Search Results

Search results 1-20 of 282.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• O neyi çözecek Milyar milyon altınlı hesaplar yapıyorlar. Onunda deposu var. Olan tek hesapla oynayan garibana olur.

• Dönüp dolaşıp aynı yere geliyor olay Mesele şu ki şirket ikariam ı kendi geleceği için önemli bir oyun olarak görmüyor ve oyuna yeterli miktarda bütçe ayırmıyor. Yasal süreçlerden dolayı da oyunu kapatamaz. Dolayısıyla oyunu mevcut haliyle, problem çıkmadan devam ettiği kadar ettirme yoluna gidiyor. Bu nedenle yapılan öneriler, istekler bir yerde anlamsız kalıyor. Çünkü bunları gerçekleştirecek bütçe yok. Bundan sonra oyunda hata olursa onun ile ilgili düzenlemeler yapılır. Daha derli toplu olma…

• Şirket; Para suyunu çekti, hesap taşımayı aktif edelimde 3-5 lira toplarız "o kişilerden" dediği zaman açılır hesap taşıma.

• Quote from SUR: “Quote from Amarendra: “Quote from D O KT O R: “Quote from SUR: “ ” ” ” Bence tam tersi olur Zirvede olabilmek için ittifaklar baya uzun savaş veriyorİki köklü ittifak 7 ay savaştı Bunlara 2 tane daha eklenirse gerisini sen anla Baya uzun süren savaşlar olur Burda oyuncuların tutumuda önemlidir Arada bir ittifak birleşmesi yada ortaklaşa savaş yapılması gerek (Tüm dünyalar dahil) Ama bunu için oyuncuların oyuna tekrar dönmesi gerek {aktif oyuncu sayısı ) Kİ bunun yoluda oyunu caz…

• Quote from D O KT O R: “Quote from SUR: “Şu dünya birleştirme bir halledilsinde Allahın izni ilede diğer tüm sorunların hakkından geliriz ” Oyun dinamik bir şey sürekli yenilik ve değişim istiyor.Birleşmeyi 1 sefer gördük.Şu andaki monoton durumu 1 sene bozar ama sonra yenilenme ve değişim devam etmezse yine aynı kötü-monoton sirkülasyona girer. ” Aynısını düşünüyorum. Şu an her sunucuda zirveye oynayan 2 şer 3 er ittifak var. Bu ittifaklarının her birinin deposu veya depoları mevcut. Bir kaç ha…

• Quote from SUR: “Quote from Amarendra: “Kurulduğunda vardı müşteri memnuniyeti illa ki. Ama ikariam vadesini doldurdu. Şirkette bu tarz bir oyunun gelecekte yeri olmadığını düşünüyor demek ki ve daha çok kazanç sağlayacağını düşündüğü oyunlara yatırım yapıyor(doğal olarak çünkü onlar bir şirket). Sonuç kalan 3-5 ikariam topluluğu yenilikler gelecek umuduyla bekliyor, bekliyor .. ” Oyunu daha iyi yapsınlar ki yeni oyuncular gelsinböylelikle gelir seviyesi artar Günümüzdeki strateji oyunları gibi …

• Kurulduğunda vardı müşteri memnuniyeti illa ki. Ama ikariam vadesini doldurdu. Şirkette bu tarz bir oyunun gelecekte yeri olmadığını düşünüyor demek ki ve daha çok kazanç sağlayacağını düşündüğü oyunlara yatırım yapıyor(doğal olarak çünkü onlar bir şirket). Sonuç kalan 3-5 ikariam topluluğu yenilikler gelecek umuduyla bekliyor, bekliyor ..

• Sürekli savaşmayacaksan 1 örs + teokrasi iyi kötü işini görür 5 günde bir örs kullanabilirsin. Ama sık sık savaşırım diyorsan mecburen en azından 3 örs + teokrasiye ihtiyacın var. 3 şehrini de yıkıp örse taşıyıp tekrar aynı seviyeye getirmekte aylarını alabilir.

• merhaba

Amarendra - - Genel Tartışma Bölümü

Oyuncuların isteğinden çok kazandıkları paraya bakıyorlar. Ne de olsa oyunun şuan ki haline ekstra bir bütçe ayırmıyorlar, geliştirici ekip dedikleri de muhtemelen bağlamışlar bota 6 ayda bir önceden planlanmış hata düzeltmeleri yapıyor.. Oyun zaten gözden çıkarılmış ama hâla (muhtemelen şirketinde anlam veremediği bir şekilde) oyun para getirmeye devam ettiği için oyunu kapayıp gitmiyorlar.

