Search Results

Search results 1-20 of 26.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Osman krokiyi çok beğendim kardeşim ellerinize sağlık

• Osman ellerine sağlık kankam

• tebrikler raporlar çok iyi ama filika ve aşçıları kesmeyi unutmuşsun

• elinize sağlık kanka bir daha 2.5 günden direk asker gemi yollamazlar umarım

• Eyvallah kanki uğraştırdı biraz foruma resim eklemeyi zorlaştırmışlar biraz kabus ittifakının raporlarını da bekliyorum

• [OLD] OLD SCHOOL İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI BURADAN YAYINLANACAKTIR. TURAN ittifakı ile olan savaş raporları ANA DENİZ SAVAŞLARI gurur_tablosu.jpg b_y_k_deniz_1.jpg yar_m_b_y_k_sava.jpg ANA KARA SAVAŞLARI kara_ana_sava.jpg estergon_kara_sava.jpg DİĞER DENİZ RAPORLARI deniz_estergon.jpg deniz_rapor.jpg deniz_ye_il2.jpg denizzz_ye_il.jpg selisfek_n.jpg vahit2.jpg virg_l_deniz.jpg ye_il3.jpg ye_il4.jpg ye_il5.jpg ye_il6.jpg DİĞER KARA RAPORLARI hazar_kara.jpg kara_raporu.jpg kara_sava_ufak.j…

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from sagopa52: “Buranın kralı da valisi de muhtarı da benim ” Forumdan bahsediyor heralde

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from TraNSKoP: “@karagoz42 aradigin vira Alphada Burdaki Old çakma ” ittifakımızın ismi OLD SCHOOL hiç bir ittifakın çakması uzantısı değiliz oynadığımız 2 sw var phi ve chi başka swlerden esinlenipte kurduğumuz bir ittifak değil yani bahsedilen OLD un adı old huzur evi mi neymiş kaldı ki

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from sagopa52: “Takas yapıldımı oynadığımı görfün mü bu çabala r neyin nesi öerkez anlamış değilim ütopik bir konuşmayı neden açıp ta tartışmaya koyuyorsun amaannn neyse elime gonuş muhattabım değilsin Buarada obiwan diğer resimlerin çok çirkin buda ha güzel ” arkadaş bak şimdi seni aydınlatayım da anla forum içerisinde hesap alım satım takas vb konuşmalar yasak hesap takası ve devri artık oyun yönetimi ilgilenmiyor ama forumda konusulmsaı yasak yani takasın yapılıp yapılmaması önemli deği…

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from sagopa52: “ Tr için konuşmadım iyi okuyup hemen atlamazsan olaya KKK ” ikariam için konuştuktan sonra server veya dünya farketmez yasak hemşerim

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from sagopa52: “Quote from eseas: “Bu yabancı ülke dediğiniz nere oluyo yav merak ettim şimdi @sagopa52 bizde oraya hesap taşıyalım dimi ” aynen altın gp hesabı varsa alırım bi dal ” Quote from sagopa52: “Quote from Feveran: “Bigün çok kötü ban yiyceksiniz ama dur bakalım ” burnunu kıracam senin koku gelince biz den biri şehit oluyor ” sıradaki sen olabilirsin hatta zira forumda hesap alım satım takası ile ilgili şeyler yasaĞĞ diye biliyorum

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from karagoz42: “old u kappa dan tanırım başlarında huzurevi müdür ü vardı ” isim benzerliği tamamen dostum hiç bir ittifakın devamı değiliz veya başka bir serverda bu isimde ittifakımız yoktur

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from OsmanReis_: “mahremimizi forum köşelerine taşımazsak sevinirim blader şuan kola içiyorum sadece ” kankası ne bileyim umumma açık ittifak grubundan atıyon ya ondan özelden atsan söylemezdim

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

osman alkol alıyor bazen aksamları resim atıyor bizede fazla şey yapmayın

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Serverle ilgili konuşcak bir konu yok suanda ondan konusulmuyor yakında bir kaç raporla açıcaz sayfamızı hareketlenir phi bölümüde yakında

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from sagopa52: “Quote from Çerkes.Bey: “Ben phi nin muhtarıyım ” Bende valisi hadi gel kapışalım Quote from nefarian: “Sakin olun arkadaşlar sago arkadaş bir bakıma haklı biraz ama bu kadar kızmasını bende anlamadım bencede cafe bölumü iyidir iyi ” Amaannnn yeni aşklara yelken açmak istedim ilk yelkende gemiyi alabora ettiler canımmm ” 82-72 KORDİNATIM MUHTARLIK SEÇİMİNE GİRMEK İSTEYENLERİ BEKLİYORUM VARSA BENDEN DAHA MUHTAR SERVER DURUMUNA GELİRSEK BİZ OLD İTTİFAKI OLARAK GAYET AKTİFİZ BU…

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from nefarian: “Sakin olun arkadaşlar sago arkadaş bir bakıma haklı biraz ama bu kadar kızmasını bende anlamadım bencede cafe bölumü iyidir iyi ” dostum phi ile alakalı mesajlar olsa bu dünyadan bir muhabbet olsa neyse sesimi çıkartmam hiç havadan sudan muhabbet burda yapılmış 7 sayfa birde

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Ben phi nin muhtarıyım

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Quote from sagopa52: “yooo geyik için geldik ” Bende öyle tahmin etmiştim. Burdası siz geyik yapın diye değil phi de oynayanlar birşeyler konuşsun diye var forumun taverna bölümünü kullanabilirsiniz geyik için 7 sayfa mesaj var bi tane içi dolu phi ile alakalı mesaj yok çok seviyorsanız birbirinizi özelden yapın geyiğinizi

• Phi Genel Sohbet Odası

Çerkes.Bey - - Phi

Phide oynayan var mı aranızda