Search Results

Search results 1-20 of 60.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hesap satın alma

virtuaL - - Kaikias

Hesap devri yasak diye biliyorum böyle bir durum varsa @PannaCotta kapatır hesapları heralde

• Eh artık bende bu konu altında paylaşayım

• @Ravenna bi bismillah cek daha ben yeni giriyorum raporu görmek için sabırsızlandın heralde hayransınız bililyorum herneyse babayyy

• PlAar6.png İyi kaçışlar Morumred Abemm Kovalamaktan keyif almaya başlamıştım tam, gönül isterdiki sabah akşam kovalayayım seni morumred şimdi biraz buralarda yokum malum vizeler başlamak üzere az oyuna ara verme vakti gelmiştir ama ders çalışırken canım seni kesmek isterse yani ansızın gelebilirim, yani dikkat et kendine öpüldün Saygılar - virtuaLsc. bak buda morarmış morumred dilide red :D

• 3-4 gündür adalarındayım ama bi karşılayamadılar gitti demek böyle ittifaklarda varmış oyunda, foruma sıgınıp asıp kesen ama oyunda icraatı olmayan A1vzA0.jpg

• Quote from MoiraineDamodred: “Ha buarada yazmayı unuttum. Koyduğun yagmaların cogu inaktif ve ittifak dışı hesaplar ” hahhaa adayı geziyorum sırayla inaktif ittifakdışı dediğin hesap ittifakınız deposu olabilirmi bitti zaten ondaki mal bi 1m cıktı heralde belediyeyi bi 31 e cekeyim artık bugün oyunu kurcalarken birşeyler yaptım tüm raporlar gitti sendede olmuştur muhtemelen yenilerini koyarım içini ferah tut

• Quote from virtuaL: “Bir konuya daha deyinicem. Depo muhabbetleri açmışsında, O depo dedigin başka bir dünyadan gelmedi. Her şavaş sonrasında Elde kalan 2-3 askeri bir yerde topladık. Bu dünyada, Bu ittifak oyuncuları tarafından oluşmuş bir oluşumdan bahsediyorsun. Senin gibi eskide kalan hesaplardan ordan burdan toplayarak bu dünyaya getirilmiş bir hesap değil ” Hayla ısrarla kendin basmadığın ordun diyorsun kendi konunda, Oyunda söyle bi özellik var bilmem dikkatini çektimi, benim ismimi arat …

• o zaman bi burayıda incele depo hakkında acıklamada yapmıştım güzel oldu onun üzerine bunu yazman eheheghühü KORSAN (TRIBE) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

• 4a3Y0Y.jpg Şununda açıklamasını yapayım Ben hesabımı oraya senin anladıgım dilden savaşmak için getirdim. AAA adam askerimi tuttu adada diye getirmedim Ki liman + işgal bendeyken nasıl tuttugunu bahsediyorsun ona anlam veremedim. Sizden bir arkadaşda "Kanka ya savaşta saray bastım savaşta saraymı basılır Zaaa" falan ayaklarına yattı, aynısını sende demiştim r a h a t s ı z kardeşim , ama gözün kaymış heralde bastıgın casus binasıydı sanırım saray zannettin onu, Ha birde dün geceden beri aldıgım …

• Yoklamak için 2-3 asker göndemişti bi zamanlar. JQMd3E.jpg Hem aktif olmadıgım zamanı gözleyip saldırı atıyorsun, Hemde geri çekiliyorsun seni anlamak gerçekten zor, Ben anlayamadım, Aranızdan anlayan varsa paylaşşın benimle TD ittifakını bu konuda tebrik etmek istiyorum. Gerek savaşımızda gerek normal saldırılarda son askerine kadar savaşan şerefli bi ittifak Ha birde "Ya Biz sizden 3-4 ay sonra başlaaadıııkkkk" diyen olmuş. Komşu tüm ittifaklarla defalarca savaştık. Bize dost görünmeseydiniz …