• Balon ve topcu cephanesi

Amarendra - - Yardım ve Sorular

Birde 98 tüfekçi için 8 tur cephane gözükür derken oraya aynı "aksiyon içinde gönderilen" diye de ekleyelim. Aynı aksiyon puanı ile gönderilmezse üst üste eklenmiyor cephane. Onun yerine ilk 49 tüfekçi 4 tur savaşıyor, sonra onlar çıkıp diğer 49 lu giriyor.

Tamam bende aynısını yazdım zaten, slotu dolduracak miktardan daha az asker sokulursa daha az turda mı biter cephane emin değilim diye yazdım.

Karşı tarafın ordusunun ya da moralin bunda etkili olduğunu düşünmüyorum. Benim aklıma gelen en mantıklı sebep savaş alanında ki slotları dolduracak kadar cephaneli birim atmıyor oluşundur. Her savaş alanı aynı büyüklükte değil. 15+15 30 balon alan bir savaş alanına 30 balon atılırsa slotlar tam dolar ve cephaneleri 4 tur gider. Slotları dolduracak kadar balon atmaz ise cephane 4 turdan daha önce tükeniyor olabilir(bu kısımda emin değilim). 30 değilde 60 balon atarsa "aynı aksiyon puanı ile" bal…

• Yeni koloniler için kaynaklardan çok tapınaklar önemli. Örs ve Pose bunların en önemlisi. Etkili olmak için mutlaka örs mucizesini sınırsız kullanacak kadar örs şehrine ihtiyacın var. Ulaşım mesafelerine göre pose sayısını kendin ayarlarsın. Bunun dışında çekinmem, kullanırım diyorsan rodos önemli. Kalan tapınaklar da yerine göre işe yarasa da ilk üçü kadar etkili ve tercih edilir değil. Kaynak açısından bakarsan 11. seviye valilerin kaynakları biriktirelerek kasılacak gibi değil. Bunu ancak tüm…

• garnizon antlaşması

Quote from General_35: “Quote from Kurtcigeri: “Diplomat yapar . Ancak, ittifakın diplomasi puanlarını lider aktarır. ” İttifaklar arası yapılabiliyor mu ?Yoksa tüm ittifağın sadece bir oyuncuya konuşlanmasını mı sağlıyor ” İttifaklar arası yapılmıyor. Tüm ittifağın sadece bir oyuncunun anlaşma yapılan tek bir şehrine konuşlanabilmesini sağlıyor.

• Karşıda balon varsa şahmerdanlara hasar verir. Örs yoksa şahmerdanlar daha az vurur. Karşıda tüfek varsa ve saldıran ordu yetersizse şahmerdanların kesilmesine kadar gidebilir durum. Değişken çok fazla. Şu seviyeyi kesin geçer demek doğru değil. Özellikle örs durumu önemli....

• Kesin şu seviyeyi geçer diye bir şey denilemez ki. Karşıda balon var mı yok mu, örs durumu ne, mucit durumu ne, karşıdaki ordu da neler var vs vs. Bazı şeyleri deneyerek öğrenmek lazım.

• Neye göre verildiğini herkes biliyor da, dile getirince azar yiyoruz

• Lips Genel Sohbet Odası

Amarendra - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “yazacak yüzün yokki geldin 2 aydır yan şehrimde duruyosun 1 tane rapor alamadın benden senin asıl derdin bu zaten forumdaki eski msjlarım hatta bu konudaki msjlarımdada yazdığım gibi işim gereği sene sonları yoğun oluyorum o kadar hazırlığın 2 ittifakın organize gelmesinin sene sonunu bulması ayrı bi hikaye yan adamda olması daha ayri bi hikaye ama hikayenin en matrak kısmıda masal kahramanlarının herşeyi eline yüzüne bulaştırıp kötü adamı alt edememesi ” Nasıl rapor al…

• Lips Genel Sohbet Odası

Amarendra - - Lips

İşte yine başlıyoruz. Hadi bakalım. Kolay gelsin iki tarafada

• CTB nasıl rodos basıyorsa orduları dağıtacağına, ittifakları dağıtıyor