Search Results

Search results 1-20 of 51.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ellerine sağlık abi :)) Bende asacağım ama bir türlü fırsat bulamıyorum elimde yaptığım aksiyonlar dahil bu kadar rapor var seçip hazırlamak zaman alacak 2a2N02.png Ben şuanlık ada resmi atayım tarla sever arkadaşlarımız hayal etsin raporları :)) 50-50 adası.. #OrdaaBirKöyVarUzaktaa #DELTARLA 1EYDq5.png

• g6nNdO.png

• Quote from casperus: “delta tarihinde bir ilk savaşlar devam ederken savaşın galibi ilan etmek hemde kendisi tarafından madalya töreninizede gelelim bari:D:D birbirinize takarsınız bizde alkışlarız:D ” pardon devam eden savaştan kasıt olarak bana 3 adet cephe mi gösterecekssin :)) Bunu söylerken bile utanmıyorsun değil mi Delta tarihi böyunca bukadar ezilen ama yıkılmadım ayaktayımcılık oynayan ilk defa görüyor.. Siz savaştığınızı sanıyorsanız şuan bizde sizi alkışlayalım Bak bakalım resimlere a…

• Bölgemize gelen rakiplerin sömürge ve şehirlerinin olduğu adaların durumu.. Koordinatlar resimlerin sol üst köşesinde bulunmaktadır.. Oyun içerisinden hangi şehir kime ait bakabilirsiniz.. Savaş sonucunun en büyük kanıtı bu resimlerde sanırım... Savaş boyunca üstün olan taraf bizdik.. Ve haklı galibiyetimiz tekrardan için bütün dostlarımı tebrik ediyorum.. r1j39V.png

• Rakip merkez adası.. Emeği geçen bütün dostlarımı tebrik ediyorum.. Savaş öyle değil böyle yapılır.. Siz geldiğinizde kendi şehirlerinize sığınmak , saklanmak zorunda kaldınız. Bir tek limanımızı alamadınız.. Habersizce saldırıp aldığınız boş limanlarımızı maximum 12 saat içerisinde geri aldık.. Uzun bir süredir savaş halindeyiz.. Bir çok banlanan arkadaşlarımız oldu ancak rakibimize bir gün dahi nefes aldırmadık.. Bizler raporlarımızı gözler önüne serdik.. Rakiplerimizde raporlarını paylaştılar…

• WD41qY.png 3zNY6A.png RDXor1.png

• Rakiplerin astığı bir kaç ufak raporu gördüm Yahu bunlar hiç kendilerinden utanmıyorlar mı onları rapor diye asmaya Hala savaşta bir iddaları olduğunu savunuyorlar.. Tarla yaptık sizi tarlaa... Bana bir tane büyük rapor sunun kendi aldığınız Sayfalarının %30 u saçma sapan rapor, % 70 i ise tabiki aralarında boş muhabbet Göya büyük iş yapıyorlar Oyunu hiç bilmeyen bir insana iki ittifağında rapor sayfasını göstersek ne kadar ağır ezildiklerini söyleyecektir Her neyse geçelim konumuza. Artık rakip…

• Emre tebrik ederim kardeşim :)) Harika şov yapıyorsun.. Acımak yok :)

• Parçalamaya devam Büyük raporlar gelmeye başladı r1m40m.png nl5dbV.png vPQGaz.png 1E2bpj.png LDYMvo.png

• Hopliti , kılıçı , buhar devini daha fazla kestirmişsiniz gibime geldi ama genede sen bilirsin

• EDEj8A.png

• Dün gp taşımışlar adını da ''Devamı Yolda'' yapmışlar Ule biz sizi böyle doğradıktan sonra sonsuza kadar devamı olsa ne olacak. Gram acıma yok.. Döver biçer misali sürmeye devam... Tebrik ederim arkadaşlar.. oVzmv7.png

• Ramazanabi raporlarını tebrik ediyorum :)) Bunca yıldır oynuyorum bu kadar verimli tarla görmemiştim :) Akıncının adasına ışınlanan kaya16 nın hazin sonu!! 2aQl1L.png r1dD9V.png 59:30 adasında zaferle çıktıktan sonra geçelim 53:32 effe28 adasına devam eden savaşlarda 2 sefer rodos yememize rağmen sonuçlar ortada bu arada yağmalanan opar ittifkı uyesi ne alaka derseniz effe28 yardım eden uyeler. Rodoslarla başlayalım Bz9d8D.png hatayı rodosta yaptı ve sonrasını izleyip görelim NDbo1k.png zMED0B.p…

• RD6k2a.png

• RD6kZY.png pnYz3o.png k6YBzJ.png NDbABg.png

• oo kimler burdaymış :)) Yeri gelmişken senin raporunuda asayım Siz ancak rodos butonunu kazırsınız oxf89K.png grTX6P.png 1naWpm.png

• Sanırım siz deltalılarda okuma görme problemi falan mevcut kendimizi övmek değil o yazıdaki mesele. Gözleri kapalı bir şekilde bile rakibi nakavt etmek gibi düşün Hadi kendi sayfana git güzel kardeşim... Sıradaki raporlar kalp sağlığınızı da etkileyebilir.. Ulubatlı geçen defa depolarını yıkmıştı bu defa bağış kamplarını doldurdu Malzeme kalmadı. Tarla yaptığımız arazi bu seferlik kurak çıktı :) Ve deltalıların hazin sonları. Bu günki kaçıncı kesilen havan sayı tutabilen var mı :) qoeWUY.png yq2…

• Aaaa yalan söylemek hiç yakışıyor mu? Seni bozmak istemezdim güzel kardeşim ancak her fırsatta yalan dolan raporlar astığın gibi burada da anında çarpıtma yapmışsın.. Senden ancak bu beklenirdi zaten :) Öncelikle vurduğum rodos 4 seviyeli bir rodosdu.. Paylaştığın rapordan alıntı yaptım saati belirli kırmızı kutu içerisine aldım. Ben rodosu vurduğum anda oyunda olmadığını gemi yetiştiremeyeceğin için çekildiğini söylemişsin bu ilk yalan.. Ben rodosu vurduktan yarım saat sonra gemilerini geri çek…

• zMQZa6.png

• Adanalı abimi tebrik ediyorum.. Tam olarak hakkını vermiş gerçekten :)) VyRwOL.jpg vIJLeD.jpg