi, bizim konularımızı takip edenler bilir bir önceki İttifak savaşımız WOO İttifakı ile gerçekleşmişti ve kendilerini ezici bir üstünlük ile yenmiştik. 120'ye yakın rodos basmalarına rağmen. Şimdi İttifak Yönetimi olarak WOO nun bazı hal ve davranışları bizi rahatsız etmeye başladı. Önceden direk birinci elden tacizleri oluyordu.. Lakin artık araya bazı kişileri sokarak gerek üyelerimize olsun, gerek yönetimimizde bulunan kişilere, tacizler gerçekleştirild…

• ne büyük insanmışız be birbirinize küfür ederken bugün kardeş oldunuzya cok büyük itifak mışız be bize teşekür edin

• telefonum acık 24 saat merak etme istediğin yerde görüşürüz

• Quote from Kserkses: “Quote from WOO: “Benim postlarımın buradan kaldırılıyor olması çok üzücü Neyse rapor görmek isteyen varsa forum sayfasını gün içerisnde canlandıracağım oradan takip et de rapor gör boş beleş konuşma bol keseden atıp. ” Sen HAKKI söylesen o postlar kaldırılmaz. Demek ki bir terslik var sen de ki o postlar kaldırılıyor. Hangi raporlardan bahsediyorsun canım benim H-D nin cephelere 5-6 günlük yetecek kadar gemi koyduğu sonrasında siz RODOS basınca beraberinde H-D nin çoluk çoc…

• bazı konulara acıklık getireyim ilk olarak itifak savaşı degil bize bu konu ile ilgili bir talep olmadı ikincisi üc beş topalma adamla savaşmayız biz ücüncüsü arjen -amonraj nerede niye tatile aldı dördüncüsü ksesrkses sen logoda kb diplomatı yazıyor hd nin davulunu dövüyorsun dogal birşey gerci sizin başaramadıgınızı onlar başaracak diye ümit etiniz olmadı

• Beta Genel Sohbet Odası

kutluhan79 - - Beta

B_T_A ve YSY savaşı biti WOO ve Sözde hd savaşı (bir grup )bitdi kacıp gitiler bu konu ya ksesksesk in cevabını bekliyorum kb diplomatı hd savaşını bana savunsun

• kserkses üsluplarına dikkat ederek istediğin kadar rapor at istediğin kadar konuş sıkıntı yok çünkü biz senin gibi çocuk değiliz ve çocuksu hareketler Yapmıyoruz sıkıntın olan kişileri isim ce belirt ben tatilde değilim buyur gel yama at bana beklerim sıkıntı degil ben nasıl olsa geri alırım ya yamadan ya korsandan sıkıntı degil benim icin sadece genelleme sizde tatile alanlar ne oluyor yunus bayramdan önce niye bir anda tatile aldı oyunu bu oyunun kuralları var ve isteyen istediği gibi kullanır…

• imza

kutluhan79 - - Fan Çalışmaları

slm uygun olursan banada bir imza ayarlıyabilirmisin şimdiden teşekür ederim nick _ASİ1_ resim korsanla ilgili birşey olursa sevinirim