Search Results

Search results 1-20 of 27.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

GabrieL - - Poseidon

Quote from tahomy123: “Kardeşim ilkokuldaki gibi lakap takıp yok çeri domatesiymiş şuymuş buymuş diyorsunuz banlanınca da devrimci olup yönetime boyun eğmeyin tarzı lirikler yazıyorsunuz cidden komiksiniz, bu yaştaki insanlara edep öğretelim... ” Kardeş ben banlanmadım direk oyunu bıraktım yalnız

GabrieL - - Poseidon

Dışarıdaydım ban olaylarını yeni gördüm kötü olmuş gerçekten ... Ben de oyunu bugun bırakma kararı almıştım aslında savaşın bitmesini bekleyecektim ama kısmet olmadı askerlik bizi bekler hakkınızı helal edin "GabrieL" devri sona ermiştir.

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

GabrieL - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=44VBVj7n91…adio=1&list=RD44VBVj7n91s

GabrieL - - Poseidon

Bu da OTTO lideri mılyon altını var gp puanı benım 30 katım neredeyse oyuna tonla ambro yatırdı ama olmayınca olmuyor işte abi zorlamayın tecrübe parayı her zaman döver asarım keserim demekle olmuyor o işler... bi de bugun pek bakamadım oyuna Rodos basmışlar neymiş oyunun verdiği hakmış:) tonla gp ve altınınız var ama 1 haftadır benım gemılerı kesemiyorsunuz neyin tribine giriyorsunuz acaba? artık bundan sonra da zor kesersiniz çünkü oyunu bırakacam :) demem o ki kimse kimseyi küçük görmeye çalı…

GabrieL - - Poseidon

Quote from Feveran: “Quote from GabrieL: “konuştukları şeyler de öyle dolu şeyler değil yok sen şunu yaptın yok bunu yaptın aynı şeyleri papağan gibi söyleyip duruyorlar bu oyunu oynadığıma tekrar başladığıma bin pişman oldum gerçekten:) şu savaş bitsin oyunu bırakacağım zaten yazık gerçekten... ” Askere ne zaman gidiyon ” şubatta

GabrieL - - Poseidon

Quote from ParaDoX: “Quote from GabrieL: “Aslında onların suçu yok modlarda bitiyor iş onlar izin verdiği sürece konuşabiliyorlar bir de ayrı ayrı serverların sohbet başlıklarını açmışlar dalga geçer gibi ” Burda konusmalarinin özel bir nedeni var. Ctb yi sevmeyenlerle dolu bu server. onlar konusacak ki burdan destek alacaklar. Lipsde kim destek versin arkadaslara ” konuştukları şeyler de öyle dolu şeyler değil yok sen şunu yaptın yok bunu yaptın aynı şeyleri papağan gibi söyleyip duruyorlar bu …

GabrieL - - Poseidon

Quote from CANALAN: “Sayfaya tıkılıyorum içeriği lips çıkıyorum gene tiklıyorum gene içerik lips Sonra düşünüyorum orda ezilip burda sekilmi yapmak istiyorlar diye Poseidon sayfası neresi aceba burasiysa lipsliler e hiç iyi demiyorum ” Aslında onların suçu yok modlarda bitiyor iş onlar izin verdiği sürece konuşabiliyorlar bir de ayrı ayrı serverların sohbet başlıklarını açmışlar dalga geçer gibi :)

GabrieL - - Poseidon

Rodos basmadan savaşacak delikanlı bir ittifak yok mu bu serverda? gerçi bu serverda ölmüş oyunda ölmüş kime ne anlatıyosak:)

GabrieL - - Poseidon

Quote from Feveran: “Quote from GabrieL: “kucağıma geliyor:) yoksa bu feveran mı acaba şüphe duymaya başladım ” Niye sansür yapıyon ya harbidenYok ben değilim Ben poseyi tutuyorum hem arkanızdan iş yapmam ” sansür yapmasam ne olacak ki ne değişcek? geliyor mu geliyor bitti:)

GabrieL - - Poseidon

kucağıma geliyor:) yoksa bu feveran mı acaba şüphe duymaya başladım

GabrieL - - Poseidon

@Feveran Senin eleman geliyor:):) V9V48y.png

GabrieL - - Poseidon

Quote from Feveran: “Quote from GabrieL: “seç bi tane ” SeçtimKANSIZ nickli arkdaş uyar mı sana (Hidden Content) ” Çok uzaktaymış o ya kim gitcek oraya ambro yok bende ışın atcak

GabrieL - - Poseidon

Quote from Feveran: “Quote from GabrieL: “hmmm OTTO dan bugun kimi kessem acaba:( ” Ben seçeyim mi ” seç bi tane

GabrieL - - Poseidon

Quote from slowe: “sızın savas ne oldu ” Biz her gün savaşıyoruz abi hala devam ediyoruz diğer ittifaklardan farklı olarak OTTO ve POSE ittifakları bütün askeri gemiyi tek şehre yığıp savaşmadığı için savaş sürekli devam ediyor

GabrieL - - Poseidon

hmmm OTTO dan bugun kimi kessem acaba:(

GabrieL - - Poseidon

Quote from TraNSKoP: “Quote from Alkapon8: “burası alpha başlığı mı yav Aman aman nereye geldik bi anda ” nan biraz takip et serverlari lips konusmaya basliyoruz ” inek sesin çok çıkıyor

• OTTO liderinden mesaj var gr534R.jpg P1qLYN.png

GabrieL - - Poseidon

2 kilo çeri domates karşılığında ESKİÇERİ üyenizi serbest bırakırım sayın OTTO lular 3 saat içinde 2 kilo çeri domates elime geçsin hemen!!! dv5RBp.png ADmpzB.png 0RqQzY.png

• GabrieL geldi kaçın part 4 gr5B5L.png 9a4O49.png MVErE6.png XMv5vo.png bV5W5Y.png