Search Results

Search results 1-20 of 26.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba Ikariam Severler, Bakımlar nedeniyle siz değerli oyuncularımızdan Özür ve Telafi amaçlı 30.11.2018 16:30 - 02.12.2018 23:59 ( Oyun Saati ) tarihleri arasında aşağıdaki bonuslar devreye girecektir. - Tüm Kaynaklarda %25 Daha Fazla Gelir ( İnşaat Malzemeleri + Lüks Kaynaklar ) Saygılarımızla bu yazdugınız kampanyadan neden yaralanmıyoruz Notos serverinde @Snape

• ARTIK HER ZAMANKİ ARES DİYEMEYECEM BIKKINLIK İFADESİ OLARAK YENİ SLOGANLA KARŞIMIZA ÇIKMIŞLKAR ORANTISIZ GÜCE HAYIR dBYNz7.jpg Bunlarda klasik kesimler 0zOpjR.jpg 4z6V2p.jpg JDPzrW.jpg ODQznz.jpg 5yWnrD.jpg burda da topkulayışları :)))) NDM2bY.jpg aYkNBB.jpg

• monotonlaştık artık hep aynı aynı Kendinizi Biraz Yenileyin be ya VDqrMr.jpg lZaOWb.jpg Kesen arkadaşımızın ellerine sağlık Yediği Gaymak da afiyet olsun :)))

• Quote from sahbaz: “Quote from umut: “Quote from sahbaz: “Yalnız tebrik ederim çok eğlendirdiniz bizi. iki kişiye karşı koymak için 2 kere depo açıp 2 kere ışın attınız aferin böyle gel dediğimde geleceksin git dediğimde gideceksin ” Önce şuna bi cevap verim dedim sonra düşündüm bir lafa baktım lafmı dıye birde konusna baktım bilinci yerindemi diye sonra kendi kendime dedim boşver umut cocugu kendi hayal dünyasında bırak ” Yalnız ne ağlattık beee hem 2 gün boyunca kestik hem ışınlarınızı geldiği…

• Quote from Peysullab: “Ee multilerden korsanı kim kasacak şimdi?? ”

• Kıskananlar Çatlasın.Diyerek başlayalım Yalancılar diye iftira atarak savaş yaptığını zannedenler var ama bende bu yalanları göz önüne dökmek isterim Ya serverde kimse kalmadı savacak herkes ya korkup kaçıyor ya rodos basıyor oda yetmeyip tatile alıyor :))) Rapoarları hemen inceleyelim Adaya girmek için 1 günlük yoldan geldik ama kendilerini kazandı göstermek için Liman küçültmüş diğer savasa destek attırmayacaklar akılları sıra DDZBA6.jpg limanı küçük tutmak için arada bir gemi takviyeliyorlar …

• Aresle Savaş Yapalım dedik manga arkadan vurmaya çalıştı ama onunda ağzının payını verdik 2m bir hesap mucitleri eksik tutmuş 1m gp lik depo indirmiş servere çıkmış karşımıza öz güveni yüksek biri herhalde (özgüveni için kendisini tebrik etmek lazım) neyse gelelim sonuçlara buyrun hadi raporları beraber inceleyelim oVomGq.jpg lZmDJp.jpg VDm7oR.jpg nlZDza.jpg 1Eqo1b.jpg LDm6kz.jpg ilginç taktik anlayışı buda g6EGdQ.jpg Doldur - boşalt yapmak için buda ilginç taktik 9N07MO.jpg Generalimizden incil…

• Bir Ares Düşünün Veya düşünmeyin ben özetleyeyim Savaş taktiklerinden uzak Doldur Boşaltın ne oldugunu bilmeyen bir ittifak topluluğudur (ama Size özel kurs açmayı planlıyoruz doldur boşalt nasıl yapılır savaş yaparken zevk almak için :)))) ) buyrun bir buket rapor :)))) oVoZbq.jpg lZmyMp.jpg VDmLkR.jpg nlZgXa.jpg vPrLOD.jpg 1Eqk8b.jpg Şimdi Bu kendilerince savunma yazma çalışacaklar ama onuda beceremiyorlar . sıradaki gelsin.

