Search Results

Search results 1-20 of 71.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from FakerGrambler: “Quote from Psikopat: “Ben geldim ” kardeşim geldiğini haber vermene gerek yok baksana korkanlar senden iyi biliyor olup olmadığını ” He ya mesaj kutum doldu taştı bu nedir KABUS ve Fetih depresyona girmiş

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Ben geldim

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from spook: “Quote from Psikopat: “Quote from spook: “Sevgili arkadaşlar, önce şunu bir açıklayalım. Heyet ittifakı, Fetih ittifakına saldırmış. Devam eden savaşları mevcut. Adayı kapatmış savaşıyor. Devam eden bir cepheye 3 farklı kişi girse 1vs 3 olur benim bildiğim. Sanırım siz farklı bir ada, farklı bir şehire yapılan saldırıyı da 1 vs 3 olarak algıladınız. Savaştasınız diye size kimse saldırmayacak, yağma atmayacak, bol olan askerinizi birazcık kesemeyecek diye bir kural mı var ikaria…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from OGUZ HAN: “Quote from Psikopat: “Quote from Labamba: “Quote from KenTLuiS: “TURKS WFJ HEYET oyun basından beri dost ittifaklar FETİH MED UHH bide Kabusu unutmuşşsun hocam yanlarına bide söyle bi olay dönüyo ne kadar etik bilmiyorum kesim farkları açılırken sonuna kadar savaşan ama kesim farkları 2 katı hızla kapanırken karşı taraf safları dolduramazken hızlı bir şekilde gp kestirirken beyaz bayrak basıp gemileri askerleri ordan oraya taşıyıp kestirmekten kaçıran ve yakalayıncada tatil…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from emrebaba44: “BURDAN UHH ARKASINDAN ATIP TUTANLARA SESLENİYORUM VE AYRICA HANİ DİYORSUNUZ YA TÜRKS DE DAYI DİYE O DAYINIZA SÖYLEYİN KAÇIP DURMASIN GEMİLERİNİ KAÇIRMASIN ENİ SONU KESİLECEK VE AYRICA JİMMY YE SESLENİYORUM EYVALLAH TEMİZ Bİ SAVAŞ YAPALIM DİYORSUN YENİDEN DEPO GETİRİYOSUN HANİ BELKİ DİCEKSİNİZ GİNE AYNI ŞEYLER PEKİ NEDEN GPLERİNİZ BİTİNCE YENİDEN DEPO GETİRİYONUZ ? ” Bence dün siz ne getirdiniz diye sana soracaktır

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from Labamba: “Quote from KenTLuiS: “TURKS WFJ HEYET oyun basından beri dost ittifaklar FETİH MED UHH bide Kabusu unutmuşşsun hocam yanlarına bide söyle bi olay dönüyo ne kadar etik bilmiyorum kesim farkları açılırken sonuna kadar savaşan ama kesim farkları 2 katı hızla kapanırken karşı taraf safları dolduramazken hızlı bir şekilde gp kestirirken beyaz bayrak basıp gemileri askerleri ordan oraya taşıyıp kestirmekten kaçıran ve yakalayıncada tatile alan bi ittifak fetih ittifakı çareyi depo…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from spook: “Quote from FakerGrambler: “Quote from spook: “Gelirse çekerim şu ankini, sen önceden dediğini göster hele. 1vs 3 müş. Destekli sallayın biraz ” abi desek istersen buyur. ” Forumdaki mesajlaşma esnası olanı atmışsınız.Öncekini görelim ” Savaşın tarihini kesinleştirelim mi iki tarafta sonra biz hazır değildik vs demesin? 2 hafta sonra mesela uygun mu? Hazırlanabilirmisiniz 2 haftada

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from spook: “Sevgili arkadaşlar, önce şunu bir açıklayalım. Heyet ittifakı, Fetih ittifakına saldırmış. Devam eden savaşları mevcut. Adayı kapatmış savaşıyor. Devam eden bir cepheye 3 farklı kişi girse 1vs 3 olur benim bildiğim. Sanırım siz farklı bir ada, farklı bir şehire yapılan saldırıyı da 1 vs 3 olarak algıladınız. Savaştasınız diye size kimse saldırmayacak, yağma atmayacak, bol olan askerinizi birazcık kesemeyecek diye bir kural mı var ikariam da Sanki siz olayı biraz çarpıttınız Şu…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from Shukin: “Quote from KenTLuiS: “kowethke kardeş sende ilk once 1k kılıcla kafa atmamayıogren nasıl asker yollanır yoklanır onlara calıs sonra gel istedigin zaman bekliyorum ” 0RyblY.pngjgBz8W.png Bunu Heyet'den duymak (birileri mesele ne kadar kestiğin ve kesildiğin diyordu ) ” Birinde 12. ayda sen uyuyan bi adamın şehrine ne gelmişsin ne çıktıysa karşına o var. Diğerinde senin arkadaşın saldırıya gidiyor hazırlıklı beklenti dışı değil yani. Neyse çok anlatmaya gerek yok anlatsam bile …

