Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yönetimin tutumsuz davranısları

Gamecode - - Kaikias

Quote from DAYAKMAKINESII: “Ben bu konuya taraf olarak girmedim attığım ilk postlardan da anlayacağınız üzere. Sistem açığı bula bula boyle bir ortamda , bu konuyu bulursa haliyle insanlar 'nasıl nasıl' diye sorar hocam. Sormamak daha ilginç olur ” Sistemde acik mi varmis söylesinde bizde yapailim. Genelde öyle derler.

Gamecode - - Kaikias

Peki bu konu neden gec acildi. Foruma acilmasi engellenmeye calisildi. Her acilan konu yöneticiler tarafindan onaylanmasi mi gerekir. 10 mesaj altinadaki kullanicilarin olan konulari genelde yönericilerin onayiyla asiliyor. 10 mesajdan sonra bildigim bir onay gerektirmiyor

Gamecode - - Kaikias

Quote from DAYAKMAKINESII: “Forum adminimize sordum 3 günlük inaktif süresi dolmadan cevap verilemeyeceğini teyit etti . Bakalım bu işin sonu nereye varacakk . Hayırlısııı... ” Ama yazıyor nasıl oluyor o iş. Ya kendisi yöneticidir yada tanıdıkları vardır hesabı içerden onaylatmıştır. En vahimi ise bu kisi geliyor tepeyi savunuyor. Neye karsi savunma yapiyor peki. Haksiz yere banlandigini söyleyen kisilere karsi.

Gamecode - - Kaikias

@Emre2058 diye bir kullanici forumda üyelik aliyor 3 gün dolmadan foruma mesaj yaziyor. Oyunda yapilan korumayi forumda devam ettirebiliyor. Durum öyle bir vahim hale geliyor ki birde bunu insanların gözüne soka soka yapılıyor. Sessiz kalan arkadaslar yarin bir gün bu kisilerle ters düstügünüzde hesaplariniz tek tek kapatildiginda sonradan forumda ah çekmenin anlamı olmaz.

Gamecode - - Kaikias

Tepenin ayrica Alphadaki thor oyunculariyla baglantisi var. D-a ittifakinin sitemkar konusmalari ve thorun korundugu aciklamalari var.

Gamecode - - Kaikias

Quote from DAYAKMAKINESII: “Bu nasıl oluyor cidden ? Foruma kayıt olmaz nasıl post atabildi ? ” yönetici olursan hesabı onaylarsın. Tepeyide savunuyor. Demekki tepenin yöneticilerle iliskisi var. Kendi kendilerini deşifre ettiler

Gamecode - - Kaikias

Quote from Emre2058: “Arkadaşa bi su çalın, bu posttan sonra oyun kuralı ihlalinden banlanacaktır. p6yMNN.jpg kim nerede kural ihlali var derse oyun içi 3.parti yazılım, porxy araçları vs. kullanmak yasaktır. orada gördüğüm kadarıyla "browsec vpn" yüklü. ” bu arkadas yönetici. 13 mayista üye olup 13 mayista mesaj yazabiliyorsa... Üye olduktan 3 gün sonra mesaj atabilir.

Gamecode - - Kaikias

Quote from Feveran: “arkadaşım ben kaikiasta oynamıyorum dostlar için giriyorum sohbet muhabbet için alphada oynuyorum oyuncu ismi casper7 gel alphaya misafirim ol ” Quote from casper7: “ Ruhsuz sana gelince Seni niye attılar DA dan Ayrıca aylardır forukda modların DA ya garezi var bizim hesaplarimiz banlaniyor diyip duruyordunuz ne oldu ” vayyyy kimleri görüyorum. Casper forumda kac hesabin var. Forumda multi hesaplarinla deltada ortaligi karistirdin. Bundan yillar önce foruma bir konu acmistin…

• Ambrosia fiyatları !!

Gamecode - - Yardım ve Sorular

vpn ni açık unutmuşsun kapat vpn yi