Search Results

Search results 1-19 of 19.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Deniz Savaşı

mustafa - - Yardım ve Sorular

bu kez tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum

• Deniz Savaşı

Quote from KaraDul_: “Füze gemilerini füze gemileri kesmez çünkü, Füze ve denizaltı arka saftır bunları kesebilmeniz için balon taşıyıcıya ihtiyacınız var. Ayrıca rakipte balon taşıyıcı yoksa sürat gemisi bulundurmak altın israfından ibarettir. Hiçbir işe yaramaz. Aynı şekilde ufak bir filoda hem füze hem denizaltı bulundurmakta boşa altın yakmaktır 25 denizaltı yerine 25 şahmerdan gemisi tutun çok daha faydasını görürsünüz. Sürat gemileri yerinede havan ikame etmenizi tavsiye ederim. İyi oyunla…

• Deniz Savaşı

iyi oyunlar arkadaşlar bi oyuncuya deniz savaşına gittim bende 50 buharlı şahmerdan, 25 füze gemisi, 25 denizaltı, 25 süratli bot vardı rakipte ise 30 şahmerdan, 10 füze, 20 ateş fln vardı savaş bitti rakibin füze dışında tüm gemileri yok edildi bende de füze olmasına rağmen üstelik daha fazla, rakibin füze gemilerine neden birşey yapamadım anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

• Barbar Köyü Seviyesi

arkadaşlar barbar köyüne saldırıyorum 19-20-21 fln yapıyorum ama bir süre sonra bu seviyeler düşüyor tekrar 15-16 oluyor benden mi kaynaklanıyor yoksa barbarlarda mı sorun var bilemedim yardımcı olursanız sevinirim iyi oyunlar

• İyilik Bonusu

saray seviyesine bağlı olarak artıyor olabileceği mantıklı geldi

• İyilik Bonusu

şu an bana 150 iyiliğe 10k odun 250 iyiliğe 12k mermer vs. veriyor bunun daha üstü var mıdır ve neye göre artıyor teşekkür ederim iyi oyunlar

• Quote from Amarendra: “ ” teşekkür ederim hocam ambrosia alamayacağım için şehirlerin mevcut haliyle kalacak 11. şehrim için büyük ihtimal mermer ya da deneyler için kristal adası tercih edeceğim, mermer biraz daha ağır basıyor

• Quote from BIG BAD WOLF: “ ” Quote from -çılgın47-: “Quote from mustafa: “ ” ” önerilerinizden gerçekten çok faydalandım teşekkür ederim şimdiye dek tapınak, ada, pose, örs hiç dikkat etmemiştim sadece general puanımı 20000 seviyesinde tutacak 5-7 bin asker bulundurdum en azından millet bana dalmasın diye 11. şehrim de mermer olacak gibi görünüyor 12. şehrim ise şimdilik uzak hedef ya da hayal gibi

• hocam şimdiye dek bir aciliyetim olmadığı için kaynak sorunum olmadı yavaşça gelmiştim hep. hani bu şehir sayısında bir strateji var mıdır onun hakkında fikir edinmek istedim kaldı ki benim 12. şehri kurmam 1 yılını alır sanırım. toplamda 12 şehir olacağı için bunun 6 sı mermer mi olur ya da daha farklı mı düşünmeliyim kararsızım şu an.

• arkadaşlar iyi oyunlar şu anda 10 şehrim var 5 mermer 3 üzüm 1 sülfür ve 1 kristal sorum şu ki 11. şehrim için hangi adaya yerleşeceğime bir türlü karar veremedim fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim

• Deniz Savaşı

Quote from -çılgın47-: “Quote from mustafa: “teşekkür ederim hocam 50 süratli kürek botu verdim eğitime sabaha göndereceğim ” yalnız eğer limanda sadece sürat botu ile balon gemisi kalmışsa onları gene kesemezsin senin gemiler limana vardıklarında ana hatta kimse olmasa karşı tarafta onlar kesilmeden dağılır ” evet maalesef sadece sürat ve balon kalmıştı rakipte şimdi ne yaptı bilmiyorum. dediğin gibiyse boş yere git gel yapmış olurum.

• Deniz Savaşı

teşekkür ederim hocam 50 süratli kürek botu verdim eğitime sabaha göndereceğim

• Deniz Savaşı

arkadaşlar bir köye deniz filomu gönderdim 50 şahmerdan 50 füze gemisi 50 denizaltı 5 filika vardı bende savaşı kazandım ama karşı tarafın balon gemilerini ve süratli taşıyıcılarını imha edemedim nedense ben denizaltı halleder diye düşünmüştüm ama olmuyor bunlar için ateş gemileri fln mı gerekiyor

• Quote from -çılgın47-: “bende bunu sorcaktımya kalmış geri gelirmi diye diye bekledim bekledim yok gelmedi görevler kısmındadan baktım ordanda kaldırmışlar sanırım yeni yılla birlikte oyunculara küçük bir avantaj sağlayan tiyatro olmayacak artık ” benim için büyük bir avantajdı hocam

• Pasif Hesaplara Yağma Atma

arkadaşlar pasif hesaplara yağmaya gidildiğinde yağma atan oyuncu görülemiyor mu bu konuda bilgisi olan var mıdır

• Ikariam Mobil

Quote from Feveran: “Gameforge mobil uygulamaya yatırım yapmayacağını yani geliştirmeyeceğini açıkladı gözükmemesinin sebebi bu Site üzerinden girip bina dikerseniz mobil uygulamada bina gözükecektir ” hayır yine görünmüyor

• oyun içerisinde projeksiyonu tiyatro yok olmuş iyi bonus getiriyordu hammadelere neden gidildi ki böyle bir uygulamaya

• Ambrosia Elde Etme

arkadaşlar ambrosia elde edebilmenin farklı bir yolu var mıdır, sadece oyunun verdiği ambrosialar var elimde ve hiç olmazsa 1 fenike ticaret gemisi alayım dedim onun için de 4 ambrossia eksik. tl dışında ambrosia kazanabileceğim bir yol varsa önerebilir misiniz. teşekkür ederim.

• Sarayını 9 a basamıyorum

sarayımı 9a basacağım fakat kapasitemi yeterli göründüğü halde yeterli değil uyarısı alıyorum 2 depo var 25 er 1 yığın sahası 10 seviye yani toplam kapasitem 722500 saray da max odun için 704306 istiyor