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from Eagle Claw: “Quote from Psikopat: “Quote from Eagle Claw: “Quote from FakerGrambler: “Quote from Eagle Claw: “Quote from FakerGrambler: “Quote from kvothe[KABUS]: “Burası sizin savaş yaptığınız şehir mi şimdGelirse çekerim şu ankini, sen önceden dediğini göster hele. ” bide burdan yazı mı yazıyorsun önce biri sana savaşa asker sokmayı öğretsin ondan sonra buralara yazı yaz hadi git kumda oyna ya da gel benim sehrime ben oynatırım seni ” Sen çocuk parkında bile oyun oynayamazsın gibi g…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from Eagle Claw: “Quote from FakerGrambler: “Quote from Eagle Claw: “Quote from FakerGrambler: “Quote from kvothe[KABUS]: “Burası sizin savaş yaptığınız şehir mi şimdGelirse çekerim şu ankini, sen önceden dediğini göster hele. ” bide burdan yazı mı yazıyorsun önce biri sana savaşa asker sokmayı öğretsin ondan sonra buralara yazı yaz hadi git kumda oyna ya da gel benim sehrime ben oynatırım seni ” Sen çocuk parkında bile oyun oynayamazsın gibi geliyor ” bak size diyorum ya işte gelin bu tar…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Tam da oyuna 2mlik yeni bi gp deposu gelince KABUS ve UHH'nin sesi çıkmaya başladı iyice

• 0RDPPB.pngRr3aW1.png,groNd5.png LlQ77o.png 9aG88N.png 4j022A.png 36ABB0.png

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from dayi99: “kesmeye başlamışken uhh lı savaşçıyın(tek yani başkası yok orda) YENİ deposunu da kesiver ya ” Dayı tövbe de onlarda depo ne arar kullanmıyorlar öyle şeyler diyorum inanmıyorsun. Gerçi artık yöntem değişti. DEpodan gp çekilmiyor gibi depo savaşa sokuluyor direk bi baktım depo gelmiş bnimle savaşıyor Akşam örsü bitince göreceğim ben o depoyu

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Şok Şok Şok: Çılgın fetihlilier yeni uludağ tatil paketi ile ağır yenirginin sitresini atmaya çalışırken çok konuşan liderleri kapı kapı yardım isterken ortadan kayboldu! Yardıma gelen MED'i tek başına HEYET gibi bir acımasızın eline bırakıp kaçan Fetih liderini gören duyan olduğu taktirde lütffen buradan haber verin...

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Her cephede savaşlar bitti. Med ile olan 4 cephenin 3ü kaznaıldı. Sonuncu tarafta savaş devam ediyor. Fetih arkasına bakmadan zaten kaçtı sanırım serverin en ucra kordinatlarına saklanmışlardır. 16d9pB.png

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from spook: “Kabus da kesmişler, vay arkadaş. O kadar baktım ben niye göremedim sizin kestiğiniz askeri gemiyi. Ha hoş tabi şehir almak için 3/5 gemi 500 /1000 birim kesmişsindir. Bunu da asarsın altına beğeni yaparız.. İstediğin yeri alabilirsin, istediğin şehiri işgal edersin. İstediğin kişiden taşıyacağın gp alırsın. Hepsi normal. Belki birkaç üyemiz işgalleri kaldırmak için gelir, ama beni çok beklersiniz. ” Sayfalara bak üyen bizim savaş verdiğimiz şehre geliyor, demekki göremiyorsun …

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from Eagle Claw: “Şimdi olaya dışarıdan bakan biri olarak şöyle gözüküyor. İlk başta Heyet ittifakı, 15 kişi karşısında hiçbirşey yapamayıp aciz kaldı raporlardan bunu görüyoruz. Sonra abilerini hem çağırdı hem de altın ve general konusunda takviye aldı ilk baştaki hezimeti telafi etmek için. Pek yorum yapmaya gerek yok hersey ortada. Herkesin eline sağlık. ” Sizin böyle düşünmeniz normal çünkü siz yenilmeye başladığınızda rapor vermektense başka ittifaklardan adam çağırmak nedir iyi bilir…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from Emre06-88: “boş yapmayın bi ya yüklendin geldin gp yi yancısı olduklarınızla konuşuyorsun. 63 kişi 15 kişiden dayak yiyor. sonra adam topluyor geri geliyor. sonuç yediğin ilk dayağı değiştiriyor mu? Rezil olduğunuz gerçeğini değiştiriyor mu? değiştirmiyor. Beni alabilecek misin laflarından sonra gp altın yükleyip şehirler taşımanız da sizi saran korkunun göstergesi. Para ile oyun kazanabilirsin. mutluysan ne mutlu sana. biz sizniğn gibi para harcamayacağız. olmadığından değil. gerek y…

• Pan Genel Sohbet Odası

Psikopat - - Pan

Quote from FakerGrambler: “Quote from Psikopat: “Evet beklenen 3. destek vercek amcaları kabus ittifakı çıktı şuanda savaş 1 vs 3 e dönüyor Arttıracaklar mı daha bekliyoruz merakla ” Yokmu arttıran gelsinler bakalım askerleri alıyorlardı kanka altınları bitince alamadılar sanırım direk çağırdılar bastan beri böyleyiz zaten de bu alenen oldu işte : ” Acaba Emre foruma geldiğinde artık Fetih adına mı MEd adına mı yoksa KABUS adına mı konuşacak? Acaba yoksa 4. biri daha var mı alıştık artık bütün s…