Search Results

Search results 1-20 of 58.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

Arkadaşlar oyunu bıraktım, strateji savaş oyunu bu bende elimden geldiğince aktif savaşmaya çalıştım bunu denerken kalbini kırdığım yada tartıştığım insanlar varsa kusuruma bakmasınlar, oyun sonuçta bu. İyi oyunlar, Bol yağmalar.. :) Hoplit FuKo

• einize sağlık beyler, güzel raporlar

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

babam hadi boşalt başlığı muhattabın değilsin, oyunda veririm gerekli cevabı ne zaman istersen. qJjq2q.png

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

kardeş hangi kafayla kampı geliştirmeye başlar başlamaz ekran görüntüsü aldığımı düşünüyorsun merak ediyorum. eskiden böyle değildi oyun, oyuncu profili iyice zayıflamış herkeste laf çok icraat yok. konuş babam sen daha devam et 25 kişilik ittifağınız neredeyse benim saldırı puanıma denk. üst üste koyarmışsın bide... teyzemin bıyığı olsa dayım olurdu geçin artık şu safi konuşma işlerini

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

Quote from Alcatraz1299: “Yukselme saatlerine bakarsan o kamplara bagisin siz gelmeden once yapildigini anlardin. Asa asa bunu mu astiniz:D tek kelimeyle acizlik. ” biz adaya ayak bastıktan sonra yükselttiniz kardeşim kimi kandırıyosun böyle bi yalan şeklimi varmış güneş diye birşeyde yok zaten semada ittifak savaşına değil dengimiz olarak görmüyoruz zaten sizi, işgal abluka değil niyetimiz,asker kesmeye geldik asker denk gelmedi yan adalara devam ettik oralarıda boşaltıp yükseltmişsiniz asker k…

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

o6Ebro.png Kaynakları bağış yapmak doğru bir karardır

• Quote from Alcatraz1299: “Sankilerden oteye gecmez zaten merak etme ” Sanki ötesine geçtik gibi. Merkez adanıza geldik çok Değişik bi istihbaratınız var geleceğimizi bilip savunmak yerine askerleri kaçırdınız, ve kaynakları bağışlayarak yağmayı azaltmaya çalışıyosunuz tebrik ederim (: devamını kendi konu başlığımdan paylaşıcam orası daha uygun olacak sanırım sizin başlığınıza nazaran

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

LOQm91.png

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

WGb8X2.pnga1X8n5.png Bazı arkadaşlar alevleri görünce şehirde aramıza katıldı, savaş esnasında :) İnaktif bir hesaba ait taze bir rapor, sonuçta güzel bir yağma olduğuna inanıyorum paylaşmak istedim

• Quote from YeS-MiLoRd: “generall istatistiklerinin kendi arttırıyomuş gibi başkalarının başarısında kendine payda çıkarıyor neyse sen çok konuştun abisi gel yağmanı yap ” * 1 * Hoplit FuKo * BÖLGE * 36,539

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

g9XZGQ.png 1GNMbb.png

• vazgeçtim kardeş giriyorum, ne desem de anlamıcan zaten. istatistiklere güvenme diyorsunya raporları ne diye sergiliyorsun burada, birşey ifade etmesi için paylaşıyoruz sonuçta yoksa ne asker ne madde olmayan boş saldırılarıda paylaşırdık burada. laf dalaşından kastım zaten sadece kelimeler türete türete bişeylere varmaya çalışmak senin yapmaya çalıştığın zaten bu bana yaptığın yorumlardan anlaşılan kadarıyla, ben sana verilerle konuştum sen bana hala gazel okumaya devam edeceksin. bende ısrarla…

• Quote from Alcatraz1299: “Sankilerden oteye gecmez zaten merak etme ” laf dalaşına girmem agam ben, kimin neler yaptığı raporlardan istatistiklerden belli oluyor zaten, bu raporda da görüldüğü gibi.ortalama general puanımız 2 katınızdan, saldırı puanımız 3 katınızdan fazla varmı başka söze gerek bu son mesajım bu konu hakkında, rapor için tebrik ederim tekrar, iyi oyunlar hepinize

• Quote from YeS-MiLoRd: “1889 ittifağını ziyarete gittik bir güzel kestik . Adaya karambole bölge ittifağından biride geldi onuda kestik yapacak bişey yok 2Ej23v.png bir üyemiz neredeyse 5inizi birlikte alacakmış gibime geldi sanki neyseki ittifak kapasiteniz 5 katımız kadar değil [b]genede tebrik ederim[/b], iyi denk gelmiş. umarım daha sık karşılaşırız iyi oyunlar ”

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

ZOYLJa.png

• tebrik ederim agalar

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

POMdZv.png aşçı önemli bir levazm birimi gençler

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

AyJX2p.png 4GlVm4.png

• Hoplit FuKo raporlar

Hoplit FuKo - - Lips

LO3R71.png g9oYz2.png nJrNVl.png Agalar sizden raporlara yorum bekliyorum, gelmeyince hayal kırıklığı yaşıyorum

• Farketmeyenler için söyleyim hoplitleri şehirde bırakıp +300 dev vardı onları yollayacaktım saldırıya, dalgınlıkla madara oldum bende eğlendim itiraf etmek gerekirse bende eğlendim baya Savaş için teşekkür ederim, kazandınız elinize sağlık. Sizlerle karşı karşıya gelmekte güzel