• Quote from TaklamaKanka: “Quote from TURKMENELI71: “Bu savaşta EMEĞİ geçen herkesi tebrik ederim güzel kesim oldu . Bu savaşı tam anlamı ile kazanmış olmanız için en az adaya 1 gün hakim olmanız gerekmekte ama lakin yeşil raporu görür görmez tatile alınınca savaşa devam etmedik. bukadarda kendinizi büyütmeyin. SAVAŞ BİTMİŞ DEĞİLDİR... ” Biz 5 kişi danaya girmişiz kurban bayramında. Danayı kesmişiz, derisini soymusuz, bir kısmını dagıtıp bir kısmını dondurucuya gömmüşüz. Aksamına ilk kavurmayı ya…

• Güzel kıyım oldu Ellerinize sağlık Başta generalimiz olmak üzere Emegi geçen herkese teşekkür ederim İyi oyunlar

• Biz Dağlara Atarız Pusu Haram oldu gece uykusu Komandoya bir yudum su, Vermez misin Konya kızı?

• Notos Genel Sohbet Odası

Yorukhaydar - - Notos

selam muhabbetiniz daim olsun güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğile

• ARES / clo SAVAŞI (TATİL ADASI )

Yorukhaydar - - Notos

ona öyle denmez bizim oralarda şöyle bir laf vardır gökgörmedik bir savaş kazanmış gerisini yazmayayım ...:))))) Quote from 06aNGaRaBeBeSi06: “ Quote from BOYBEYI: “Hesabın incelenir görülür. Birşeyden emin olmasak söylemeyiz demi ayrıca uslubuna bakılırsak damarına bastık ki bebe gibi ötüyorsun siz öte durun o zaman 5DqG3z.jpg BİZDE İCRAATA DEVAM EDELİM ” Herkes kendi raporlarını atar onlarla övünür sen ise başkasının gölgesinde eğlenmeye çalışıyorsun aramızda cooook fark var oybeybi ”

Yorukhaydar - - Notos

şimdi yorumunuzu beğendim onu delil sayacak :)))

Yorukhaydar - - Notos

Quote from BOYBEYI: “Savaşta isminiz geçmiyor Yörük haydar multinizden bahsediyoruz zamanında yerini tuttan kişi oldugunu biliyoruz ki alakam yok yazmıssın herneyse gereken incelemeden sonra yapılır. Ayrıca konu icraat ise saldırı puanında herşey belli oluyor maniküle etmeyin artık sayfayı HODRİ MEYDAN alayınıza ” hop hop hop kendine gel sizden birine yer tuttum onun ismini belirtmeme gerek yok hatta o kişi ile aynı adadayım ama iftira yapmak en sevmediğim bir şey bu konuda dikkatini çekeyim ift…

Yorukhaydar - - Notos

Quote from TaklamaKanka: “Öncelikle polemik için yazmıyorum. Son bir mj atıp konuya daha cevap vermeyeceğim. Yörül haydar dediğinin kim olduğunu bilmem. İşimde olmaz. Ama senin uslübunu oyunculuğunu hiç beyenmiyor ve saygıda göstermiyorum. Tek üzüntüm uzun zamandır tanıdığım ve taktir ettiğim AKINCIBEYİ nin sizin ittifagınızda olmasıdır. Organize olun olmayın umrumda değil. Denemenizi zevkle ve hevesle beklerim. Çünkü elimde sadece aresle ilgili oldukça fazla rapor var. Bir iki kişi haricinde na…

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

Yorukhaydar - - Hephaistos

Ellerinize Sağlık Gereken Cevabı Vermişsiniz .......