Search Results

Search results 1-20 of 303.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bu arada kesimde önde olmaları kesinlikle araştırma ile alakalı değildi tamamiyle . Hoplit ve kılıç geliştirmeyen yoktur herhalde. Örs derseniz deli gibi örssüz savaştık ama taktiğimiz ile siz fark etmediniz Her ne ise öyle böle kazandınız tebrikler tekrardan

• İttifağımı da rakibimizi de tebrik ediyorum. Gerçekten iki ittifak da son damlasına kadar savaştı zorladı Şu forumda boş konularda boş seviye aşmalar olmasa böyle güzel yani sonuçta çiftçilik mi yapacaz. Barbar yapıoz belediye basıyoz da ne için (Hidden Content) Güzel savaştı Her ne kadar deniz savaşlarına araştırmalar gereği katılamasam da karada gerekeni yaptık imzamızı attık Bir dahaki savaşta da deposu öten kazansın (Hidden Content)

• Quote from eXeLanceS KHAN: “Jainin oyundaki hesabının hangi ittifakta olduğunun açıklanmasını talep ediyorum! @Snape ” Poseidon server ında olamaz zaten. Bence fazla gitmeyi üstüne adminin. Hadi ders verme hesabına kadar gidiyor bazı yorumlar.

• Quote from -AkrabA-: “@The Ancients yalancı yalancı sana kimse inanmaz ” "Oğlan var git işine Düşme benim peşime Pırlantalı taş olsan Takmam seni başıma"

• Quote from SAHHIIN: “Quote from IDesertRoseI: “@SAHHIIN yazmışsın oyuna bakamıyorum edemiyorum nick paylaşamam edemem diye ama günün her saatti forumdasın anlayamadım ben bu çelişkiyi ? ver o nickini ver biraz tatile gönderelim senide diğer arkadaşların gibi ?? #YağmayıYiyenYallahTatile #MalzemeKaynağımızOtto #VarmıTatileGitmekİsteyen ” iyiki bir haftasonu foruma girdik nick isteyen isteyene töbe ya27 kişiden birisiyim bulmak zor değil adalarımızda belli çıkın gelin tutan mı var sizi ” Hacı boşv…

• Quote from TraNSKoP: “Quote from The Ancients: “Haksız ticket ” oda ney yeniliyormu ” Sizin dediğinize göre yeniliyormuş

• Quote from TraNSKoP: “Quote from The Ancients: “Vallaha banlanırsam hakkımı helal etmim size ” benim suçum nedir ” Haksız ticket

• Quote from TraNSKoP: “ottodan 3 vakte kadar biri ban yiyecek benden demesi ” Vallaha banlanırsam hakkımı helal etmim size

• Quote from CrazY-GeneraL-: “Quote from The Ancients: “@hepimizümitizhepimizdelikanasdasfasd diyemedim yaw illa bel altı vurcaksan ben vurdum mu kalkamazsın ayık ol adam gibi konuşuyoruz burda sağa sola çekme savaş için uğraşıyoruz olmuyor muhabbet ediyoruz olmuyor . Bir kez daha söylüyorum Cem abimizden : "E what are you ?"Ayrıca dipnot yağma yemedim keşke yeseydim zilyon üzüm var nasıl harcıcam bilmim kimse de almıyor ” tatile almasaydın biz fazlalığı alırdık:) ” Valla açıkcası tatile almayı be…

• Quote from ozden: “#ÜmitYalnızDeğildir #PoseCandır #SavaşacakDelikanlılarAranıyor #BurasıÇiftlikDeğil #YağmayıYiyenYallahTatile ” @hepimizümitizhepimizdelikanasdasfasd diyemedim yaw illa bel altı vurcaksan ben vurdum mu kalkamazsın ayık ol adam gibi konuşuyoruz burda sağa sola çekme savaş için uğraşıyoruz olmuyor muhabbet ediyoruz olmuyor . Bir kez daha söylüyorum Cem abimizden : "E what are you ?" Ayrıca dipnot yağma yemedim keşke yeseydim zilyon üzüm var nasıl harcıcam bilmim kimse de almıyor

• Quote from CrazY-GeneraL-: “Quote from The Ancients: “Olayı çok bilmiyorum lakin bu da bir video paylaşıp "Ben o videonun içerisindeki şey kısmını kastetmiştim" demeye benziyor. Forum kuralları gereği paylaşımınızın tamamından sorumlusunuz Ha oyunda ban atılır mı atılmaz mı o forum kurallarını oku oku bitiremedim daha o kısma gelemdım 10 senedir ” hesap belki de senin multin nasıl bilmezsin. 53-78 de senle beraber tatile alındı hesap. ” Yaw git hele kendi hesabıma zor bakıyorum Vakit yok amcoli …

• Olayı çok bilmiyorum lakin bu da bir video paylaşıp "Ben o videonun içerisindeki şey kısmını kastetmiştim" demeye benziyor. Forum kuralları gereği paylaşımınızın tamamından sorumlusunuz Ha oyunda ban atılır mı atılmaz mı o forum kurallarını oku oku bitiremedim daha o kısma gelemdım 10 senedir :D

