Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

xMilenos - - Hephaistos

Vatansever yine anlamamazlıktan gelecek, o sebeple ben izah edeyim. Deniz arkadaşımız kısaca "oyun ve savaş hakkında 0 bilgimiz var ama Allah a şükür paramız bol, basıp basıp depo getirir depo erkekliğine devam ederiz" diyor.

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

xMilenos - - Hephaistos

Çok ilginç. "Mevcut depomuzu bitirebilseniz dahi, yenisini getiririz ağağağa" gibi laflar eden depo erkekleri, perperişan olmuş demek. Depo ile adam olduklarını biliyorduk da, depolar olmadan bu kadar çabuk yenileceklerini düşünmemiştik açıkcası. Parada kurtaramamış. Tebrikler.

• Quote from FastFooD: “Sevgili Oyuncular, Son mesajımızın üzerinden epey zaman geçti. Bu nedenle bugün size son gelişmeler hakkında bir güncellemede bulunmak ve Ikariam'dan söz etmek istiyoruz. Son mesajımızda barbar filosu, başarı ödüllendirmeleri ve ittifak savaşları konularından bahsettik. Barbar filoları bir süre sonra oyuna girdi ve ilk başarı ödüllendirmeleri de bir süreden beri sizin için mevcut. Burada hala geliştirilebilecek noktalar var ve şu an bunlarla ilgileniyoruz. Başka değişiklikl…

• T.C Türkiye'm Savaş Raporları

xMilenos - - Hephaistos

Komiğiz değil mi. Depolar, rodoslar kullanarak güçle savaş kazanın ama biz komik olalım. Anlıyorum dostum Kendi kendinizi böyle teselli ediyorsunuz demek ki. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim..

xMilenos - - Hephaistos

Ne yapalım tutamadık askerleri. Savaşmaya geldik düşmanda o cesaret yokmuş diyip dağıldılar. E onlarda haklı. Suç sizde o cesaretin olacağını düşünen bizlerde..

xMilenos - - Hephaistos

Rodosçular sizi, depolardan gemi çekerek savaşıp burada sevinç gösterilerinde bulunmak... Üzüldüm şimdi size, önceden söyleseniz arada 3-5 asker gönderir kesmenize müsaade ederdik.

xMilenos - - Hephaistos

Rodos ile tek bir savaş kazanıp, bu kadar sevinmek bu kadar mı galibiyete hasret kaldınız.