• Atacağım ardı ardına 3 postta farklı konsept sergilicem. Postlarda ben susuyorum ekran görüntüleri konuşuyor, arada yorum yaparım o kadar , Uzatmadan başlayayım, İyi Seyirler... Oo5JE3.jpg Bağış şampıyonu JUST ittifakını tebrik ederim, Ne gerek vardı ambro. harcamaya şimdi Birde fazla vaktim olmadığından düzenlemekle pek uğraşamadım Görseller karışık cok ss var ama fazla yormamak için rastgele secip uploadladım... BİR SORU? Bunu okuyan sen, evet sen. Sen bu şekilde her şavaştan kaçıp foruma giri…

• Quote from MoiraineDamodred: “Quote from virtuaL: “Quote from MoiraineDamodred: “Quote from virtuaL: “Son olaydan sonra bence tatile almalısın eski dost bizi bilen biliyor, rapor atmama gerek yok isteyen olursa atarım Önceden duvara kafa atan emoji vardı artık yokmu o yaa ” Çok degisiksin ya cidden. Adadan çıkmayın diye attığım 2 3 keşif birliğini cektim diye zafer kazandığını falan mı sanıyorsun anlamıyorum. ” Keşfedebildinmi ? 9mlP8Z.pngMd435M.png Birde keşke sadece keşif birliklerini ceksen,…

• Quote from virtuaL: “Saygılar abi, hoşgeldin foruma ” Saygılardan sonrasını üzerine alınmasanda olur profilleri karıştırdım dostum :D

• Quote from Balamir: “Quote from virtuaL: “Biz kayı gibi 10 savaşa atılıp patates olup dönmek istemedik, ” Konu ile uzaktan yakından alakamız olmamasına rağmen İttifak ismimizi geçirerek zorla kendin kaşınıyorsun illa gelsin buraya yazsınlar diye.Fazla kesim verdiğimizi doğruladık savaşı uzatmak adına bunu da sayfa sayfa açıkladık,üzerine vazife olmayan konuya gelip burnunu sokup millete yaranacağım,yağcılık yapacağım diye mesajlar attığın,beğeniler yaptığın konu hani, azıcık hafızanı zorlarsan h…

• Quote from MoiraineDamodred: “Quote from virtuaL: “Son olaydan sonra bence tatile almalısın eski dost bizi bilen biliyor, rapor atmama gerek yok isteyen olursa atarım Önceden duvara kafa atan emoji vardı artık yokmu o yaa ” Çok degisiksin ya cidden. Adadan çıkmayın diye attığım 2 3 keşif birliğini cektim diye zafer kazandığını falan mı sanıyorsun anlamıyorum. ” Keşfedebildinmi ? 9mlP8Z.pngMd435M.png [b][/b] [b]Birde keşke sadece keşif birliklerini ceksen, seni öpüp başımın üstüne koyarım da [/b]

• hahah tabi canımmm :D

• Son olaydan sonra bence tatile almalısın eski dost bizi bilen biliyor, rapor atmama gerek yok isteyen olursa atarım Önceden duvara kafa atan emoji vardı artık yokmu o yaa

• Quote from MoiraineDamodred: “Ben aksama 10 lvl valimi basiyorum sayenizde ” 10 level casus binası olmasın o üşendedim tüm şehirlerine baktım en fazla mal dün geldiğimizde vardı onuda guesepe yagmaladı

• Quote from waynerigsby: “Quote from virtuaL: “kORpXv.png Bakın şimdi nasıl topuklanırmış iyi öğretiyorum Savaşa asker sokacam ardından rahatsıza bakın [b]@Moirinibilmemne nasıl kaçıyor :D[/b] ” Bence PYT ile olan savaşa katılmamız adına bizi tutsun diye Floki ittifağını çağırma rezilliğini hiçbir şey örtemez, ama neyssssee.. eğlen bakalım :Ah:DFth.SDFth.S ” Biz kayı gibi 10 savaşa atılıp patates olup dönmek istemedik, Pyt ye geçildi eyvallahda savaşın olcağı gün yağmaya geldiniz, justdan bahsedi…

• hahahhaa bida yakalarım sorun degil , Bide kudur diyeymiş laflara bak ahahahahaa