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

The Ancients - - Poseidon

IOyunBozanI yazdı:Quote from The Ancients: “Töbe töve ” ne oldu canım peki kusura bakma kaikias da vardı baytar nickli bir arkadaşım oyzden sordum [/quote]Kanka o Baytar bu baytar olmadığına senin adına sevindim Bizimkisi eldiven kullanmıyor da

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

The Ancients - - Poseidon

Quote from IOyunBozanI: “Quote from -BAYTAR-: “#Savaşacak İttifak mı arıyor muşuz? #Seneye savaşacak ittifak aranıyor #3 ittfakla savaşıyoruz 1 ittifakla savaşmayız #Boş konuşuyoruz Buyrun size tag buldum seç beğen değiştir ” sen benm tanıdığım baytar mısın acaba ” Töbe töve

• Quote from TraNSKoP: “bana kalirsa saglam ittifak genareli basar istedigi zaman istedigi adaya cikandır varsa öyle ittifak ada resimlerini atsin ” Yani strateji oyunu ? Savaş oyunu ? Tamam kabul ikisi de olacak Yine kabul ederim senin dediğini lakin işin stratejik boyutunu kurcalayınca sen de göreceksin ki 2 hafta 1/2 ölçekli bir ittifağı yenme planlamasında gayet makul. Ki kaldı ki gemileri ful mucitli olan kişi sayısı da yine 1/2. Ben daha alevi açamadım Sonuç olarak asıl ittifak ortak kılınan…

• Quote from Gabri258: “Quote from XentosX45: “yok abisi onlar yağma yeni öğrendi daha onunla idare et savaş onlara agir geliyor bak fazla zorlama 12 ay hazırlık suresı ısterlser sonra ” Hayırdır sen 10k puandayken bizden yağma yerken sesin çıkmıyordu? oyuna para basıp hammadde alınca oyuncu mu oldun sen? ” Yav amcolu sen de zora gelince bel altı vuranlardansa senden amcolu olmaz a diyim orda dur. Biz anlatamıyoruz. İşimiz gücümüz var diyoruz gelin şu vakitte savaşalım sen yok ben öyle kestim yok …

• Quote from Gabri258: “Quote from The Ancients: “Galiba aklınız almadı Şuan bir op çıksa dese ki OTTO'nun X kadar gemi paketi duruyor. POSE'nin 1.5X dir. Zira sayı ortada sonuçta.Sayınız ile her türlü arayı kapatırsınız da yoksam sizde savaşı yönetecek eleman mı yok Valla diyosaz geleyim yardım edim özel ders verilir Hem ittifağım da yok ” Sen şu gemi paketi almaya çalışırken baskın yiyen ve tatile kaçan eleman değil misin?:) Tatile nasıl alınır diye ders vereceksen bize göre değil eyw:)GmnVOv.pn…

• Quote from Gabri258: “Quote from CrazY-GeneraL-: “her savas ılanın rakibine uyacak diye bişey yok 15 gün sonrası bize uymuyor da. 1 ay sonrası size neden uymuyor 55 posttur gerekli cevabı alamadım ” Adanalı nın gemılerı 15 gün sonra cıkıyormus galiba ondan ısrar ediyorlar:) ” Galiba aklınız almadı Şuan bir op çıksa dese ki OTTO'nun X kadar gemi paketi duruyor. POSE'nin 1.5X dir. Zira sayı ortada sonuçta. Sayınız ile her türlü arayı kapatırsınız da yoksam sizde savaşı yönetecek eleman mı yok Vall…

• Quote from artunius: “@The Ancients kanka buraya baslamissin haber etmemissin hic desene bizde takiliriz bu serverda ” Kardeşim uzun süre anonim kaldım Güzeldi kısa sürdü yeni hedefim öyle anonim olacam ki bu defa kimse bulamıcak :)) Siz de deneyin farklı bir macera . Forumdan uzak tamamiyle keyfi davranıyorsunuz yok o onun edüsünün büdüsü şudur budur derdi yok kafa rahat Şuanda güzel arkadaşlarla devam ediyoruz bekliyorum gelceğin zamanı

• Lips Genel Sohbet Odası

The Ancients - - Lips

Güzel savaştı öyle ya da böyle server a keyf katti emeginize sağlık. Dewdropun da emegine sağlık dicegim de ben bir tek bi alcatraz oynadi diyebilirim adam birakinca duman oldular. Tek kisiyle olmuyor bu işler malesef bir insan ne kadar uykusuz kalabilir ki ? Ya da isini gücünü birakabilir ki ? takım işi ekip işi. Her ne kadar ben de aktif biseyler yapmasam da az biraz pasımı attım keyifliydi yani :)) Ctb ye savas icin bizi kabul ettikleri icin teşekkür ediyorum ki zerrre ihtiyaclari yokken. Ama…